سیستم های قدرت

درباره مهندسی برق سیستم های قدرت

سیستم های قدرت در ایالات متحده سابقه طولانی دارند که به سال 1882 باز می گردد، زمانی که توماس ادیسون اولین شرکت برق را که متعلق به سرمایه گذاران بود، تأسیس کرد. به گفته مؤسسه اسمیتسونیان، چیزی که اولین توزیع انرژی الکتریکی در مقیاس بزرگ در نظر گرفته می شود، بیش از یک دهه بعد رخ داد، زمانی که آب ریخته شده بر روی آبشار نیاگارا به سمت توربین های متصل به دو ژنراتور 5000 اسب بخاری هدایت شد. از آن زمان، روش تولید و توزیع برق با تکرارهای چشمگیری طی شده است، اما ارزش کالا فقط افزایش یافته است.

امروزه مهندسان اغلب مسئولیت طراحی، مدیریت و بهبود این سیستم های حیاتی را بر عهده دارند. به عنوان یک مهندس برق، درک عمیق سیستم های قدرت و راه هایی که آنها انرژی را به جوامع سراسر کشور از طریق مدرک کارشناسی ارشد ارائه می کنند، به شما کمک می کند تا پس از فارغ التحصیلی در رشته خود موفق شوید.

سیستم قدرت الکتریکی چیست؟

سیستم قدرت الکتریکی شبکه ای از قطعات است که برای پردازش و توزیع نیروی الکتریکی ترکیب می شوند. در حالی که این می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، رایج ترین آنها شبکه های بزرگ هستند – که گاهی اوقات به عنوان “شبکه” شناخته می شوند – که جوامع را با برق تامین می کنند. این شبکه‌ها معمولاً حاوی یک منبع – معمولاً یک ژنراتور – هستند که نیرویی را ایجاد می‌کند که از طریق یک سیستم انتقال منتقل می‌شود و از طریق نوعی سیستم توزیع به خانه‌ها و مشاغل فردی تحویل می‌شود.

اصطلاح «سیستم قدرت الکتریکی» را نباید با «الکترونیک قدرت» اشتباه گرفت، که دومی مفهومی گسترده‌تر – هرچند نزدیک‌تر – است که مطالعه تبدیل توان الکتریکی از یک شکل به شکل دیگر را توصیف می‌کند.

مهندسی و حالت پایدار

این سیستم های الکتریکی معمولاً از طریق ژنراتورهای سنکرون برق تولید می کنند. پایداری این ژنراتورها با توانایی آنها برای بازگشت به حالتی که به عنوان حالت پایدار شناخته می شود – یا تعادل سیستم در هم تنیده است. در الکترونیک، سیستم باید توانایی بازگشت به این حالت تعادل را بدون از دست دادن همزمانی داشته باشد.

توازن سیستم‌های قدرت معمولاً بر اساس یکی از سه طبقه‌بندی پایداری طبقه‌بندی می‌شوند که تفاوت‌های آن‌ها به ویژه در تحقیقات علمی قابل توجه است:

  • پایداری پویا به توانایی یک سیستم برای بازگشت به حالت اولیه خود پس از تجربه اختلالات کوچک مداوم نگاه می کند.
  • پایداری گذرا  شامل مطالعه یک سیستم قدرت پس از تجربه یک اختلال بزرگ است.
  • پایداری حالت پایدار  توانایی یک سیستم برای بازگشت به حالت پایدار پس از وقوع یک اختلال کوچک است.

همچنین توجه به این نکته مهم است که خروجی های سیستم های حالت پایدار مستقل از زمان عمل می کنند.

ارزیابی امنیت در مهندسی برق

مانند بسیاری از مهندسی، کاربرد عملی زمانی که در این زمینه کار می کنید بسیار مهم است. این معمولاً مهندسان را به شبکه‌های برق بازمی‌گرداند که برق را به میلیون‌ها نفری که در ایالات متحده زندگی می‌کنند تبدیل و توزیع می‌کنند. هنگامی که چنین مقدار زیادی انرژی در سیستم‌ها ایجاد و توزیع می‌شود، چالش عمده‌ای که با آن مواجه خواهید شد، خطر خاموشی یا خاموشی است. خاموشی یک قطع کامل برق در یک منطقه خاص است، در حالی که خاموشی کاهش جزئی در ولتاژ یا ظرفیت سیستم است که فقط موقتی است. خاموشی در سیستم های برق رایج تر است، اما خاموشی مشکل سازتر از این دو است، زیرا می تواند منجر به اختلالات قابل توجهی شود.

هنگامی که شما در زمینه مهندسی برق کار می کنید، یک پاسخ به این تهدید استفاده از جریان قدرت بهینه با محدودیت امنیتی یا SCOPF است. این روش مجموعه‌ای از پارامترهای اضافی را ارائه می‌کند که برخی از شرایطی را که سیستم می‌تواند در آن کار کند، محدود می‌کند. محدودیت های رایجی که ممکن است استفاده کنید عبارتند از: اندازه ولتاژ، پایداری ولتاژ و پایداری زاویه منبع تغذیه. به عنوان یک مهندس برق، بخشی از نقش شما در محل کار ممکن است شامل ارزیابی این محدودیت های امنیتی برای تعیین کارآمدترین شرایط مورد استفاده در کاربردهای صنعتی باشد تا اطمینان حاصل شود که نیروی الکتریکی به مقرون به صرفه ترین روش ارائه می شود. این ممکن است شامل اجرای صدها شبیه سازی، بررسی بدترین سناریوها برای تضمین ایمنی و کارایی سیستم باشد.

یک جایگزین برای SCOPF جریان قدرت بهینه یا OPF است. برخلاف SCOPF که پارامترهای اضافی را برای تضمین امنیت فراهم می کند، سیستم های OPF به سادگی بهترین جریان را برای یک پیکربندی خاص بدون در نظر گرفتن محدودیت های اضافی ارائه می دهند. در نتیجه، این یک سیستم ساده‌تر است که شامل ایجاد فرضیات یا بررسی تعداد زیادی از پارامترها نمی‌شود. با این حال، سیستم ممکن است به اندازه سیستمی که از SCOPF استفاده می کند، ایمن نباشد. به عنوان یک مهندس، ممکن است در موقعیت‌هایی در محل کار قرار بگیرید که با توجه به نگرانی‌های مالی کارفرمایتان، تعیین کنید کدام گزینه برای یک سناریوی خاص بهتر است.

تحلیل بازار سیستم های قدرت

بهره برداری از سیستم های قدرت در مقیاس بزرگ به چیزی بیش از دانش فنی و درک مهندسی برق نیاز دارد. اگرچه ممکن است انتظار نداشته باشید که از علم اقتصاد به عنوان یک مهندس استفاده کنید، تجزیه و تحلیل بازار برای تعیین مؤلفه مالی اجرای این سیستم ها مهم است. به ویژه در توزیع برق در مقیاس بزرگ، شرکت ها نه تنها باید بدانند که چه مقدار برق را آزاد کنند، بلکه باید بدانند که چقدر باید از مصرف کنندگان هزینه کنند.

اگر به دنبال شغلی در سیستم های قدرت هستید ، دانش مهندسی برق به وضوح ضروری است. با این حال، داشتن درک از عوامل اقتصادی که از طریق تجزیه و تحلیل بازار وارد بازی می شوند نیز مفید است. در نتیجه، بسیاری از دوره های سطح بالاتر زمانی که شما مدرک کارشناسی ارشد را دنبال می کنید، موضوع را پوشش می دهند . بسته به موقعیت شما پس از فارغ التحصیلی، ممکن است متوجه شوید که کار به عنوان مهندس برق نیازمند دانش عمیق تری از تجارت و اقتصاد نسبت به آنچه پیش بینی می کردید دارد.

سیستم های قدرت UCR

مشاغل مهندسی در سیستم های قدرت

چه در حال حاضر مدرک بالاتری را دنبال می کنید یا در حال بررسی ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد هستید، آینده شغلی شما پس از اتمام تحصیلات احتمالاً یک نگرانی بزرگ است. موقعیت ها در مهندسی برق به طور کلی در حال حاضر چشم انداز امیدوارکننده ای دارند. با توجه به اداره آمار کار ایالات متحده، متوسط ​​حقوق برای یکی از این مشاغل 95230 دلار در سال است و انتظار نمی رود تعداد مشاغل تا سال 2020 کاهش یابد. با این حال، زیرا این اداره رشد کمی را در تعداد کلی مشاغل بین این دو پیش بینی می کند. در سال‌های 2014 و 2024، داشتن تجربه و دانش ارائه شده توسط مدرک کارشناسی ارشد می‌تواند به شما کمک کند تا در زمینه رقابتی متمایز شوید.

در حالی که یک پیشینه در سیستم های قدرت به شما در هر موقعیتی به عنوان یک مهندس برق کمک می کند، تعدادی از نقش های تخصصی تری نیز وجود دارند که در صورت داشتن این تخصص خاص در دسترس شما هستند. برخی از این سمت ها شامل عناوینی مانند:

  • مهندس سیستم های برق
  • مهندسی برق زیرساخت و توزیع برق
  • مهندس منبع تغذیه
  • مهندس طراحی خط
  • مهندس انتقال و توزیع برق
  • مهندس سیستم های قدرت AC-DC

هنگامی که به‌عنوان مهندس در سیستم‌های قدرت فعالیت می‌کنید، به احتمال زیاد در آزمایشگاه یک موسسه دانشگاهی یا در یک نیروگاه متعلق به یک شرکت برق کار می‌کنید. اگرچه ممکن است گاهی اوقات شما را به کار در شیفت های شب یا عصر فراخوانی کنند، اما موقعیت های شغلی در این زمینه معمولاً در ساعات عادی روزهای هفته کار می کنند.
مسئولیت‌های شما هنگام کار در سیستم‌های قدرت احتمالاً شامل جنبه‌های مختلف طراحی، ایجاد، آزمایش و راه‌اندازی این سیستم‌ها برای اطمینان از حداکثر کارایی عملیاتی و مقرون‌به‌صرفه بودن خواهد بود. بسته به نقش خود، می‌توانید روی کاربرد رو به رشد ادغام استراتژی‌ها و فناوری‌های انرژی تجدیدپذیر در این سیستم‌ها نیز کار کنید. از آنجایی که دولت ایالات متحده به سمت انرژی سبز حرکت می کند، نوآوری برای یافتن راه های جدیدی برای تامین انرژی سیستم های کشور بدون اتکا به سوخت های فسیلی و سایر منابع محدود مورد نیاز است.

اگر در حال حاضر تحصیلات خود را دنبال می کنید یا به عنوان مهندس برق کار می کنید و در نظر دارید که به یک رشته تخصصی تر بروید، زمان مناسبی است که در زمینه مهندسی قدرت به شغل خود فکر کنید. بر اساس یک نظرسنجی در سال 2011 توسط مرکز توسعه نیروی کار انرژی، نیروی کار تاسیسات برق به سرعت در حال پیر شدن است. در واقع، این گزارش پیش‌بینی می‌کند که بیش از 60 درصد از کارگران می‌توانند تا سال 2020 بازنشسته یا ترک کنند. با کاهش نیروی کاری که این مشاغل را پر می‌کنند، موقعیت‌های بیشتری در مهندسی قدرت باز می‌شود و فرصت‌های جدیدی را برای فارغ‌التحصیلان اخیر فراهم می‌کند.

کار در سیستم های قدرت، علاوه بر ارائه شغلی چالش برانگیز و سودمند، انگیزه های مالی برای مهندسان دارد. PayScale گزارش داد که مشاغل به طور خاص در مهندسی سیستم های قدرت در ایالات متحده به طور کلی با حقوق سالانه بین 60722 تا 103832 دلار است.

مدرک مهندسی برق شما

آماده برداشتن گام بعدی در یک حرفه مهندسی موفق هستید؟ ثبت نام در مدرک کارشناسی ارشد مهندسی از طریق دانشگاه کالیفرنیا، کالج مهندسی بورنز ریورساید را در نظر بگیرید. برنامه کارشناسی ارشد مهندسی برق شما را برای یک شغل موفق در این زمینه از طریق دوره های آموزشی و سخنرانی ها آماده می کند که دانش شما را در مورد کاربردهای آکادمیک و عملی سیستم های الکترونیکی گسترش می دهد. خواه به طور خاص به مهندسی برق علاقه مند باشید یا به یک حرفه مهندسی برق عمومی تر، مدرک کارشناسی ارشد از UCR به شما کمک می کند تا زمانی که به دنبال کار پس از فارغ التحصیلی هستید، از رقبا متمایز شوید.

به عنوان یک دانشجوی مهندسی برق، می توانید با تکمیل مطالعات عمومی تر و سپس گذراندن دوره ای که به طور خاص به مطالعه سیستم های قدرت و تجزیه و تحلیل وضعیت پایدار و بازار اختصاص داده شده است، بر روی آماده سازی خود برای حرفه ای در سیستم های قدرت تمرکز کنید. با ابزار و دانش ارائه شده توسط این دوره تحصیلی، پس از تکمیل مدرک خود، برای دنبال کردن یک حرفه موفق مجهز خواهید شد. و با ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد آنلاین از طریق UCR، منابع و اعتبار یک دانشگاه بزرگ را همراه با انعطاف پذیری برای پیگیری تحصیلات خود در برنامه زمانی خود دریافت می کنید. چه بخواهید در حین تکمیل مدرک خود به صورت پاره وقت یا تمام وقت کار کنید یا در منطقه ای بدون دسترسی به یک موسسه دانشگاهی زندگی می کنید، برنامه آنلاین می تواند متناسب با نیازهای خاص شما در برنامه کارشناسی ارشد آنلاین تنظیم شود.

موضوعات پایان نامه برای مهندسی برق/سیستم های قدرت

1. مقدمه و بررسی ادبیات چالش ها و مسائل
سیستم قدرت 2. برآورد اینرسی سیستم قدرت: بررسی روش ها و تأثیرات نسل های رابط مبدل
3. مدل های هوش مصنوعی در تحلیل سیستم
قدرت 4. حفاظت از سیستم قدرت
5. موانع فنی برای مهار هیدروژن سبز: دیدگاه سیستم قدرت
6. تجزیه و تحلیل بازی تکاملی در مورد استراتژی های رفتاری سهامداران متعدد در سیستم برق ساحلی دریایی
7. تجزیه و تحلیل بهینه یک سیستم قدرت تجدیدپذیر ترکیبی برای یک جزیره دورافتاده
8. ارزیابی و بهینه سازی خارج از شبکه و خارج از شبکه سیستم برق فتوولتائیک شبکه برای برق رسانی معمولی خانگی
9. ارزیابی عملکرد جامع و تحلیل حساسیت تقاضاها از استراتژی‌های مختلف اندازه‌گیری بهینه برای یک سیستم ترکیبی سرمایش، گرمایش و قدرت
.

11. سیستم برق خورشیدی PV، سلول سوختی و دیزل ژنراتور هیبریدی مستقل یکپارچه برای سیستم‌های ذخیره‌سازی باتری یا خازن فوق‌العاده در خور فکان، امارات متحده عربی
. و فرصت ها
13. بهینه ساز جستجوی چتر دریایی چند هدفه برای عملیات کارآمد سیستم قدرت بر اساس چارچوب OPF چند
بعدی . کنترل تولید خودکار سیستم قدرت متصل به هم با اکتشاف هدایت شده تقلید یادگیری تقویت عمیق چند عاملی

17. کنترل فرکانس بار بر اساس الگوریتم زنبورها برای سیستم قدرت بریتانیای بزرگ
18. تعهد واحد تعاملی چند سطحی سیستم قدرت منطقه ای
19. کاربرد اصلی کنترل کننده فازی-2DOFTID در کنترل یکپارچه ولتاژ-فرکانس سیستم قدرت
20. شبکه – حمل و نقل ریلی محدود و برنامه ریزی سیستم قدرت با ذخیره انرژی باتری موبایل تحت یک برنامه ریزی تصادفی دو مرحله ای چند هدفه

21. اشتراک پیل سوختی برای یک سیستم قدرت هیبریدی توزیع شده
22. پیکربندی توزیع انرژی پایدار برای ریزشبکه های ادغام شده در شبکه ملی با استفاده از مبدل های پشت سر هم در یک سیستم قدرت تجدیدپذیر
23. یک استراتژی مبتنی بر بهینه سازی برای حل جریان بهینه توان مشکلات در یک سیستم قدرت ادغام شده با انرژی تصادفی انرژی خورشیدی و بادی
24. تاثیر گرمایش غیرمتمرکز بدون فسیل بر استقرار انرژی های تجدیدپذیر شمال اروپا و سیستم قدرت
25. بررسی و میرایی نوسانات الکترومکانیکی برای شبکه ریز یکپارچه شبکه توسط یک گاورنر هماهنگ جدید تثبیت کننده سیستم قدرت کسری
26. بهبود دقت الگوریتم تخمین حالت در سیستم قدرت بر اساس مکان PMUها و روابط زاویه ولتاژ
27. فضای عملی تقریباً بهینه یک مدل سیستم قدرت تجدیدپذیر
28. بهینه سازی چند هدفه یک سرمایش و گرمایش ترکیبی و سیستم قدرت با ذخیره‌سازی انرژی هوای فشرده تحت خنک‌شده با در نظر گرفتن ویژگی‌های غیر طراحی
29. کنترل‌کننده‌های PI تقریباً بهینه STATCOM برای سیستم برق تجدیدپذیر هیبریدی کارآمد
30. رویکرد الهام‌گرفته از «بازی مشارکتی» برای مدیریت امنیت سیستم قدرت چند منطقه‌ای با بهره‌گیری از شبکه انعطاف پذیری ها

31. ارزیابی اقتصادی-اقتصادی و تجزیه و تحلیل حساسیت یک سیستم خنک‌کننده، گرمایش و قدرت ترکیبی مبتنی بر خورشید با سیکل رانکین آلی و گرمای جذبی
… داشتن منابع انرژی تجدیدپذیر یکپارچه
33. مدل تحلیلی برنامه ریزی سخت شدن سیستم قدرت برای کاهش ریسک بلندمدت
34. کنترل بهینه سیستم قدرت ترکیبی یکپارچه با دستگاه های FACTS با استفاده از الگوریتم بهینه سازی مبتنی بر روانشناسی دانشجویی
35. کنترل فرکانس بار وابسته به تاخیر قوی سیستم قدرت بادی بر اساس یک مدل جدید بازسازی شده
36. هارمونیک های سیستم قدرت
37. افزایش انعطاف پذیری سیستم قدرت ترکیه برای یکپارچه سازی شبکه 50 درصد سهم انرژی تجدیدپذیر
38. پیشرانه اولیه و طراحی سیستم قدرت یک هواپیمای دوربرد eVTOL با بال پشت سر هم
39. ایجاد کارآمد مجموعه داده ها برای کاربردهای سیستم قدرت مبتنی بر داده
40. MVO طراحی LFC مبتنی بر الگوریتم یک سیستم قدرت هیبریدی متنوع شش ناحیه ای با ادغام IPFC و RFB

41. عملکرد بهینه یک سیستم ترکیبی نیرو حرارتی با یک سلول سوختی غشای تبادل پروتون با استفاده از یک الگوریتم توسعه یافته شکارچیان دریایی
.
-تجزیه و تحلیل پایداری اقتصادی سیستم قدرت فتوولتائیک متصل به شبکه ردیابی دو محوره برای 25 شهر منتخب ساحلی مدیترانه ای
44. کنترل پیشگویانه غیرمتمرکز با فعال کردن داده ها برای میرایی نوسان سیستم قدرت
45. طراحی بهینه سیستم حرارتی و برق ترکیبی زیست توده با استفاده از چند فازی بهینه سازی هدف: با در نظر گرفتن انعطاف پذیری، قابلیت اطمینان و هزینه سیستم
46. ​​روش طراحی و مطالعه طراحی پارامتریک سیستم قدرت الکتریکی روی برد برای پیشرانه هواپیمای الکتریکی هیبریدی
47. الگوریتم سینوس کسینوس مقیاس‌شده جدید برای مسائل کنترل فرکانس یک سیستم قدرت دو ناحیه‌ای توزیع‌شده ترکیبی.
48. کسری مبتنی بر بهینه‌سازی آفتابگردان سفارش کنترل کننده PID فازی برای تنظیم فرکانس سیستم قدرت یکپارچه خورشیدی-بادی با اکولایزر آبی هیدروژنی-سوخت …
49. برنامه ریزی بهینه برای تنظیم بار پیک سیستم قدرت با در نظر گرفتن عملیات راه اندازی و خاموشی کوتاه مدت واحد قدرت حرارتی
50. کنترل ولتاژ و فرکانس سیستم قدرت بادی دیزل از طریق کنترل حالت لغزشی تطبیقی ​​ذخیره انرژی مغناطیسی ابررسانا

51. روش‌های تحلیل پایداری مبتنی بر امپدانس برای سیستم قدرت توزیع DC با سطوح چندولتاژی
52. الگوریتم ارزیابی عدم قطعیت در تحلیل دینامیکی سیستم قدرت با منابع انرژی تجدیدپذیر مرتبط
53. کدام شرکت‌های سیستم قدرت یکپارچه کشتی از منظر ثبت اختراع رقابتی‌تر هستند؟
54. کنترل پیشگویانه مبتنی بر یادگیری بازخورد عمیق برای کاهش بار کم ولتاژ سیستم قدرت
55. تجزیه و تحلیل اکسرژی متعارف و پیشرفته یک سیستم قدرت پیل سوختی غشای مبادله پروتون خودرو
56. روش آموزشی پیشرفته برای یادگیری عملیات سیستم قدرت بر اساس شبیه‌سازی‌های جریان بار
57. یک رمان استفاده از کنترل کننده PID فازی مرتبه کسری مبتنی بر ALO برای AGC سیستم قدرت با منابع تولید متنوع
58. مروری بر مفهوم شبکه هوشمند برای سیستم قدرت الکتریکی
59. کنترل دینامیکی توان فرکانس در یک نیروگاه هیبریدی بادی-PV مرتبط با سیستم برق AC
60. کاربرد SVC و STATCOM برای سیستم قدرت یکپارچه بادی

61. بهینه سازی انبوه سپر سایه تشعشع برای سیستم قدرت هسته ای فضایی
62. عملیات سیستم قدرت با ریزشبکه های قدرت تحت سلطه اینورتر الکترونیکی
63. مطالعه تطبیقی ​​چهار MPPT برای یک سیستم قدرت بادی
64. یک رویکرد تجربی برای مشخصه افت فرکانس از ابزار کاربردی عملکرد نیروگاه های فتوولتائیک در مقیاس در یک سیستم قدرت
65. کنترل کننده توان راکتیو مبتنی بر الگوریتم BFOA-PSO هیبریدی الهام گرفته شده از زیست در یک سیستم قدرت بادی-دیزل مستقل
66. یک سیستم قدرت هیبریدی کوچک از سلول های فتوولتائیک و سلول سوختی مبتنی بر هیدرولیز بوروهیدرید سدیم
67 یک کنترل‌کننده FOPID خود تطبیقی ​​هیبریدی MFO-GHNN برای سیستم قدرت ترکیبی یکپارچه انرژی‌های تجدیدپذیر ALFC
68. مدل غیرخطی کنترل پیشگویانه یک سیستم قدرت خودمختار بر اساس اصلاح هیدروکربن و پیل سوختی دمای بالا
69. یک روش تخصیص هزینه تراکم جدید در یک سیستم قدرت غیرقابل تنظیم با استفاده از وزن دادن به ترجیحات قراردادی و موقعیت جغرافیایی کاربران
70. اندازه گیری ولتاژ سیستم قدرت بهینه در نظر گرفتن اثرات هارمونیک سیستم قدرت

71. مشخصات سیستم قدرت
72. روش کنترل تحمل خطا سیستم قدرت تراموا بر اساس PLC.
73. فهرست های اولویت برای سرمایه گذاری در سیستم قدرت: مکان یابی واحدهای اندازه گیری فازور
74. مفهوم آسیب پذیری و انعطاف پذیری در سیستم های قدرت الکتریکی
.
76. مدلسازی اینورترها با توابع پشتیبانی شبکه برای مطالعات دینامیک سیستم
قدرت
78. بررسی اقدامات عملیاتی پیشگیرانه برای افزایش انعطاف پذیری سیستم قدرت توزیع در برابر رویدادهای طوفان.
79. حذف هرج و مرج در سیستم قدرت با استفاده از تئوری کنترل سینرژتیک
80. نقش هیدروژن در یک سیستم قدرت الکتریکی کم کربن: مطالعه موردی

آ. مطالعه ارزیابی پایداری سیستم قدرت رواندا از روی داده های بزرگ بر اساس تولید برق
81. آزمایشگاه سیستم قدرت مجازی ساده شده برای آموزش از راه دور و سیستم های آموزشی معتبر ABET
82. بررسی روش های تحلیل ریسک برای سناریوی خرابی در سیستم قدرت تحت بلایای طوفان
83. مطالعه مقدماتی نوسان اجباری سیستم قدرت با غیرخطی درجه دوم
84. یک روش جدید شبیه‌سازی عملیات سیستم قدرت با در نظر گرفتن مدل‌های چند حالته واحد نیروگاه زغال‌سنگ: مطالعه موردی تبدیل نیرو با سوخت زغال‌سنگ در یک …
85. تحلیل جامع و روش تجسم حالت های عملیات آنلاین و آفلاین سیستم قدرت
86. تاثیر تثبیت کننده سیستم قدرت بر پایداری گذرا سیستم قدرت
87. تحقیق در مورد روش بازیابی هوشمند داده ها با محوریت مرکز تجاری واحد سیستم قدرت
88. فن آوری ها و اقتصاد ذخیره سازی انرژی الکتریکی در سیستم های قدرت: بررسی و دیدگاه
89. چگونه از مدل LDA برای تجزیه و تحلیل اطلاعات ثبت اختراع استفاده کنیم؟ در نظر گرفتن سیستم قدرت یکپارچه کشتی ها به عنوان مثال

90. الگوریتم بهینه سازی Satin Bowerbird برای کاربرد جریان توان بهینه سیستم قدرت با دستگاه های FACTS
91. کاربردهای داده های بزرگ و اینترنت اشیا در سیستم
قدرت 92. روش ها و تجربیات برنامه ریزی سیستم قدرت در چارچوب انتقال انرژی
93. مطالعه اتصالات متقابل در سیستم قدرت ویتنام با پیوندهای HVDC پشت به پشت ناهمزمان
94. یک روش شبکه عصبی کانولوشن برای شناسایی نوع نوسان سیستم قدرت
95. LFC با کمک DE سیستم قدرت سه منطقه ای شش منبع به هم پیوسته با مدل باد و پیل سوختی تحت محیط بازسازی شده
96 بهینه‌سازی برای بهره‌برداری کوتاه‌مدت سیستم برق هیبریدی هیدرو-PV بر اساس NSGA-II
97. یادگیری عمیق برای ارزیابی پایداری ولتاژ کوتاه مدت سیستم های قدرت
98. طبقه بندی وضعیت امنیت مبتنی بر پایداری گذرا شبکه های سیستم قدرت با استفاده از شبکه عصبی کوهونن
99. تثبیت فرکانس بار مبتنی بر انرژی تجدیدپذیر سیستم های قدرت به هم پیوسته با استفاده از الگوریت سنجاقک شبه مخالف

100. مدل غیرخطی کنترل پیش بینی یک سیستم قدرت خودمختار بر اساس اصلاح هیدروکربن و پیل سوختی دمای بالا. Energies 2021, 14, 1371
101. تکنیک های کنترل فرکانس اولیه برای سیستم های قدرت یکپارچه PV در مقیاس بزرگ: مروری
102. عملیات بهینه یک سیستم قدرت با تجارت فرامرزی برق با توجه به برنامه پاسخگویی به تقاضا: مطالعه موردی افغانستان
103. ترکیب انرژی خورشیدی و ذخیره‌سازی به‌عنوان تامین‌کننده
مقرون‌به‌صرفه و سازگار با شبکه برای سیستم برق بدون کربن آینده چین

105. بهبود کیفیت توان سیستم برق بادی و خورشیدی متصل به شبکه با طرح کنترل ANFIS
. سیستم قدرت
108. نتایج یک آزمایش طول عمر 200 ساعته یک سیستم پیل سوختی هیبریدی-پاور 7 کیلوواتی در لیفتراک های الکتریکی
109. بهینه سازی انعطاف پذیری نیرو به گرما برای ساختمان های مسکونی در پاسخ به قیمت برق روز آینده

110. تأثیر تولید تجدیدپذیر بر ارزیابی احتمالی امنیت دینامیکی یک سیستم انتقال نیرو
111. چشم انداز تولید برق از مخزن زمین گرمایی شکسته عمیق با استفاده از یک سیستم چاه عمودی جدید در میدان زمین گرمایی Yangbajing، چین
112. یک برق مجازی در سطح جامعه مسکونی نیروگاه برای ایجاد تعادل در تولید برق تجدیدپذیر متغیر در سوئد 113.
ارزیابی کنترل‌های سلسله مراتبی برای مدیریت توان، انرژی و عملکرد روزانه سیستم‌های برق از راه دور خارج از شبکه
سیستم منبع تغذیه هیبریدی “خانه روی آب”
115. ویژگی های فنی سیستم محاسباتی و اطلاعات جغرافیایی برای تحقیق در مورد گسترش شبکه برق بین ایالتی آینده نگر
116. تعهد واحد دو مرحله ای با در نظر گرفتن همبستگی های متعدد خطاهای پیش بینی انرژی بادی
117. ایمن سازی مبادله داده مبتنی بر بلاک چین در یک سیستم انتقال نیرو با در نظر گرفتن تراکم مدیریت و رفاه اجتماعی
118. یک تکنیک بهینه سازی برای تنظیم ولتاژ در سیستم های قدرت الکتریکی
119. معیارهای اهمیت در دسترس بودن قطعات در سیستم های شبکه برق هوشمند

120. گذراهای الکترومغناطیسی در اتصال نیروگاه ناشی از رویداد رعد و برق
121. … شامل سیستم ذخیره انرژی باتری، حداقل سهم متغیر پاسخ تقاضا، و ضریب میرایی بار متغیر در توان ایزوله …
122. مطالعات مقایسه ای در راکتور نمک مذاب FUJI-U3 با متغیرهای مختلف توان
123. آینده سیستم های انرژی انرژی هواپیماهای الکتریکی: یک بررسی معماری
124. عیب یابی توان سیال
125. ارزیابی خرابی های آبشاری در شبکه های برق یکپارچه تجدیدپذیر تحت شرایط احتمالی خطاهای متعدد
126. تقاضای برق کم ناشی از کووید-19 و نیروهای بازار به شدت CO2 را کاهش می دهند. انتشارات
127. انقلاب فناوری در بازرسی خطوط انتقال نیرو – بررسی ادبیات
128. کنترل توان راکتیو سیستم‌های تولید برق فتوولتائیک توسط یک سیستم کنترل منطقه وسیع برای بهبود پایداری گذرا در سیستم‌های
قدرت.
یک الگوریتم جستجوی الگوی و بهینه سازی گرگ خاکستری ترکیبی برای کنترل تولید خودکار سیستم های قدرت به هم پیوسته چند ناحیه ای
131. استراتژی مبدل چندگانه مبتنی بر ICA برای بهبود کیفیت توان در سیستم چند تغذیه کننده با یکپارچه سازی منابع تجدیدپذیر
132. یک سیستم نظارت و تحلیل خود برای نیروگاه خورشیدی با استفاده از الگوریتم های اینترنت اشیا و داده کاوی
133. تجزیه و تحلیل حالت های عملیات اضطراری سیستم های قدرت خرد با نیروگاه های برق آبی کوچک
134. بهبود کیفیت ولتاژ و قابلیت انتقال توان سیستم انتقال با استفاده از کنترل کننده واقعی
135. بهینه سازی ازدحام ذرات در پردازش تصویر توزیع یادگیری جریان قدرت
136. آموزش اصلاح شده — بهینه سازی مبتنی بر یادگیری برای توزیع بار اقتصادی پویا با در نظر گرفتن عدم قطعیت های برق باد و تقاضای بار با …
137. یک مدل مجموعه ای برای ارزیابی پایداری گذرا مبتنی بر اندازه گیری منطقه وسیع در سیستم های قدرت
138. یک استراتژی کنترل تطبیقی ​​برای مبدل رابط ریزشبکه هیبریدی بر اساس بهبود یافته ژنراتور همزمان مجازی
139. یادگیری عمیق ترکیبی مبتنی بر محاسبات کوانتومی برای تشخیص عیب در سیستم های قدرت الکتریکی

140. بهبود عملکرد و بهینه سازی چند هدفه یک نیروگاه زمین گرمایی دوتایی فلاش دوتایی
141. توزیع توان راکتیو بهینه با استفاده از الگوریتم قالب لجن بهبود یافته
142. کاربردهای فراابتکاری در الکترونیک
قدرت و داده‌های اندازه‌گیری اشتباه برای سیستم‌های قدرت
144. ایجاد منحنی‌های ولتاژ پایین و تجزیه و تحلیل پایداری با نفوذ فتوولتائیک بالا در سیستم‌های قدرت
145. بررسی سیستماتیک هزینه‌ها و اثرات ادغام انرژی‌های تجدیدپذیر متغیر در شبکه‌های برق
. روش ارزیابی قابلیت برای ریزشبکه های چند انرژی
147. تجزیه و تحلیل اثرات توسعه اقتصادی بر گذار به تولید پاک‌تر سیستم انرژی چین در شرایط عدم قطعیت
148. بهبود عملکرد تشخیص خطا در شبکه برق یکپارچه مزرعه بادی با استفاده از تکنیک بهینه‌سازی مبتنی بر یادگیری آموزش
149. تحلیل اقتصادی و بهینه‌سازی انرژی تجدیدپذیر سیستم منبع تغذیه مبتنی بر ذخیره انرژی مختلف برای یک جزیره دور افتاده

150. یک جریان قدرت بهینه مبتنی بر الگوریتم SATS ترکیبی برای افزایش امنیت با استفاده از SSSC
151. تجزیه و تحلیل مبتنی بر پیش بینی در مورد شکاف مصرف برق در شرایط اضطراری طولانی مدت: موردی در چین تحت COVID-19
152. نیروگاه مجازی پویا: یک مفهوم جدید برای ادغام شبکه منابع انرژی تجدیدپذیر
153. سرمایه گذاری و بهره برداری در ذخیره سازی انرژی در سیستم های توان الکتریکی کارآمد
154. طراحی جامع سیستم های قدرت روی کشتی DC برای کشتی محرکه الکتریکی خالص بر اساس سیستم ذخیره انرژی باتری
155. شبکه های عصبی با اطلاعات فیزیک برای به حداقل رساندن شبکه های عصبی موارد نقض در جریان برق بهینه dc
156. مروری بر بهینه سازی کنترل کننده های مرتبه کسری (FO) برای تثبیت فرکانس بار در شبکه های قدرت
157. تحلیل ارتجاعی و مدل‌سازی شکست آبشاری سیستم‌های قدرت تحت دماهای شدید 158. طراحی کنترل‌کننده آبشار- IλDμN
برای AGC سیستم‌های قدرت حرارتی و هیدروترمال یکپارچه با منابع انرژی تجدیدپذیر .
سیستم سرمایش، گرمایش، برق و گاز (CCHPG).

160. تجزیه و تحلیل انرژی، اگزرژی، اقتصاد و محیطی (4E) و بهینه‌سازی پیکربندی‌های منفرد، دوگانه و سه‌گانه سیستم‌های قدرت: چرخه رانکین/چرخه کالینا
… انرژی
162. یادگیری تقویتی ایمن برای کاهش بار اضطراری سیستم‌های قدرت
163. سیستم‌های قدرت الکتریکی
164. حل مسئله جریان قدرت بهینه با انرژی باد-خورشید-آبی کوچک تصادفی با استفاده از بهینه‌ساز جفت‌گیری بارناکل ها
165. یک استراتژی کنترل کارآمد فیلتر قدرت فعال شنت برای شرایط بار نامتقارن با استفاده از رویکرد حوزه زمانی
166. تجزیه و تحلیل گزینه های مختلف برای متعادل کردن بار اوج سیستم های قدرت
167. مدل منبع باز قابل توسعه و ارزیابی اقدامات اصلاحی قطع برق 2021 تگزاس
.

170. قرارگیری بهینه PMUها برای شبکه برق منطقه ای هند در سطح ایالت کرالا و تامیل نادو 171.
به اشتراک گذاری انعطاف پذیری نیروگاه های آبی در سیستم های برق به هم پیوسته: مطالعه موردی برای شبکه برق جنوبی چین
بخش های برق، گرما، حمل و نقل و صنعت شامل نمک زدایی
173. مسائل جریان بهینه توان چند هدفه بر اساس الگوریتم قالب لجن
174. شبیه سازی سیستم و تجزیه و تحلیل اگزرژتیک سیستم تولید انرژی پیل سوختی اکسید جامد با پیکربندی آبشاری
175. اهمیت تفکیک زمانی در مدل‌سازی کربن زدایی عمیق بخش انرژی الکتریکی
176. توزیع توان راکتیو چندهدفه بهینه با در نظر گرفتن ادغام نیروی احتمالی باد
و
خورشید
179. تثبیت فرکانس تولید انرژی تجدیدپذیر هیبریدی حرارتی-فتوولتائیک خورشیدی با استفاده از دستگاه های ذخیره انرژی

من. طراحی و مقایسه کنترل‌کننده‌های تشدید کمکی برای کاهش تشدید مودال سیستم‌های قدرت یکپارچه با تولید باد
ii. یک رویکرد هوش محاسباتی برای پایش کیفیت توان
iii. شکست آبشاری تحلیلی از سیستم‌های قدرت فیزیکی سایبری با در نظر گرفتن استراتژی مسیریابی
iv. مدیریت سمت تقاضا با ادغام PV در سیستم توزیع برق ریزشبکه: بررسی و تحلیل مطالعه موردی
v. استفاده از سیستم انرژی هیبریدی بادی-خورشیدی-دیزل-باتری برای تامین انرژی ساختمان ها در مناطق دورافتاده: مطالعه موردی
vi. چالش‌ها و فرصت‌های برآورد و پیش‌بینی اینرسی در سیستم‌های قدرت با اینرسی پایین
. vii. برنامه ریزی تولید شبکه برق استانی تحت سلطه آبی: مشکلات و راه حل ها
viii. مروری بر کاربردهای یادگیری ماشین در سیستم های قدرت مدرن یکپارچه IoT
ix. استفاده از هیدروژن به عنوان یک سیستم ذخیره انرژی فصلی برای مدیریت استقرار انرژی تجدیدپذیر در اسپانیا تا سال 2030
x. ارزیابی استفاده از سیستم های ترکیبی حرارت و برق برای ارائه انعطاف پذیری شبکه در کنار سیستم های انرژی تجدیدپذیر متغیر

180. نقش بخش برق در سیستم‌های انرژی خالص صفر
181. رویکردی جدید برای تعیین دوره‌های نگهداری حیاتی‌ترین تجهیزات نیروگاه برق آبی
182. کاربرد محاسبات با کارایی بالا در مدیریت داده‌های سنکروفازور و تجزیه و تحلیل برای شبکه‌های برق
183. نظارت گسترده و تجزیه و تحلیل ناهنجاری بر اساس اندازه‌گیری سنکروفازور
184. الگوریتم شکارچیان دریایی برای کنترل فرکانس بار سیستم‌های برق به هم پیوسته مدرن شامل منابع انرژی تجدیدپذیر و واحدهای ذخیره‌سازی انرژی
. حرارت تلف شده از یک چرخه CO2 فوق بحرانی
186. تکامل دیفرانسیل محدودیت تطبیقی ​​برای جریان قدرت بهینه
187. بهینه سازی مکان و اندازه نسل های پراکنده برای به حداکثر رساندن ظرفیت آنها و به حداقل رساندن اتلاف توان سیستم توزیع بر اساس جستجوی فاخته …
188. کاربرد انرژی به گاز خورشیدی در سیستم انرژی جزیره
189. تشخیص خطا در سیستم انتقال نیرو با استفاده از معکوس موجک دو ضلعی

190. محلی سازی خرابی خط شبکه های برق بخش اول: قطعی های بدون قطع
191. انرژی زغال سنگ غروب خورشید در چین
192. روش کنترل فرکانس بهینه مبتنی بر ناظر اختلال تصادفی غیرمتمرکز برای سیستم های قدرت به هم پیوسته با سهم های تجدیدپذیر بالا
193. سیستم های مبتنی بر هیدروژن برای یکپارچه سازی انرژی های تجدیدپذیر در سیستم های قدرت: دستاوردها و دیدگاه ها
194. تحقیق در مورد کنترل مدولاسیون فرکانس سیستم تولید برق فتوولتائیک بر اساس VSG
195. تحقیق در مورد برنامه ریزی گسترش شبکه و تعادل قابلیت اطمینان تحت ترکیب ذخیره انرژی و توان باد
196. کنترل ناهمزمان برای گسسته سیستم های قدرت پرش مارکوف پنهان زمان
197. کنترل فرکانس بار حالت لغزشی تطبیقی ​​مبتنی بر ناظر اغتشاش غیرخطی برای شبکه برق متصل غیرخطی

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =