راهنمای دانشجویان سال اولرابه عنوان یک دانشجوی سال اول، گزینه های بیشتری برای طیف وسیعی از چیزها خواهید داشت تا اینکه بدانید چه کاری باید انجام دهید. از بورس تحصیلی، منابع، موضوعات، کلاس ها، دوستان – این یک محیط کاملاً جدید است که شما باید با آن سازگار شوید، چه بخواهید یا نه.در حال حاضر، لازم نیست هر روز با دوستان خود به مهمانی بروید، اما باید تا جایی که ممکن است دانشگاه خود را جدی بگیرید. شما باید بعد از گذراندن سال اول دانشگاه برای حرکت بعدی خود برنامه ریزی کنید.

هر چند گفتنش راحت تر از انجام دادن است. تحقیقات نشان می‌دهد که  از هر دو دانشجوی سال اول، یک نفر به دلیل تحصیلات خود احساس استرس می‌کند ، و بیشتر دلایل این امر، تجربیات و چالش‌های زیادی است که کالج به همراه دارد.

نگران نباشید، زیرا ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. در زیر، مختصری از دانشجویان سال اول، اشتباهات رایج دانشجویان سال اول، نحوه دریافت کمک به عنوان یک دانشجوی سال اول و همچنین برخی منابع فوق العاده برای دانشجویان سال اول را به شما ارائه می دهیم. تا زمانی که این مقاله را در ذهن داشته باشید، سال اول دانشگاه شما بدون استرس خواهد بود.

رایج ترین اشتباهات دانشجوی سال اول

دانشجویان سال اول اشتباهات بسیار زیادی مرتکب می شوند و همه ما این را پشت سر گذاشته ایم. اشتباهات اتفاق می افتد، چه شخصی و چه تحصیلی – و این کاملاً خوب است. حال، چرا باید از اشتباهات خود درس بگیرید، در حالی که می توانید از اشتباهات سایر دانشجویان سال اول درس بگیرید؟

خوب، برای اینکه این کار را برای شما آسانتر کنیم، در اینجا برخی از رایج ترین اشتباهاتی که دانشجویان سال اول مرتکب می شوند آورده شده است:

 • از دست دادن کلاس هایشان
 • به تعویق انداختن درس خواندنشان
 • بدون مدیریت زمان
 • مهمانی بیش از حد
 • عدم پایبندی به بودجه از پیش تعیین شده
 • به دنبال کمک مالی نیست

اگرچه این به هیچ وجه یک لیست کامل نیست – فقط برجسته ترین مشکلاتی را که دانشجویان سال اول کالج در ابتدای شروع کار با آن مواجه می شوند، نشان می دهد. متأسفانه، اجتناب از همه این مسائل سخت خواهد بود، به خصوص اگر این اولین بار است که از خود و بیرون از خانه مراقبت می کنید. اگر وقتتان کم است و مهلت تکلیف امتحان امروز به پایان می رسد، می توانید از کمک های جدی ارائه شده توسط خدمات حرفه ای researchintell استفاده کنید .

از کجا کمک بگیریم – منابع در محوطه دانشگاه

اکنون، بسته به اینکه چه کسی هستید و به چه چیزی نیاز دارید، می خواهید به سازمان دیگری در دانشکده خود نزدیک شوید. اگر در کالج خوبی هستید، احتمالاً طیف گسترده ای از مراکز در محوطه دانشگاه خواهید داشت که می توانند در زمینه طیف وسیعی از مسائل به شما کمک کنند. برخی از بهترین مکان ها برای کمک گرفتن به عنوان دانشجوی سال اول عبارتند از:

کتابخانه

قبل از اینکه اینترنت وجود داشته باشد، کتابخانه محقر وجود داشت. با این حال، اکنون که وب پر از انواع عوامل حواس‌پرتی است، کتابخانه می‌تواند یک منطقه مطالعه عالی باشد. هر پردیس کالج دارای کتابخانه ای است که به شما امکان می دهد بر روی تحصیلات خود تمرکز کنید و حتی در آزمون های خود کمک بگیرید.

مرکز تدریس خصوصی

اگر برایتان سخت است که مطالب آموزشی جدید را مرور کنید، شاید باید از یک معلم خصوصی بخواهید. اکثر پردیس ها دارای نوعی مرکز آموزشی هستند که یک معلم خصوصی یا کلاس های اضافی را برای کمک به شما در تحصیل ارائه می دهد.

مرکز کمک های مالی

بسیاری از دانشجویان نمی توانند تمام هزینه های مرتبط با زندگی دانشگاهی را بپردازند. خوشبختانه، شما گزینه های مالی و کمک مالی، اغلب به شکل یک سازمان در محوطه دانشگاه دارید. مطمئن شوید که از دانشگاه خود نهایت استفاده را می کنید و بودجه ای را که شایسته آن هستید دریافت کنید.

خدمات بهداشتی

سیستم بهداشت آمریکا بسیار بحث برانگیز است، اما دانشجویان کالج، به ویژه دانشجویان سال اول، باید بدانند که در صورت بروز شرایط اضطراری، محوطه دانشگاه شما احتمالاً خدمات بهداشتی خواهد داشت. خدمات بهداشتی کالج می تواند در مورد مسائل جزئی یا اگر از یک بیماری مزمن رنج می برید به شما کمک کند.

خدمات ناهار خوری

بسیاری از دانش آموزان به قدری مشغول هستند که فراموش می کنند سه وعده غذایی خود را در روز بخورند. غذا خوردن در بیرون می تواند فوق العاده گران باشد، به همین دلیل است که باید به خدمات ناهار خوری در محوطه دانشگاه نگاه کنید. این خدمات وعده های غذایی مورد نیاز برای سالم ماندن در حین مطالعه را در اختیار شما قرار می دهد.

بورسیه تحصیلی و کمک های مالی برای دانشجویان سال اول

در قسمت قبل به طور مختصر در مورد کمک های مالی به دانش آموزان صحبت کردیم، اما باید در مورد آن توضیح بیشتری بدهیم. کالج در ایالات متحده بسیار گران است و فقط به این دلیل که برخی نمی توانند آن را از جیب خود بپردازند به این معنی نیست که آنها باید از تحصیل مناسب کنار گذاشته شوند.

چندین مؤسسه، در داخل و خارج از دانشگاه، بر اساس گروه درآمد، نژاد و نمرات به دانش‌آموزان کمک مالی ارائه می‌کنند. برخی از محبوب ترین موسسات مالی برای دانشجویان سال اول کالج FinAid، FAFSA، و CSA/FAP هستند.

تا زمانی که در تحصیلات خود سخت کار می کنید و بهترین تلاش خود را در مدرسه انجام می دهید، ممکن است بتوانید کمک مالی برای تحصیل خود دریافت کنید.

کمک های مالی تنها به صورت تامین مالی برای دانشجویان ارائه نمی شود، زیرا برخی از سازمان ها برای دانشجویان سال اول بورسیه تحصیلی ارائه می دهند. برخی از پر سر و صداترین فرصت های بورسیه تحصیلی برای دانشجویان سال اول عبارتند از:

 1. برنامه بورسیه صلیب سرخ آمریکا – رهبران زندگی را نجات می دهند ، تا 2500 دلار
 2. بورسیه تحصیلی بادی مک داول ، 5000 دلار
 3. دپارتمان CDPAP بورسیه تحصیلی ادیسون HHC ، سالانه 1000 دلار
 4. بورسیه های وقف شده کلاس ، 5000 دلار
 5. بنیاد بورسیه یادبود هوارد ال اسلینگر
 6. کمک هزینه دانشجویی بین المللی 30 درصد شهریه سالانه ارائه می شود
 7. برنامه بورسیه شایستگی صندوق متحد یهودیان ، 1000 دلار
 8. بورسیه بنیاد جامعه شهرستان کوسیوسکو
 9. بورسیه مد LGBTQA+ ، تا 1000 دلار
 10. بورسیه تحصیلی لوتری ، تا 30000 دلار
 11. بورسیه یادبود مری “آلن”
 12. بورسیه های کارشناسی انجمن ملی سیاهان MBA ، تا سقف 10000 دلار
 13. جوایز بنیاد بورسیه NSA ، 2000 دلار
 14. بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی / مادر مجرد ، تا سقف 10000 دلار
 15. جایزه رهبری حفاظت از محیط زیست WWF ، 5000 دلار

در حال حاضر، این به هیچ وجه یک لیست کامل نیست. هزاران هزار سازمان به هر دانشجوی سال اول کمک می کنند تا تحصیلات خود را دریافت کنند – اینها تنها برخی از گزینه های محبوب هستند. اگر می خواهید بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید، بهتر است خودتان تحقیق کنید.

منابع اضافی برای دانشجویان سال اول کالج

در این بخش، ده منبع دیگر را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید به عنوان یک دانشجوی سال اول از آنها استفاده کنید. اگر منبعی در دسترس و رایگان است، باید از آن نهایت استفاده را ببرید.

مراکز شغلی

دانش‌آموزان دوست ندارند تمام روز خود را صرف مطالعه کنند، و بسیاری از آن‌ها برای ورود به دنیای کسب‌وکار در رنج هستند، اما تقریباً نمی‌دانند چگونه این کار را انجام دهند. خب، بیشتر پردیس‌ها مراکز شغلی دارند که به دانشجویان کمک می‌کند تا شغلی را پیدا کنند که از آن لذت می‌برند. برخی از این مراکز حتی می توانند به شما امتیاز کارآموزی بدهند.

ابزارهای بودجه بندی

فهرست بهترین برنامه‌های بودجه‌بندی – ابزارها، منابع و خدماتی در دانشگاه و خارج از دانشگاه وجود دارد که به شما کمک می‌کند بودجه هفتگی و ماهانه خود را برنامه‌ریزی کنید تا بتوانید تا حد امکان بدون استفاده از نودل‌های رامن در پایان برنامه‌ریزی کنید. هر ماه. معمولاً تنها پس از اینکه دانشجویان سال اول تمام پول خود را خرج می کنند، شروع به یادگیری بودجه می کنند.

بیمه ماشین

بیمه خودرو ارزان برای دانشجویان – بسیاری از خدمات می توانند به شما در تامین هزینه بیمه خودروی خود کمک کنند و حتی ممکن است از زمانی که دانشجو هستید به شما تخفیف بدهند. در حالی که بیمه خودرو اجباری است و می تواند بسیار گران باشد، استفاده از چنین خدماتی می تواند به صرفه جویی در پول شما و بیرون رفتن ایمن کمک کند.

سرمایه گذاری ها

شرکت‌هایی که گزینه‌های سرمایه‌گذاری مقرون‌به‌صرفه دارند – برای شروع سرمایه‌گذاری در کالج، مزیت‌های زیادی وجود دارد، اگرچه برخلاف میلیونرهای دوج کوین، بهترین کار این است که مطمئن باشید و از قبل یاد بگیرید که چه کاری انجام می‌دهید. در حال حاضر، در حالی که Dogecoin و GME نشان خود را در دنیای سرمایه گذاری گذاشته اند، مدهایی مانند این بهترین سرمایه گذاری های بلند مدت نیستند.

تخفیف دانشجویی

Coupon Lawn پلت فرمی است که اکثر فروشگاه‌ها و خرده‌فروشی‌های محبوبی دارند که تخفیف‌های دانشجوی سال اول کالج دارند – فقط مطمئن شوید که آنها را بخواهید. در واقع، بسیاری از کالج‌ها دارای باشگاه‌ها، گروه‌ها و خدماتی هستند که تماماً در جهت صرفه‌جویی در هزینه‌های ممکن است. بنابراین به نظر می رسد که یکی از مزایای دانشجو بودن این است که شما تقریباً روی همه چیز تخفیف می گیرید.

خدمات اتاق خوابگاه

DormSmart سرویسی است که نکات مهمی را در مورد نحوه اقامت در خوابگاه برای دانشجویان سال اول بدون استرس ارائه می دهد. در اینجا توصیه‌ها و خدماتی را خواهید یافت که به شما کمک می‌کند به خوابگاه‌های خوابگاهی عادت کنید، دلتنگی‌تان را درمان کنید و در سبک زندگی جدیدتان به شما کمک کند.

خدمات دوستیابی

در صورتی که به دنبال رابطه در دانشگاه هستید، عاشقانه های کالج بهترین شروع است. در حالی که عشق زیادی در هر پردیس وجود دارد و شما به دنبال اختلاط هستید، می‌توانید این کار را در برخی از مهمانی‌ها، در پردیس‌های کالج، یا حتی باشگاه‌های دوستیابی در خود کالج انجام دهید – فقط مراقب باشید.

کمک ذهنی

5 نکته سلامت روان مقاله ای است که نکات کاربردی در مورد مراقبت از خود را فهرست می کند. عاقل نگه داشتن خود در طول تحصیل یک چالش است و بد نیست استرس داشته باشید. در واقع، دانش آموزان امروز بیش از همیشه استرس دارند. می‌توانید در محوطه دانشگاه به دنبال مشاوره باشید، یا می‌توانید روی بهبود خود کار کنید تا به سلامت خود در طول زندگی دانشجویی کمک کنید. اگر از مشکلات اساسی رنج می برید، لطفا از یک متخصص کمک بگیرید.

رژیم گرفتن

راهنمای برنامه های غذایی مختلف دانشگاه به شما در انتخاب گزینه رژیم غذایی مناسب برای خود کمک می کند. این یکی از مهمترین چیزهایی است که باید از آن مراقبت کنید، به خصوص اگر دیگر به آشپزی خانگی دسترسی ندارید. مطمئن شوید که حداقل سه وعده غذایی مربعی در روز، هر روز میل کنید.

تامین مالی بیشتر

فدرال کمک دانشجویی دفتر رسمی وزارت آموزش ایالات متحده است که گزینه های تامین مالی را برای دانشجویان از جمله دانشجویان سال اول ارائه می دهد. اینترنت با نکات مالی فوق‌العاده برای دانش‌آموزان در حال خزیدن است، بنابراین به شما توصیه می‌شود کمی تحقیق کنید و نکات مالی بیشتری را پیدا کنید که مناسب شما باشد. از طرف دیگر، چنین گزینه‌هایی معمولاً توسط مؤسسات مالی مختلف در نزدیکی دانشگاه شما ارائه می‌شوند، بنابراین حتماً از آنها بازدید کنید.

اگر دانشجوی سال اول دانشگاه هستید، دنیا باید بسیار ترسناک تر از آنچه هست به نظر برسد. با این وجود نگران نباشید – هیچ چیز دور از دسترس شما نیست و به سال اول دانشگاه خود به عنوان یکی از لذت بخش ترین سال های زندگی خود نگاه خواهید کرد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *