حمایت از دانشجویانی که مبتلا به HIV و ایدز هستندرادانشجویان کالج مبتلا به اچ آی وی زمانی که می خواهند زندگی دانشگاهی خود را شروع کنند باید با چالش های زیادی روبرو شوند. اولین نگرانی اصلی آنها این است که آیا با آنها متفاوت رفتار خواهد شد یا خیر. برای برخی افراد تبعیض قائل شدن علیه مبتلایان به ایدز در دانشگاه، عجیب نیست.

به هر حال، همیشه نوعی انگ مربوط به HIV و ایدز وجود داشته است. ما اینجا هستیم تا به جلوگیری از آن کمک کنیم و به افرادی که آزمایش آنها مثبت بوده است نشان دهیم که هیچ دلیلی برای تبعیض آنها در دانشگاه وجود ندارد و باید مانند بقیه با آنها رفتار شود.

خوشبختانه، ما درمان‌های پزشکی جدید و مدرنی در عصر خود داریم که می‌تواند به دانش‌آموزان مبتلا به اچ‌آی‌وی اجازه دهد تا در تمام فعالیت‌هایی که سایر دانش‌آموزان در آن شرکت می‌کنند، شرکت کنند. آی تی.

بقیه راهنمای ما در مورد چگونگی کمک و حمایت از دانشجویان مبتلا به HIV نیز اهمیت زیادی برای افزایش آگاهی کلی در مورد این موضوع دارد. با دانش پیش زمینه مناسب در مورد این تشخیص، همه ما می توانیم نقش خود را ایفا کنیم و ننگ موجود در اطراف آن را از بین ببریم.

آمار در مورد افراد جوان در ایالات متحده که با HIV و ایدز زندگی می کنند

آمارهای مربوط به میزان مرگ و میر  ناشی از اچ آی وی در ایالات متحده نشان می دهد که این یک موضوع داغ است. در سال 2015، 22 درصد از افراد در سنین 13 تا 24 سال مثبت تشخیص داده اند که نشان می دهد این ویروس در بین نوجوانان شیوع بیشتری دارد.

مردان دوجنس‌گرا و همجنس‌گرا بین 13 تا 24 سال با 81 درصد، درصد بیشتری از افراد مبتلا به HIV مثبت را به خود اختصاص دادند. در همان سال حدود هفت هزار نفر در سنین بین 20 تا 24 سال به این تشخیص مبتلا شدند.

دومین گروه بزرگ با بیش از 7500 عضو HIV مثبت، افراد بین 13 تا 24 سال بودند. بخش غم انگیز این اطلاعات، به غیر از اینکه اکثراً جوانان هستند، این است که حدود 50 درصد از آنها هیچ اطلاعی از این موضوع نداشتند. مثبت

کاندوم های لاتکس ابزار خوبی هستند که می توانند خطر انتقال HIV را کاهش دهند، اما اکثر جوانان از آن به درستی استفاده نمی کنند. بخش غم انگیز دیگر در مورد بیماری در میان جوانان این است که اکثر آنها در درمان صحیح آن ناتوان هستند. بیایید ببینیم چگونه می توانیم با درک بهتر زندگی HIV بر این موضوع تأثیر بگذاریم.

چالش ها و حقوق دانشجویان کالج HIV

هنگامی که یک دانش آموز HIV مثبت باشد، آن اطلاعات به عنوان اطلاعات پزشکی خصوصی در نظر گرفته می شود. به همین دلیل، دانشجو مجبور نیست این اطلاعات را پس از پذیرش در کالج ارائه دهد. با این حال، برخی از افراد HIV مثبت احساس می کنند که وظیفه آنها به اشتراک گذاری این اطلاعات با دیگران است.

بیشتر ایالت های ایالات متحده، قرار دادن یک فرد در معرض HIV یا ایدز را قبل از اطلاع از وضعیت مثبت، جرم می دانند. این وضعیت زمانی اتفاق می‌افتد که یک فرد HIV مثبت بخواهد با فردی که اینطور نیست رابطه جنسی داشته باشد.

حتی در ایالت‌هایی که این یک الزام قانونی نیست، فردی که تشخیص مثبت داده می‌شود باید آگاه باشد که انتقال می‌تواند پس از آمیزش جنسی با شخص دیگری انجام شود. چون اینطور است، حتی اگر الزام قانونی وجود نداشته باشد، این یک تعهد اخلاقی است که وضعیت مثبت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

طرف مقابل همیشه سزاوار دانستن است، و به همین دلیل است که وضعیت HIV مثبت هرگز نباید مخفی بماند، به خصوص در دانشگاه. از آنجایی که ما به این نتیجه رسیده ایم که این اطلاعات پزشکی خصوصی باید در نهایت افشا شود، باید در مورد نحوه دریافت این اطلاعات توسط دیگران صحبت کنیم.

برخی از فارغ التحصیلان با دانشجویانی که دارای تشخیص مثبت هستند، درست مانند رفتار با دیگران رفتار می کنند. با این حال، برخی خواهند بود که این کار را نخواهند کرد. در این مرحله، دانشجوی کالج HIV با تبعیض هایی مانند طرد شدن از برخی رویدادهای اجتماعی یا دور ماندن از برخی فعالیت های کلاسی مواجه خواهد شد.

چه کاری می توان انجام داد، و حقوق دانش آموزانی که در صورت وقوع این اتفاق به طور مثبت تشخیص داده می شوند، چیست؟ منع تبعیض تضمین می‌کند که دانش‌آموزانی که تشخیص مثبت داده می‌شوند نباید در مدرسه مورد تبعیض قرار گیرند، و به آنها کمک می‌کند که کارکنان مراقبت‌های بهداشتی به آنها و والدینشان در مورد روش درمانی توصیه کنند.

با چنین حقوقی که قانون تنظیم کرده است، دانشجویان مبتلا به HIV در کالج می توانند در درمان بیماری خود کمک بزرگی داشته باشند و در عین حال در پروژه ها و فعالیت های گروهی پذیرفته شوند.

افزایش آگاهی و حمایت از دانشجویان مبتلا به HIV

سال های دانشگاه رایج ترین زمان برای انجام آزمایش ها در هر زمینه ای از زندگی است. دانش‌آموزان تمایل دارند برای اولین بار مواد نامشروع را امتحان کنند، بیشتر بنوشند و بیشتر از سایر گروه‌های سنی به مقاربت بپردازند.

متأسفانه، با چنین آزمایش‌هایی، این زمان از زندگی پرخطرترین زمان در زندگی یک دانش‌آموز برای ابتلا به HIV است. این بیماری می تواند از طریق رابطه جنسی واژینال منظم بین زن و مرد و رابطه مقعدی که در بین افراد دوجنسگرا و همجنسگرا رایج است، منتقل شود.

چیزی که دانش‌آموزان نگران آن نیستند این است که HIV قابل درمان نیست و اگر به اچ‌آی‌وی مبتلا شوند راه طولانی را با چالش‌هایی روبه‌رو خواهند کرد. با این حال، راه‌های متعددی برای جلوگیری از عفونت وجود دارد، که باید مهمترین چیز برای افزایش آگاهی در مورد آن باشد.

استفاده صحیح از کاندوم لاتکس می تواند شانس انتقال HIV را از یک فرد مثبت به فرد منفی تا حد زیادی کاهش دهد. این احتمال وجود دارد که کاندوم بشکند، بلغزد یا در غیر این صورت، تنها روشی که 100% عاری از HIV است، اجتناب از رابطه جنسی است.

اما دانشجویان در کالج هرگز به این روش متوسل نمی شوند. علاوه بر این، افرادی که بیشتر به مواد غیرقانونی گرایش دارند ممکن است به نقطه ای برسند که سوزن های مشترکی داشته باشند، که این نیز راهی برای انتقال HIV است.

پرهیز از هرگونه مواد مخدر و آمیزش جنسی تنها راهی است که دانش آموز می تواند مطمئن باشد که از ابتلا به HIV در دانشگاه جلوگیری می کند. علاوه بر این، باز بودن در مورد این موضوع و بحث در مورد آن ممکن است در صورت اطلاع به موقع، دانش آموز را از داشتن رابطه جنسی با یک فرد HIV مثبت جلوگیری کند.

دانش‌آموزان باید تشویق شوند تا به طور منظم خود را در مورد بیماری‌های مقاربتی آزمایش کنند و ارتباط آزاد در مورد این موضوع را ترویج کنند. شرم آور نیست که از شریک زندگی خود بخواهید خود را آزمایش کند. از این گذشته، شما این کار را به خاطر هر دو انجام می دهید.

اهمیت کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه برای دانشجویان مبتلا به HIV و ایدز

لیست بورسیه ها و کمک های مالی برای دانشجویان کالج HIV مثبت می تواند به آنها در تحصیل کمک زیادی کند. در اینجا آمده است که چنین دانشجویانی می توانند چه انتظاراتی داشته باشند و چه مزایایی می توانند از این کمک هزینه کسب کنند:

 • بورسیه آینده مثبت – به ویژه برای دانشجویان دانشگاه کلرادو که به صورت تمام وقت در کالج ثبت نام کرده اند. این بورسیه تحصیلی به دانشجویان 1500 دلار در هر سال تحصیلی اعطا می کند اگر زندگی آنها به هر طریقی تحت تأثیر HIV قرار گرفته باشد.
 • صندوق بورسیه تحصیلی هلن ورس-میچل – این صندوق توسط صندوق ایدز پایتخت حمایت می شود. این به طور خاص برای دانشجویانی است که هر گونه ارتباطی با کارولینای شمالی دارند و به دنبال مدرک کالج چهار ساله هستند. این صندوق 1500 دلار است.
 • صندوق بورسیه یادبود Joshua Gomes – برای دانشجویان کالج HIV مثبت که می خواهند برای تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در یک دانشگاه دو ساله یا چهار ساله شرکت کنند. این صندوق 1000 دلار است و همچنین بر اساس شایستگی شخصی است.
 • بورسیه تحصیلی لیگ HIV – برای دانشجویان کالج مبتلا به HIV که می خواهند حداقل دو سال در تحصیلات پس از متوسطه شرکت کنند. بورسیه تحصیلی می تواند متفاوت باشد، اما در سال 2016، دو دانشجو برنده 7000 دلار با سازمان شدند.

فهرست منابع، سازمان‌ها و گروه‌های حمایتی HIV

فهرستی از بیست منبع، سازمان و گروه حمایت از اچ آی وی وجود دارد که در زیر فهرست خواهیم کرد.

 1. آنچه در تست اچ آی وی جوانان کار می کند – بهبود را در جوانان برای افزایش آگاهی در مورد تشخیص و تلاش برای جلوگیری از آن تسهیل می کند.
 2. ما > AIDS – اطلاعاتی در مورد اخبار و کمپین های پرطرفدار HIV و PrEP ارائه می دهد – قرصی که می تواند به جلوگیری از انقباض بیماری کمک کند و روزانه مصرف می شود.
 3. سرو – مبارزه با ننگ در اطراف HIV و تبعیض.
 4. رایان وایت و برنامه های جهانی HIV و ایدز – برای کسانی که می خواهند در مورد صحنه پزشکی در مورد ایدز و مراقبت های بهداشتی پیرامون آن بیاموزند.
 5. NASTAD – اطلاعاتی در مورد نحوه یافتن برنامه های مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد.
 6. AIDS.org – تمام اطلاعات در مورد آزمایش.
 7. AIDS United – تحقیق، بودجه، کمک فنی و سیاست گذاری در مورد HIV در ایالات متحده.
 8. amfAR – با ترویج تحقیقات امیدوارکننده، با هدف کاهش شیوع HIV.
 9. Avert – بر روی شیوه های جنسی ایمن و پیشگیری از HIV تمرکز دارد.
 10. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری – توصیه های بهداشتی، منابع، و توضیح HIV، و همچنین برخی اطلاعات مفید در مورد ایدز در کالج.
 11. بدن – منبع کامل اطلاعات در مورد HIV در دسترس آنلاین.
 12. NAM AidsMap – یک وب‌سایت از بریتانیا با اطلاعاتی در مورد آزمایش و اطلاع دادن به عزیزان در مورد وضعیت HIV مثبت.
 13. کمپین حقوق بشر – بر حقوق افرادی که آزمایش ایدز مثبت دارند و نحوه برخورد با تبعیض در دانشگاه یا محل کار تمرکز می کند.
 14. HIV مثبت – یک مجله آنلاین که به افراد مبتلا به این بیماری کمک می کند عمر طولانی تری داشته باشند.
 15. مرکز قانون و سیاست اچ آی وی – بر قوانین و سیاست هایی تمرکز دارد که هدفشان محافظت از مبتلایان به ایدز یا اچ آی وی است.
 16. ClinicalTrials.gov – پایگاه داده ای از آزمایشات بالینی خصوصی و عمومی در مورد HIV در سراسر جهان؛
 17. GetTested – وب سایتی که از طریق آن افراد می توانند آزمایش HIV را به صورت رایگان انجام دهند.
 18. HIV.gov – یک وب سایت با اطلاعات مقدماتی در مورد بیماری و برنامه هایی برای کمک به مبارزه با آن؛
 19. مجله اینترنتی HIV Equal – یک مجله اینترنتی با اخبار مرتبط با HIV;
 20. GMHC – برنامه هایی برای پیشگیری از این بیماری و نحوه ایجاد تفاوت.

نتیجه

امیدواریم که درک بهتری از اهمیت توزیع اطلاعات در مورد HIV در دانشگاه داشته باشید. این مقاله همچنین نشان می‌دهد که دانش‌آموزانی که آزمایش مثبت داده‌اند چگونه می‌توانند احساس کنند، با چه چالش‌هایی روبرو می‌شوند و چگونه ممکن است مورد تبعیض قرار گیرند. خوشبختانه راه های متعددی برای جلوگیری از انتقال این بیماری وجود دارد، بنابراین افزایش آگاهی در مورد آن بسیار مهم است.

علاوه بر این، کمک های مالی و کمک هزینه های تحصیلی متعدد برای چنین افرادی می تواند به آنها کمک کند تا در دوران سخت گذر کنند. فهرست 20 سازمان، گروه های مدافع و منابع باید هم برای افراد HIV مثبت و هم برای افراد منفی مفید باشد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =