دونالد ترامپ و آموزش و پرورش

آموزش مقاله نویسی

امروزه تنها نامی وجود دارد که در سرفصل هر پرتال خبری در سراسر جهان دیده می شود. ما هنوز می‌توانیم بحث‌های جاری در وب را در مورد اینکه نتایج انتخابات بر جامعه آمریکا تأثیر می‌گذارد، مشاهده کنیم.

رئیس جمهور جدید آمریکا دقیقا کیست؟

دونالد جان ترامپ تاجر، میلیاردر، نجیب زاده ساختمانی و صاحب زنجیره بزرگ هتل ها و کازینوهای آمریکایی است. او همچنین نویسنده کتاب های زیادی در مورد تجارت و خودسازی است.

از دهه 80 فرصتی برای ترامپ وجود داشت که رئیس جمهور شود، اما او نمی توانست دیدگاه های سیاسی خود را تعیین کند. در سال 2009، او سرانجام خود را در سیاست یافت و به حزب جمهوری خواه پیوست. دونالد برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2011 ارتقاء یافته است، اما تاجر گفت که آماده ترک بخش خصوصی نیست.

ترامپ

در 16 ژوئن 2015، ترامپ نظر خود را تغییر داد و ابراز علاقه خود را برای مبارزه برای ریاست جمهوری اعلام کرد. کمپین ریاست جمهوری ترامپ کاملاً اندیشیده شده بود: اولین چیزی که او از نیوهمپشایر بازدید کرد، که به طور سنتی به عنوان پایگاه جمهوری خواهان در نظر گرفته می شد، سپس یک تور نوادا و کالیفرنیا را انجام داد – این ایالت ها قبلاً تزریق مالی محکمی از دونالد دریافت کرده بودند. ترامپ همچنین بارها برای حمایت از خود گردهمایی هایی برای سرگرم کردن رای دهندگان برگزار کرد.

تزهای اصلی کمپین ترامپ بر حوزه های زیر از جامعه آمریکا متمرکز بود: مهاجرت، مراقبت های بهداشتی، اقتصاد و سیاست داخلی. اما نظر او در مورد تحصیلات آمریکایی چیست؟

مشکلات فعلی که باید حل شوند:

 • آموزش آمریکایی دیگر بهترین در جهان نیست. رتبه 26 را دارد. ترامپ می گوید که برخی از 25 کشوری که بهتر از ایالات متحده آمریکا هستند در رده کشورهای جهان سوم قرار دارند. بنابراین از این جهت کشور به قول ایشان در حال تبدیل شدن به جهان سوم است.
 • داده های وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده و موسسه ملی سوادآموزی نشان می دهد که 32 میلیون بزرگسال در ایالات متحده نمی توانند بخوانند – این حدود 14٪ از کل جمعیت است. بنابراین، اینجا ما با سواد مشکل جدی داریم.
 • فقدان نظم و انضباط در مدارس آمریکا؛
 • ناکارآمدی هسته مشترک – فقط 46٪ از معلمان آن را حفظ می کنند.
 • سطح پایین ایمنی در مدارس

ترامپ وعده داده است که تغییراتی ایجاد کند که از نظر او سیستم آموزشی را بهبود می بخشد. او قصد دارد:

 1. کوپن مدرسه را تنظیم کنید؛
 2. بتسی دیووس میلیاردر را به عنوان وزیر آموزش معرفی کنید.
 3. وزارت آموزش و پرورش و هسته مشترک را حذف کنید.
 4. کنترل محلی را روی آموزش تنظیم کنید.
 5. تمرکز بر مطالعه تاریخ ایالات متحده؛
 6. معرفی آموزش جامع؛
 7. دانش آموزان را وادار به مطالعه تابعیت کنید.

کوپن های مدرسه – آیا آنها خوب هستند یا شر؟

دونالد ترامپ طرح 20 میلیارد دلاری کوپن مدرسه خود را تأیید کرد. بسیاری از خانواده‌های کم‌درآمد می‌توانند پول کافی به دست آورند تا آن را برای تحصیل فرزندان نه در دولتی، بلکه در مدرسه خصوصی انتفاعی، مجازی یا مذهبی خرج کنند. رئیس جمهور جدید خاطرنشان می کند که این تصمیم به والدین اجازه می دهد تا مدرسه دقیقی را که فرزندشان باید در آن تحصیل کند، انتخاب کنند. همچنین، عنصر رقابت را در فرآیند پذیرش به ارمغان می آورد. “اجازه دهید مدارس برای بچه ها رقابت کنند.” – ترامپ گفت.

از سوی دیگر، تامین مالی بیش از حد مدارس خصوصی از طریق کوپن ها ممکن است باعث تعطیلی بسیاری از مدارس دولتی در فقیرترین مناطق شود. والدین را مجبور می کند که به شهرهای دیگر بروند تا فرزندان خود را در مدرسه بگذارند.

علاوه بر این، دانش آموزانی که در مدارس خصوصی به دلیل کوپن ها تحصیل می کنند، نسبت به دانش آموزانی که تحصیلات خود را در موسسات دولتی ادامه می دهند، میزان پیشرفت کمتری را نشان می دهند. داده های آزمون سالانه LEAP نشان می دهد: آن دانش آموزان نمره کمتر از 40٪ گرفتند در حالی که میانگین ایالتی 69٪ است. شایان ذکر است: هر مدرسه خصوصی با کوپن ها هیجان زده نمی شود – آمار نشان می دهد که مدارس انتفاعی محبوبیت خود را در بین افرادی که می توانند هزینه تحصیل را بدون هیچ کوپن پرداخت کنند از دست می دهند.

وزیر آموزش و پرورش بدون هیچ گونه سابقه آموزشی

نامزدی بتسی دیووس ، وزیر جدید آموزش ، واکنش‌های شدیدی را در بین سیاستمداران و شهروندان برانگیخت: نظرات افراد مهم در مورد این موضوع بسیار متفاوت است. همچنین، او به نوعی میم اینترنتی در وب تبدیل شد. و در اینجا دلیل آن است:

 • اکثریت مردم ادعا می کنند که او میلیاردر است و از مدارس خصوصی بیشتر از مدارس دولتی حمایت می کند.
 • او مدرک گرفت، اما نه در تحصیلات که گزینه مطلوبی برای تصرف این پست است.
 • همچنین به احتمال زیاد او به جای مدارس دولتی و همچنین فرزندان خود، فقط در مدارس خصوصی مسیحی تحصیل کرده است.
 • DeVos هرگز در محیط مدرسه کار نکرده است.
 • او سازمان های انتفاعی را تایید می کند.

صحت این شکایات نشان می دهد که او کاملاً در برنامه های حمایتی مدارس خصوصی مشارکت دارد. آیا این بدان معناست که مؤسسات آموزشی دولتی در رکود باقی خواهند ماند؟ خواهیم دید.

دیدگاه های مخالف ترامپ در مورد وزارت آموزش و پرورش و هسته مشترک

دونالد ترامپ اعتراف کرد: «آموزش باید به صورت محلی اداره شود. Common Core، No Child Left Beind، و Race to the Top همگی برنامه هایی هستند که تصمیمات را از والدین و هیئت مدیره مدارس محلی دور می کنند. او فکر می کند که هم وزارت آموزش و پرورش و هم هسته مشترک باید حذف شوند. رئیس جمهور جدید مدیریت را به دولت های محلی واگذار می کند. به نظر او، اکنون واشنگتن است که تصمیم می گیرد دانش آموزان در کدام رشته ها تحصیل کنند و این یک مشکل واقعی است.

دونالد ترامپ به جای محدود کردن موضوعات، از آموزش جامع حمایت می کند. به نظر او مطالعه اندکی از همه چیز بیشتر از تعمیق در یک رشته علمی به موفقیت منجر می شود. با این وجود، دانشجو نباید تخصص اصلی را فراموش کند.

نگرانی ایمنی و فقدان دانش در مورد ریشه ها

رئیس جمهور به ایمنی مدارس اهمیت می دهد و آموزش شهروندی را پیشنهاد می کند. این بدان معناست که یک مؤسسه آموزشی باید به دانش آموزان انگیزه دهد تا تحصیلات خود را به پایان برسانند و نتایج بالاتری از خود نشان دهند. مدرسه باید جایی باشد که بچه ها در آن درس بخوانند نه اینکه تظاهر به درس خواندن کنند.

وی همچنین خاطرنشان کرد که ساکنان ایالات متحده اطلاعات کمی در مورد اصل و نسب خود دارند. او به عنوان مثال از سفر خود به اسکاتلند نام برد، جایی که چیزهای جدیدی را در مورد خودش که با اصل و نسب اسکاتلندی اش مرتبط است فاش کرد. ترامپ دریافت که این اکتشافات برای تجارت نیز مفید است. این امکان وجود دارد که رئیس جمهور بخواهد تاریخ آمریکا را به عنوان موضوع مدرسه ارتقا دهد.

به نظر می رسد دونالد ترامپ فردی غیرقابل پیش بینی است، بنابراین هیچ کس نمی داند اوضاع چگونه پیش می رود. در مجموع منتظر توسعه سامانه کوپن مدارس و توانمندسازی مدارس علمیه انتفاعی و خصوصی خواهیم بود. نامزدی Betsy DeVos به آن کمک خواهد کرد. تغییرات قابل توجه همچنین مربوط به وزارت آموزش و پرورش و هسته مشترک خواهد شد که مورد بیزاری ترامپ قرار گرفته اند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *