مقاله نویسی هنری چالش برانگیز است که نیازمند تسلط بر مهارت های خلاقانه و زبانی مختلف است. برای نوشتن یک مقاله جذاب، دانش آموزان باید تکنیک ها، نکات و ترفندهای مختلفی را بدانند که تنها از طریق راهنمایی کامل به دست می آیند. علاوه بر این، کمال در هر قطعه مقاله نویسی تنها پس از تمرین خوب و همچنین دانش کامل در مورد موضوعی که باید روی آن بنویسید حاصل می شود. اخیراً از زبان یکی از دانش‌آموزانمان شنیده‌ایم که برنامه رویکردهای یادگیری ما را برای مقاله نویسی  انتخاب کرده و در هنر نوشتن یک مقاله جذاب کاملاً تسلط یافته است. این هم حرف های خودش:

تابستان گذشته تصمیم گرفتم در یک مسابقه مقاله نویسی معتبر شرکت کنم. شانس برنده شدن در آن رقابت بسیار اندک است. هزاران دانش آموز از مدارس مختلف در سراسر ایالت من در رقابت بودند و تنها بهترین مقاله برنده می شد. با این حال، من زمان زیادی برای ورق زدن در کتاب های راهنمایی که موعظه نحوه نوشتن یک مقاله برنده است را نداشتم. زمان به سرعت در حال گذر بود و من هم مجبور شدم برای موضوع خودم شروع به تحقیق کنم. بنابراین از پسر عمویم، که اتفاقاً یک ستون نویس آزاد برای روزنامه ها و مجلات معتبر است، کمک خواستم تا نکات حرفه ای نویسندگی در مورد نحوه نوشتن بهترین مقاله را ارائه دهد. در حالی که او من را با نکات خاصی در مورد سبک های نوشتن حرفه ای و نوع واژگانی که باید استفاده کنم راهنمایی کرد، اما او در این مورد به من گفت که یاد بگیر یک دوره مقاله بنویسم که یکی از دوستانش برای تمرین مقاله پذیرش کالج خود استفاده می کرد. 

کمک به مقاله نویسی

برنامه رویکردهای یادگیری هوش پژوهشی برای نوشتن یک مقاله همه راهنمایی‌ها را برای تسلط بر هنر نوشتن یک مقاله عالی به من ارائه کرد. “Essayhelper” آنلاین من از انواع تکنیک های یادگیری، کارت های فلش، اعلان ها، تجسم ها و تجربیات حسی استفاده می کند تا به من کمک کند تا کار مقاله نویسی را کامل کنم. نمی دانستم که این همه تمرین و تکنیک برای نوشتن یک مقاله قانع کننده انجام می شود.

در ابتدا، دستیار مقاله آنلاین من را از طریق نکات مهم در مورد چگونگی تصمیم گیری/انتخاب موضوع مقاله، جمع آوری اطلاعات از منابع آنلاین و آفلاین، ادعاها و استفاده از استدلال در مقاله، بررسی مطالب تحقیق و نحوه تفکر راهنمایی کرد. به طور انتقادی، از استدلال استفاده کنید، محتوا و منبع را انتخاب کنید و همچنین نکاتی در مورد سنجش شواهد داشته باشید.

برای تمرین تمام این جنبه‌های آموزش داده شده، به من عناوین نوشتاری در محل داده شد، تمرین‌هایی مانند توصیف عواطف، احساسات و تجربیاتم با کلمات و همچنین تصاویر بصری برای ترجمه به کلمات نشان داده شد. همه این تمرین‌های سخت‌گیرانه نوشتاری برای کمک به شکل‌گیری قطعات نوشتاری کوتاه که دارای روایت‌های تکان‌دهنده بودند و کلمات را زنده می‌کردند، انجام شد. این به من کمک کرد تا مهارت های نوشتاری خود را تقویت کنم و پایه وسیعی از واژگان توصیفی را ایجاد کنم.

مرحله بعدی هدف قرار دادن مخاطبان شما نام داشت. در این ماژول دستیار مقاله من به من یاد داد که چگونه محتوای مقاله خود را برای مخاطبان هدایت کنم تا خوانندگان بتوانند با مقاله من ارتباط برقرار کنند. این برای نوشتن یک مقاله متقاعد کننده بسیار ضروری است. کارشناس مقاله آنلاین نکات ظریف تحقیق در مورد پایگاه خوانندگان و همچنین مهارت های شخصی سازی محتوا، ساختار و لحن مقاله را بر اساس جمعیت شناسی مخاطبان به من آموخت. این عامل زمانی ضروری می شود که شما تصمیم می گیرید که چه مطالب تحقیقی را در مقاله خود بگنجانید و استدلالی بسازید که برای خواننده مقاله جذاب باشد.

در ماژول سوم نحوه نوشتن یک برنامه مقاله برنده، اصرار بر رسیدگی به مشکلات بلاک نویسنده، پرهیز از مغالطه‌های منطقی مانند تعمیم عجولانه قیاس ضعیف، شاه ماهی قرمز و موارد دیگر و همچنین مسائل سرقت ادبی و صحت منابع بود. . مربی من همچنین در مورد نقاط قوتم مرا راهنمایی می‌کرد، مثلاً اینکه آیا من شنونده بهتری هستم، یا نقد بهتری انجام می‌دهم، یا اگر قدرت من در توضیحات و تشبیهات است، یا اینکه توانایی نوشتن پایانی برنده را دارم. این به من امکان داد تا سبک نوشتاری منحصر به فرد خود را ایجاد کنم.

با پایان تمام راهنمایی‌ها و کمک‌های مقاله‌نویسی که ازهوش پژوهشی دریافت کردم، احساس می‌کردم که یک نویسنده حرفه‌ای هستم که به اسرار نوشتن یک مقاله برنده کامل مجهز شده است. به زودی روی پیش‌نویس‌ها و ویرایش‌های مسابقه مقاله‌نویسی‌ام کار کردم، و نکات تجاری را که از راهنمای مقاله آنلاین خود آموخته بودم، در نظر داشتم. یک ماه طول کشید تا انشای مسابقه ام را بنویسم. من ورودی خود را ارسال کردم و پس از اعلام نتایج در لیست نهایی پنج مقاله برتر قرار گرفتم.

از یک نویسنده خام تا یک مقاله برنده مقاله، من تمام برنده شدن مقاله نویسی خود را مدیون برنامه ویژه هوش پژوهشی در مورد رویکردهای یادگیری مقاله نویسی هستم. این برنامه همه چیز را در مورد نوشتن یک مقاله عالی A plus به من آموخت. راهنمای مقاله من نیز باعث شد تا تمرین زیادی برای نوشتن انجام دهم و سبک نوشتاری و واژگانم را اصلاح کنم. با تشکر از شماهوش پژوهشی!

رویکردهای یادگیری مقاله نویسی یک برنامه راهنمایی آنلاین بر اساس تقاضا است که توسط هوش پژوهشی اجرا می شود تا به دانش آموزان کمک کند مهارت های مقاله نویسی را تسلط یابند. چه دانش آموز دبیرستانی باشید، چه متقاضی کالج یا یک رهبر تجاری. در مرحله ای از سفر شغلی خود مجبور خواهید بود یک مقاله بنویسید. هنر نوشتن مقاله های جذاب یک مهارت ارزشمند است. مقاله نویسی همیشه باعث اضطراب می شود، به خصوص زمانی که زمان بندی نشده باشد یا در انتخاب ها خیلی باز باشد. این برنامه استراتژی‌های آسان و مؤثری را به شما ارائه می‌دهد که به نوشتن بهترین و یک مقاله برنده در هر زمان که شغل شما نیاز دارد کمک می‌کند.

وقتی فراگیران ما چنین نامه های موفقیت آمیزی را برای ما ارسال می کنند، ما در قلب خود احساس گرما و رضایت می کنیم. این یک احساس واقعی موفقیت است که بدانیم ما بهترین تلاش ها را با مسلح کردن فراگیرانمان با مهارت های مادام العمر درست انجام می دهیم که آنها همیشه در مسیر تحصیل و شغل خود به آن نیاز دارند.