دوره ها و منابع آنلاین در مورد نژاد، نژادپرستی و عدالت نژادی

مسائل نژادپرستی در ایالات متحده

همانطور که جنبش زندگی سیاه پوستان مهمتر می شود، اکثر دانشجویان، والدین و مربیان هنوز از منابع موجود برای رنگین پوستان و تنوع نژادی اطلاعی ندارند. صرف نظر از اینکه در مورد نژادپرستی ساختاری یا قلدری در محل کار صحبت می کنیم، باید به اهمیت دوره های مختلف فکر کرد که به مردم کمک می کند تا درک کنند و یاد بگیرند. یکی دیگر از مشکلات اساسی مربوط به دسترسی به آموزش و تاریخ تعصب نژادی است، زیرا می توان در هنگام درخواست برای کالج یا کاوش در برابری از مشمولیت و تنوع صحبت کرد. اگر نمی توانید با انتخاب منبع مناسب کنار بیایید، باید از یک سرویس قابل اعتماد استفاده کنید که می تواند در ازای پول مقاله بنویسد .

اطلاعات آماری و دسترسی به آموزش

طبق اطلاعات آماری وزارت آموزش ایالات متحده ، نژادپرستی ساختاری با نابرابری K-12 شروع می شود، زیرا زمانی که دانش آموزان سیاه و سفید درگیر تخلفات اجتماعی می شوند، دانش آموزان سیاهپوست سه برابر بیشتر از دانش آموزان سفیدپوست تعلیق و اخراج می شوند. همچنین می بینیم که دانش آموزان سیاه پوست 16 درصد از ثبت نام مدارس را تشکیل می دهند، با این حال آنها به 27 درصد از دانش آموزانی می رسند که به افسران اجرای قانون ارجاع می شوند و 31 درصد از دانش آموزان بازداشت شده اند.

در نهایت، بدهی دانشجویان سیاه پوست بسیار بیشتر از بدهی دانشجویان سفید پوست است. نابرابری از درآمد معمول و نابرابری مالی در خانواده معمولی اقلیت‌های قومی ناشی می‌شود. حتی اگر رنگین پوستان فارغ التحصیل شوند، شانس دو برابر بیشتر برای یافتن شغل دارند. در مورد دسترسی به آموزش هم مسائل ذهنی و هم مسائل ساختاری را شامل می شود.

درک عمیق تر از مسائل نژادی

در حالی که سیستم آموزشی را نمی توان فوراً تغییر داد، باید درک کرد که برابری (این با تعصب نژادی در هم آمیخته است) با تنوع یکسان نیست. بنابراین، همانطور که ما در مورد دسترسی به آموزش صحبت می کنیم، ابتدا باید در مورد آن فکر کرد. تفاوت مهم این است که در حالی که مربیان تنوع را در کالج ها و مدارس ترویج می کنند، جوهر عدالت را از بین می برد. به عبارت ساده، هدف تنوع، ارائه دانش‌آموزانی است که دهه‌ها در آموزش و پرورش در همه سطوح محروم بوده‌اند، اما واقعاً نمی‌تواند بر پرداختن به یک موضوع حیاتی به نام بی‌عدالتی نژادی تمرکز کند. در مورد برابری، برای حل سیستماتیک مشکلاتی که باعث طرد شدن رنگ‌آموزان می‌شود، تلاش می‌کند. به محض اینکه شروع به درک مسائل نژادی موجود در سطح عمیق تر کنیم، تغییرات مثبتی رخ خواهد داد.

دوره های آنلاین رایگان مسابقه، تنوع و گنجاندن

برخلاف تصور عمومی، بخش آموزش دارای فرصت های مثبت بسیاری است که فارغ از نژاد، جنسیت، سن و جنبه های فرهنگی برای دانش آموزان رایگان است. در زیر دوره های آنلاینی وجود دارد که بر عدالت نژادی، تنوع، شمول و مسائل مختلف اجتماعی تمرکز دارند که شایان ذکر است:

 1. تاریخ آفریقایی آمریکایی: دوره مبارزه آزادی مدرن ( دانشگاه استنفورد ).اگر می خواهید اعتراضات و جنبش های اجتماعی در زندگی آمریکایی های آفریقایی تبار را مطالعه کنید، این دوره را در نظر بگیرید. این شامل هجده کلاس است که حول محور برابری و عدالت می چرخد. می توانید از طریق ویدیوهای YouTube، محتوای صوتی و متنی یاد بگیرید.
 2. مذاکره برای جهان در حال تغییر: 1920-1950 ( دانشگاه کلمبیا ).این دوره به حقوق مدنی و انسانی زنان رنگین پوست و حقوق رای آنها، تعصبات، نقش های خانگی و برابری در تمام جنبه های زندگی می پردازد. اگر می خواهید تاریخ را از دهه 1920 تا 1950 کشف کنید، یکی از بهترین گزینه ها است.
 3. پیامبر آمریکایی: زندگی درونی و بینش جهانی مارتین لوتر کینگ جونیور ( دانشگاه استنفورد ).شخصیت مارتین لوتر کینگ جونیور یکی از برجسته ترین شخصیت ها در دنیای حقوق بشر و برابری نژادی است. این دوره شامل تماس های ویدئو کنفرانس است و دارای مطالب آموزشی شگفت انگیزی است که زندگی این مرد شگفت انگیز را بررسی می کند.
 4. از سواری آزادی تا فرگوسن: روایت‌های خشونت‌پرهیزی در جنبش حقوق مدنی آمریکا ( دانشگاه اموری ).رشته جنبش حقوق مدنی موضوع آسانی برای مطالعه شما نیست، به خصوص اگر بخواهید آن را به صورت آکادمیک بررسی کنید. این دوره عالی بر روی آمریکایی های آفریقایی تبار و رنگین پوستان متمرکز است زیرا آنها با خشونت پرهیز از تظاهرات مسالمت آمیز تا شیوع خشونت آمیز سر و کار دارند.
 5. نژاد و تنوع فرهنگی در زندگی و تاریخ آمریکا ( دانشگاه ایلینوی ).این برنامه درسی آنلاین مخفف روابط بین فرهنگی و نژادپرستی نهادی است. چیزی که این دوره را منحصر به فرد می کند تمرکز آن بر اقوام مختلف است که فراتر از گذشته هستند و همچنین در دوران مدرن تحقیق می کنند.
 6. تاریخ آفریقایی آمریکایی: از رهایی تا امروز ( دانشگاه ییل ).این یکی از بهترین دوره های رایگان است که با فرهنگ و زندگی آمریکایی های آفریقایی تبار از سال 1863 تا دوران مدرن سروکار دارد. بر سرکوب نژادی و حقوق مدنی مدرن تمرکز دارد. همچنین در مورد شخصیت هایی که در جامعه آمریکا برجسته هستند تحقیق می کند.
 7. ایده های انقلابی: سودمندی، عدالت، برابری، آزادی ( دانشگاه راتگرز ).یکی از متنوع ترین دوره ها از نظر دیدگاه های اجتماعی است. اگر می‌خواهید ایده‌های انقلابی شامل افلاطون، ارسطو، مارکس و گاندی را بیاموزید، این دوره به اندازه کافی محتوایی را ارائه می‌کند که می‌توانید در حین یادگیری با سایر دانشجویان آنلاین بحث کنید.
 8. عشق به عنوان نیرویی برای عدالت اجتماعی ( دانشگاه استنفورد ).دوره مبتدی که عدالت اجتماعی را از طریق شفقت، صداقت، تحلیل، فلسفه های مختلف، مذهب و دیدگاه های اجتماعی مطالعه می کند. اگر فقط می خواهید اصول اولیه را بیاموزید، این برنامه درسی را انتخاب کنید.
 9. حقوق بشر برای جوامع باز ( دانشگاه اوترخت ).وقت خود را صرف کنید تا در مورد تظاهرات مسالمت آمیز، حق رای، و چالش های اقلیت ها در حین تصمیم گیری اطلاعات کسب کنید. این دوره همچنین گواهینامه حقوق بشر را پس از اتمام ارائه می دهد. این یکی از جالب ترین برنامه هایی است که حقوق، اقتصاد، علوم سیاسی و فلسفه را نیز مطالعه می کند.
 10. آموزش خشونت پلیس در آمریکا ( دانشگاه میشیگان ).این دوره به بررسی آنچه که میلیون ها آمریکایی و مردم از سراسر جهان را تحت تاثیر قرار داده است می پردازد. اگر می خواهید با خشونت پلیس و زور بیش از حد از دریچه قانون گذاری و عدالت اجتماعی مبارزه کنید، با خیال راحت به این دوره بپیوندید.

اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با جامعه محلی خود تماس بگیرید یا دوره هایی مانند دوره های موجود در Coursera را جستجو کنید. هنگامی که کلمات کلیدی خاصی را بیان کردید، دوره های رایگان و پولی بر اساس موضوعات خاص دریافت خواهید کرد.

منابع آنلاین برای مطالعه نژاد، تنوع و گنجاندن

وقت خود را صرف مطالعه منابع مختلف کنید که شامل بنیادها، سازمان‌ها و سازمان‌های غیردولتی است که بر عدالت نژادی، تنوع و منابع گسترده عدالت تمرکز دارند. اگر قربانی آزار و اذیت مبتنی بر بی عدالتی هستید، مطمئن شوید که روی گزینه های خودیاری تمرکز کنید. در اینجا توصیه های آنلاین وجود دارد که ارزش بررسی دارند:

 1. خوشحالم – منابع عدالت نژادی . این کتاب بر منابع موجود عدالت نژادی مانند کتاب ها، فیلم ها، پادکست ها و مطالعات نژادپرستی تمرکز دارد. همچنین منابع عالی مربوط به اقدام و مشارکت را فراهم می کند.
 2. ابزارهای برابری نژادی برای دانش آموزان و مربیانی که می خواهند مفاهیم را مطالعه کنند، داده ها و آمار را بیابند، اصول اولیه را فراهم می کند. صحبت از مسائل جاری، شما می توانید اقدامات حقوقی، ارزیابی و بررسی مسائل مختلف نژادی و عدالت.
 3. بنیاد رایکز: منابع برابری نژادی . منابعی برای شروع به کار دارد که شما در مورد تبعیض در آمریکا یاد می گیرید. همچنین اطلاعاتی را در مورد بنیادهای عدالت نژادی و سازمان های غیرانتفاعی ارائه می دهد. همچنین می توانید مطالب طولانی، کتاب ها و منابع تجاری را بررسی کنید.
 4. نکات مراقبت از خود برای سیاه پوستانی که احساس می کنند تحت تأثیر نژادپرستی قرار دارند . نکات مراقبت از خود را برای آمریکایی های آفریقایی تبار و رنگین پوستانی که در حال حاضر از طریق بی عدالتی نژادی سپری می کنند، ارائه می دهد. این کمک می کند تا مطمئن شوید که نیازهای اساسی ذهنی و جسمی شما برآورده شده است.
 5. بی خانمانی بی پایان: منابع برابری نژادی . اگر می خواهید بی خانمانی را آن گونه که رنگین پوستان تجربه می کنند بررسی کنید، مکان بی نظیری است. منابع موجود را از دریچه نژادپرستی سیستماتیک و تاریخ مطالعه کنید.
 6. موزه ملی تاریخ و فرهنگ آمریکایی آفریقایی تبار . اگر می خواهید در مورد نویسندگان آموزش، فعالان حقوق مدنی و رویدادهای خاص مرتبط با مسائل سیستمی بیاموزید، این یکی از بهترین آرشیوهای آنلاین است. اگر به رنگین پوستان تعلق دارید و با بی عدالتی در ایالات متحده روبرو هستید، می توانید از این مکان به عنوان پایه استفاده کنید.
 7. مرکز عدالت نژادی در آموزش و پرورش این سازمان برای ارائه اطلاعات در مورد مدارس و جوامع محلی به عنوان کسی که با عدالت نژادی سروکار دارد، با کمک مواجه می شود و رسانه های اطلاعاتی مفیدی را ارائه می دهد، تلاش می کند.
 8. زندگی سیاهان مهم است . این خانه یک جنبش اجتماعی معروف نیازی به معرفی ندارد زیرا حاوی آخرین رویدادها، کمپین ها و داده های مفید است.
 9. آموزش تحمل: آموزش در مورد نژاد، نژادپرستی و خشونت پلیس . هدف آن آموزش مردم در مورد مسائل نژادی، خشونت پلیس، حقوق بشر، و منابع مختلفی است که فرد می تواند هنگام مبارزه با تعصب، ظلم و نژادپرستی سیستمیک به آنها مراجعه کند.
 10. NEA ED Justice: Justice For Black Lives . از منابعی که به صحبت در مورد نژادپرستی و خشونت نژادپرستانه با بچه ها کمک می کند تا مدارک خرد برای مربیان را دارد. همچنین شامل پادکست‌ها و ویدیوهای چندرسانه‌ای است که حاوی اطلاعات به‌روز است، که می‌تواند برای تحقیقات دانشگاهی و وبلاگ‌های شخصی استفاده شود.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =