مهندسی برق چیست؟

مهندسی برق یکی از شاخه های جدید مهندسی است و قدمت آن به اواخر قرن 19 باز می گردد. این شاخه ای از مهندسی است که به فناوری برق می پردازد. مهندسان برق روی طیف وسیعی از قطعات، دستگاه‌ها و سیستم‌ها، از ریزتراشه‌های کوچک گرفته تا ژنراتورهای نیروگاه‌های عظیم کار می‌کنند.

آزمایش‌های اولیه با الکتریسیته شامل باتری‌های اولیه و بارهای ساکن بود. با این حال، طراحی، ساخت و تولید واقعی دستگاه‌ها و سیستم‌های مفید با اجرای قانون القایی مایکل فارادی آغاز شد ، که اساسا بیان می‌کند که ولتاژ در یک مدار متناسب با نرخ تغییر میدان مغناطیسی در مدار است. این قانون در مورد اصول اولیه ژنراتور برق، موتور الکتریکی و ترانسفورماتور اعمال می شود. ظهور عصر مدرن با ورود برق به خانه ها، مشاغل و صنعت مشخص می شود که همه اینها توسط مهندسان برق امکان پذیر شد.

برخی از برجسته ترین پیشگامان در مهندسی برق عبارتند از: توماس ادیسون (لامپ برق)، جورج وستینگهاوس (جریان متناوب)، نیکولا تسلا (موتور القایی)، گوگلیلمو مارکونی (رادیو) و فیلو تی فارنسورث (تلویزیون). این مبتکران ایده‌ها و مفاهیم مربوط به الکتریسیته را به دستگاه‌ها و سیستم‌های کاربردی تبدیل کردند که عصر مدرن را آغاز کردند.

رشته مهندسی برق از ابتدای آغازین خود رشد کرده و به چندین دسته بندی تخصصی از جمله سیستم های تولید و انتقال نیرو، موتورها، باتری ها و سیستم های کنترل منشعب شده است. مهندسی برق همچنین شامل الکترونیک است که خود به تعداد بیشتری از زیرمجموعه ها مانند سیستم های فرکانس رادیویی (RF)، مخابرات، سنجش از راه دور، پردازش سیگنال، مدارهای دیجیتال، ابزار دقیق، صدا، تصویر و الکترونیک نوری منشعب شده است.

رشته الکترونیک با اختراع لوله خلاء دیود شیر ترمیونیک در سال 1904 توسط جان امبروز فلمینگ متولد شد . لوله خلاء اساساً با خروجی مضربی از جریان ورودی خود به عنوان تقویت کننده جریان عمل می کند. تا اواسط قرن بیستم پایه و اساس تمام الکترونیک از جمله رادیو، تلویزیون و رادار بود. ترانزیستور که در سال 1947 توسط ویلیام شاکلی، جان باردین و والتر براتین در آزمایشگاه‌های بل AT&T ساخته شد، جایگزین شد و جایزه نوبل فیزیک در سال 1956 را دریافت کردند.

مهندس برق چه کار می کند؟

اداره آمار کار ایالات متحده می گوید: “مهندسین برق بر ساخت تجهیزات الکتریکی مانند موتورهای الکتریکی، سیستم های رادار و ناوبری، سیستم های ارتباطی و تجهیزات تولید برق طراحی، توسعه، آزمایش و نظارت می کنند .” مهندسان الکترونیک تجهیزات الکترونیکی را طراحی و توسعه می دهند. مانند سیستم های پخش و ارتباطات – از پخش کننده های موسیقی قابل حمل گرفته تا سیستم های موقعیت یابی جهانی (GPS).

اگر این یک وسیله کاربردی و واقعی است که الکتریسیته را تولید، هدایت یا استفاده می کند، به احتمال زیاد توسط یک مهندس برق طراحی شده است. علاوه بر این، مهندسان ممکن است مشخصاتی را برای آزمایش های مخرب یا غیرمخرب عملکرد، قابلیت اطمینان و دوام طولانی مدت دستگاه ها و قطعات انجام دهند یا بنویسند.

مهندسان برق امروزی دستگاه ها و سیستم های الکتریکی را با استفاده از اجزای اصلی مانند هادی ها، سیم پیچ ها، آهنرباها، باتری ها، کلیدها، مقاومت ها، خازن ها، سلف ها، دیودها و ترانزیستورها طراحی می کنند. تقریباً تمام دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی، از ژنراتورهای نیروگاه برق گرفته تا ریزپردازنده‌های تلفن شما، از این چند جزء اساسی استفاده می‌کنند.

مهارت های حیاتی مورد نیاز در مهندسی برق شامل درک عمیق تئوری برق و الکترونیک، ریاضیات و مواد است. این دانش به مهندسان این امکان را می دهد که مدارهایی را برای انجام عملکردهای خاص و برآورده کردن الزامات ایمنی، قابلیت اطمینان و بهره وری انرژی و پیش بینی نحوه رفتار آنها قبل از اجرای طراحی سخت افزاری طراحی کنند. با این حال، گاهی اوقات، مدارها بر روی ” تخته های نان” یا نمونه اولیه بردهای مدار ساخته شده بر روی ماشین های کنترل عددی کامپیوتری (CNC) برای آزمایش قبل از تولید آنها ساخته می شوند.

مهندسان برق به طور فزاینده‌ای بر سیستم‌های طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) برای ایجاد شماتیک‌ها و طرح‌بندی مدارها تکیه می‌کنند. آنها همچنین از رایانه برای شبیه سازی نحوه عملکرد دستگاه ها و سیستم های الکتریکی استفاده می کنند. شبیه سازی های کامپیوتری را می توان برای مدل سازی یک شبکه برق ملی یا یک ریزپردازنده استفاده کرد. بنابراین، تسلط به کامپیوتر برای مهندسان برق ضروری است. سیستم‌های CAD علاوه بر سرعت بخشیدن به روند تهیه نقشه‌ها، طرح‌بندی‌های برد مدار چاپی (PCB) و طرح‌های اولیه برای دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی، امکان اصلاح سریع و آسان طرح‌ها و نمونه‌سازی سریع با استفاده از ماشین‌های CNC را فراهم می‌کنند. فهرست جامعی از مهارت‌ها و توانایی‌های لازم برای مهندسان برق و الکترونیک را می‌توانید در MyMajors.com پیدا کنید .

مشاغل مهندسی برق و حقوق

به گفته BLS، مهندسان برق و الکترونیک عمدتاً در صنایع تحقیق و توسعه، شرکت های خدمات مهندسی، تولید و دولت فدرال کار می کنند. BLS می گوید، آنها معمولاً در داخل خانه، در دفاتر کار می کنند، اما ممکن است مجبور شوند برای مشاهده یک مشکل یا قطعه ای از تجهیزات پیچیده از سایت ها بازدید کنند.

صنایع تولیدی که مهندسان برق را استخدام می کنند شامل خودروسازی، دریایی، راه آهن، هوافضا، دفاع، لوازم الکترونیکی مصرفی، ساخت و ساز تجاری، روشنایی، کامپیوتر و قطعات، مخابرات و کنترل ترافیک است. مؤسسات دولتی که مهندسان برق را استخدام می کنند شامل بخش های حمل و نقل، آزمایشگاه های ملی و ارتش است.

اکثر مشاغل مهندسی برق حداقل به مدرک لیسانس مهندسی نیاز دارند. بسیاری از کارفرمایان، به ویژه آنهایی که خدمات مشاوره مهندسی ارائه می دهند، به گواهینامه دولتی به عنوان مهندس حرفه ای نیز نیاز دارند. علاوه بر این، بسیاری از کارفرمایان نیاز به گواهینامه از موسسه مهندسین برق و الکترونیک (IEEE) یا موسسه مهندسی و فناوری (IET) دارند. مدرک کارشناسی ارشد اغلب برای ارتقاء به مدیریت مورد نیاز است و آموزش و آموزش مداوم برای همگام شدن با پیشرفت‌های فناوری، تجهیزات تست، سخت‌افزار و نرم‌افزار کامپیوتر و مقررات دولتی مورد نیاز است.

طبق گزارش Salary.com، از جولای 2014، محدوده حقوق برای یک مهندس برق تازه فارغ التحصیل با مدرک لیسانس 55570 تا 73908 دلار است . این محدوده برای یک مهندس سطح متوسط ​​با مدرک کارشناسی ارشد و پنج تا 10 سال سابقه 74007 دلار تا 108640 دلار و برای مهندس ارشد با مدرک فوق لیسانس یا دکترا و بیش از 15 سال سابقه 97434 دلار تا 138296 دلار است. بسیاری از مهندسان با تجربه با مدارک پیشرفته به سمت های مدیریتی ارتقا می یابند یا کسب و کار خود را راه اندازی می کنند که در آن می توانند حتی درآمد بیشتری کسب کنند.

آینده مهندسی برق

به گفته BLS، پیش‌بینی می‌شود که استخدام مهندسان برق و الکترونیک از هم اکنون تا سال 2022 تا 4 درصد رشد کند، زیرا این متخصصان «تعطیرپذیری در توسعه و به کارگیری فناوری‌های نوظهور» هستند.

کاربردهای این فناوری‌های نوظهور شامل مطالعه فلاش‌های الکتریکی قرمز به نام اسپرایت است که بالای برخی از طوفان‌های تندری شناور می‌شوند. ویکتور پاسکو، مهندس برق در ایالت پن، و همکارانش مدلی برای چگونگی تکامل و ناپدید شدن رعد و برق عجیب ایجاد کرده اند.

مهندس برق دیگر، آندریا آلو، از دانشگاه تگزاس در آستین، در حال مطالعه امواج صوتی است و یک دستگاه صدای یک طرفه ساخته است . الو در مقاله‌ای در سال 2014 به لایو ساینس گفت: «من می‌توانم به شما گوش دهم، اما شما نمی‌توانید دوباره مرا شناسایی کنید؛ حضور من را نمی‌شنوید.

و میشل ماهاربیز، مهندس برق در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، در حال بررسی راه‌هایی برای برقراری ارتباط بی‌سیم با مغز است.

BLS بیان می‌کند: «سرعت سریع نوآوری و توسعه فناوری احتمالاً تقاضا برای مهندسین برق و الکترونیک در تحقیق و توسعه را افزایش می‌دهد، حوزه‌ای که در آن تخصص مهندسی برای توسعه سیستم‌های توزیع مرتبط با فناوری‌های جدید مورد نیاز خواهد بود».

 

موضوعات برتر در زمینه مهندسی برق

  1. آلیاژهای III-نیترید درجه بندی شده ترکیبی: بلوک های ساختمانی برای الکتروالکترونیک نوری فرابنفش کارآمد و الکترونیک قدرت
  2. ساخت سلف MEMS و کاربردهای نوظهور در الکترونیک قدرت و فناوری‌های عصبی
  3. نقش مواد باند پهن در الکترونیک قدرت برای کاربردهای شبکه های هوشمند
  4. مواد واسط حرارتی گرافن سخت نشده برای الکترونیک پرقدرت: به حداقل رساندن مقاومت تماس حرارتی
  5. توپولوژی اینورتر چندسطحی آبشاری مبتنی بر سلول سوئیچ با حداقل تعداد قطعات الکترونیک قدرت
  6. مواد رابط حرارتی با مس متخلخل تقویت‌شده با گرافن برای الکترونیک قدرت با دمای بالا
  7. مسائل پایداری سیستم قدرت، طبقه بندی ها و چشم اندازهای تحقیقاتی در زمینه نفوذ بالای انرژی های تجدید پذیر و الکترونیک قدرت
  8. فرصت‌ها در اثرات یک رویداد در SiC و GaN قدرت الکترونیکی در معرض تابش
  9. کدژن حل کننده ORTIS: ابزارهای تولید کد C++ برای شبیه سازی بلادرنگ سیستم های الکترونیک قدرت مبتنی بر FPGA با کارایی بالا
  10. مدولاسیون پیشرفته پالس عرض: با آزادی بهینه سازی مبدل های الکترونیک قدرت
  11. خنک کننده برخورد جت در الکترونیک قدرت برای حمل و نقل خودروهای برقی: وضعیت فعلی و روندهای آینده
  12. توصیف تجربی خنک‌کننده دو فازی الکترونیک قدرت در حالت‌های ترموسیفون و همرفت اجباری
  13. بهینه‌سازی چندفیزیکی طرح‌های مدیریت حرارتی برای الکترونیک قدرت با استفاده از خنک‌کننده برخورد و چاپ استریولیتوگرافی
  14. طراحی کالری سنج برای ماشین های برقی و الکترونیک قدرت مدرن
  15. کنترل چند متغیره Deadbeat مبدل های الکترونیک قدرت با پاسخ دینامیک سریع و فرکانس سوئیچینگ ثابت
  16. نقش دگرگون کننده سیلیکون کاربید قدرت الکترونیک در ارائه شارژ کم هزینه و بسیار سریع وسایل نقلیه الکتریکی
  17. شبیه ساز الکترولیز غشایی مبادله پروتون برای کاربردهای تست الکترونیک قدرت
  18. الکترونیک قدرت و درایوها: شبیه سازی تا پیاده سازی در چند دقیقه: ابزاری جدید برای پیاده سازی برای مهندسان قدرت
  19. نانو ژنراتور پیزوالکتریک مبتنی بر فیلم‌های کامپوزیت انعطاف‌پذیر PVDF-باریم تیتانات بدون سرب برای رانندگی در وسایل الکترونیکی کم مصرف
  20. نقش کرنش و ترکیب در پاسخ پیزوالکتریک و دی الکتریک AlxGa1-xN: مفاهیم برای قابلیت اطمینان دستگاه الکترونیک قدرت
  21. مقایسه جامع بین کنترل پیش‌بینی مدل مجموعه کنترل محدود و کنترل انتگرال نسبی کلاسیک برای الکترونیک قدرت متصل به شبکه…
  22. مواد و سیستم های عایق برای ماژول های الکترونیک قدرت: بررسی شناسایی چالش ها و نیازهای تحقیقاتی آینده
  23. بهره‌برداری از مدل‌سازی پویا، شناسایی پارامترها و الکترونیک قدرت برای پیاده‌سازی یک شبیه‌ساز سخت‌افزار باتری لیتیوم یون غیر اتلاف‌پذیر
  24. خصوصیات نانو فرورفتگی در دمای بالا ذرات نانو مس متخلخل مورد استفاده در بسته‌بندی الکترونیکی با قدرت بالا
  25. کنترل با کارایی بالا درایوهای AC با Matlab/Simulink
  26. پیش‌بینی قابلیت اطمینان دستگاه الکترونیک قدرت تحت شرایط شدید با الگوریتم‌های یادگیری ماشین
  27. نانو ژنراتور تریبوالکتریک با کارایی بالا بر پایه نانوالیاف کامپوزیت پلی وینیلیدین فلوراید عاملدار MXene
  28. پیاده سازی الکترونیک بسیار کم مصرف برای کاربردهای زیست پزشکی
  29. تأثیر پیکربندی کانال خنک‌کننده مایع بر عملکرد خنک‌کننده الکترونیک پرقدرت
  30. به سمت شبکه هوشمند تحت سلطه الکترونیک قدرت از طریق تکنیک های یادگیری ماشین
  31. بررسی تکنیک‌های مدل‌سازی و کاهش EMI تابشی در الکترونیک قدرت

 

 

  1. مبدل الکترونیک قدرت چند پورت برای کاربردهای کشش هیبریدی
  2. ترانزیستور بدون اتصال مسطح کاربید سیلیکون برای الکترونیک قدرت با ولتاژ پایین
  3. یادگیری ماشین برای حفاظت از شبکه های توزیع و سیستم های الکترونیک قدرت
  4. روش محاسبه دمای اتصال عددی برای ارزیابی قابلیت اطمینان نیمه هادی های قدرت در مبدل های الکترونیک قدرت
  5. تهیه و خواص تف جوشی نانوخمیر Cu10Sn3 IMCs به عنوان ماده چسبنده قالب برای الکترونیک قدرت با دمای بالا
  6. تأثیر پردازش الکترونیک قدرت هواپیما بر روی سیستم های رادیویی پشتیبان VHF
  7. منابع تغذیه با کارایی بالا برای پردازش مواد پلاسما
  8. مدل سازی و بهینه سازی مبدل های حرارتی یکپارچه فوم فلزی برای خنک کننده الکترونیک قدرت
  9. کنترل ارتجاعی حمله سایبری برای شبکه تحت سلطه الکترونیک قدرت با حداقل ارتباطات
  10. نقش الکترونیک قدرت و تکنیک های بهینه سازی در سیستم های انرژی های تجدیدپذیر
  11. طراحی مدارهای برداشت انرژی فرکانس رادیویی برای کاربردهای الکترونیک کم توان
  12. پیشرفت در VLSI، پردازش سیگنال، قدرت الکترونیک، اینترنت اشیا، ارتباطات و سیستم‌های جاسازی شده: مجموعه مقالات VSPICE 2020 را انتخاب کنید
  13. ساخت میکرو باتری‌های روی یون مسطح با کارایی بالا توسط قالب‌های نرم حکاکی شده
  14. در راه درک Warpage در ویفرهای نیمه هادی تایکو 8 اینچی برای کاربردهای الکترونیک قدرت (Si و SiC)
  15. مبدل های چند سطحی-چند سلولی نوع E سه فاز 5 سطح با کارایی بالا برای ریزشبکه ها
  16. درک نقش استراتژی های کنترل VSC در محدودیت های ادغام الکترونیک قدرت در شبکه های AC با استفاده از تحلیل مودال
  17. میکروباتری‌های قابل‌شارژ شبه جامد نقره/روی انعطاف‌پذیر و قابل تنظیم با عملکرد بالا
  18. یک الگوریتم جدید آنلاین شمارش جریان باران 4 نقطه ای برای الکترونیک قدرت
  19. SiC Research Beyond Power MOSFET: بعدی چیست؟
  20. کنترل حالت لغزشی گسسته بر اساس ناظر اختلال اعمال شده برای کنترل جریان موتور سنکرون آهنربای دائم
  21. منبع تغذیه جوشکاری فرکانس بالا مبتنی بر اینورتر 3 پایه با قابلیت کارکرد AC 220 و 440 ولت
  22. مدل سازی و بهینه سازی الکترونیک قدرت با استفاده از دستگاه های سوئیچینگ سریع و فیلترهای فشرده پسیو
  23. اینورتر تشدید کننده Matrix ZVS برای کاربردهای گرمایش القایی داخلی با یک مرحله PFC جلویی
  24. یک بافر تک فاز فعال دوقطبی چند سطحی با چگالی توان بالا با استفاده از انرژی کامل خازن و هارمونیک های توان کنترل شده
  25. باتری قابل شارژ AgO-Zn چاپ شده با کارایی بالا برای وسایل الکترونیکی انعطاف پذیر
  26. مبدل رزونانس گرمایش القایی داخلی جدید با راندمان تبدیل توان بالا
  27. اندازه گیری دمای تقویت کننده توان RF
  28. انتقال یادگیری تقویتی آنلاین برای کنترل موتور الکتریکی از شبیه سازی به آزمایش های دنیای واقعی
  29. پلی ایمیدهای مبتنی بر زیست توده با کارایی بالا برای کاربردهای الکترونیکی انعطاف پذیر
  30. طراحی مبدل دو مرحله ای با باس متوسط ​​380 ولت DC برای کاربردهای با ضریب توان بالا
  31. مبدل DC-DC دو کاناله با کارایی بالا برای نمایشگر AMOLED موبایل بر اساس روش سوئیچینگ دو حالته PWM-SPWM

 

 

  1. تخمین طول عمر باتری متصل به شبکه و اینورتر الکترونیک قدرت ارائه کننده تنظیم فرکانس اولیه
  2. فریت مغناطیسی نرم MnZn با فرکانس بالا با مهندسی مرزهای دانه با دوپینگ چند یونی
  3. مبدل SEPIC اصلاح شده با بهره استاتیک بالا با سوئیچینگ نرم
  4. بسته نرم افزاری ویژه الکترونیک – فناوری تولید الکترونیک در آینده
  5. مروری بر بهینه سازی کارایی انرژی برنامه های کاربردی معمولی در مراکز داده با کارایی بالا
  6. یک چارچوب یادگیری فدرال برای تشخیص حملات تزریق داده های نادرست در مزارع خورشیدی
  7. تحقیق در مورد تاثیر نویز محیط ساختمان بر اساس الگوریتم کارایی بالا FPGA
  8. تحولات توپولوژی مبدل چند سطحی: راهنما برای اختراع توپولوژیکی
  9. جریان اتوماسیون طراحی PowerSynth برای ماژول های قدرت چندتراشه 2.5 بعدی سلسله مراتبی و ناهمگن
  10. فین-JFET های GaN عمودی 2 کیلو ولت: ویژگی های دمای بالا و قابلیت بهمن
  11. آخرین پیشرفت های کنترل پیش بینی مدل در درایوهای الکتریکی بخش دوم: کاربردها و محک زدن با روش های کنترل کلاسیک
  12. یک کنترل تضعیف شار پیش‌خور بهبود یافته برای برنامه‌های درایو ماشین آهنربای دائمی با سرعت بالا
  13. مطالعه و اجرای DVR 1 فاز برای افزایش کیفیت برق
  14. خواص اساسی و پیشرفت دستگاه الکترونیکی قدرت اکسید گالیوم
  15. مروری بر روندهای تحقیقاتی فعلی در نوآوری های قدرت الکترونیکی در سیستم های فیزیکی-سایبری
  16. روش مدل‌سازی عمومی مبتنی بر شبکه برای بهبود عملکرد انتقال سیستم WPT
  17. مبدل های DC-DC با چگالی بالا با استفاده از آی سی های GaN نیمه پل یکپارچه
  18. بررسی نانوکامپوزیت های فلز مغناطیسی نرم و اکسید معدنی برای کاربردهای برق
  19. تجزیه و تحلیل گذرا و تأیید دستگاه برسلس آهنربای دائم یکپارچه دنده مغناطیسی با آرایه‌های Halbach
  20. مبدل DC-DC با منبع Z بالا برای ادغام پانل های فتوولتائیک در ریزشبکه DC
  21. فروالکتریک های نرم که دستگاه های الکترونیکی عکس هوشمند با کارایی بالا را ممکن می کند
  22. سلول CNTFET SRAM با قدرت کم، با عملکرد بالا و منطق برگشت پذیر، با ثبات بهبود یافته
  23. پیشرفت در مدل سازی و کاهش EMI هدایت شده و تابشی در مبدل های برق غیر ایزوله
  24. غلبه بر محدودیت های اکسید گالیوم از طریق ادغام ناهمگن
  25. مبدل تقویت کننده DC/DC با سوئیچ نرم برای تولید پراکنده
  26. توربین بادی PMSG مبتنی بر کنترل فازی TS قوی تقویت شده با عملکرد H∞ بهبود یافته است
  27. دیود ناهمگون NiO/β-Ga2O3 اریب دار 95 کیلو ولت با راندمان تبدیل 98.5 درصد و استحکام بیش از میلیون بار اضافه ولتاژ
  28. کاربردها و اثرات حمل و نقل حرارتی در مقیاس نانو در بسته بندی الکترونیکی
  29. تجزیه و تحلیل کنترل حلقه بسته اینورتر سه فاز آبشاری متصل به شبکه با استفاده از کنترل کننده منطق فازی
  30. فناوری های ترانزیستور III-V-on-Si: تقویت کننده های عملکرد و یکپارچه سازی
  31. چالش ها و روندهای جدید در قابلیت اطمینان دستگاه های الکترونیکی قدرت
  32. یک تخمین شار آنلاین ساده برای درایوهای SPMSM سه فاز دوگانه با استفاده از تزریق موضعی آفست
  33. طرح MPPT خود تنظیم بر اساس یادگیری تقویتی و پارامتر بتا در سیستم های قدرت فتوولتائیک
  34. فعال کردن نظارت بر شرایط داده‌محور سیستم‌های الکترونیک قدرت با هوش مصنوعی: مفاهیم، ​​ابزارها و پیشرفت‌ها
  35. شماره ویژه سرمقاله مهمان در مورد توپولوژی، مدل سازی، کنترل و قابلیت اطمینان مبدل های DC/DC دو جهته در ریزشبکه های DC
  36. یک مبدل DC-DC با ولتاژ پایین روی برد با چگالی بالا با کارایی بالا برای وسایل نقلیه الکتریکی (EVs)
  37. یک مبدل DC-DC با پله بالا غیر ایزوله برای سیستم های فتوولتائیک توصیه می شود
  38. طرح سنجش آینه جریان ماسفت قدرت دقیق تر در مبدل های باک سنکرون
  39. یک سیستم خنک‌کننده مایع افت فشار کم با الهام از زیست‌شناسی برای ماژول‌های پرقدرت IGBT برای کاربردهای EV/HEV
  40. نانو ژنراتور تریبوالکتریک کشویی شناور با کارایی بالا برای برداشت انرژی میکرو مکانیکی
  41. نانو ژنراتور سه‌الکتریک چرخشی رایگان برای نظارت بر چرخ‌ها در زمان واقعی
  42. کنترل جریان بردار فضایی اینورتر منبع ولتاژ سه فاز سه سیمه نیم پل آبشاری
  43. یک ایمپلنت ابرخازن نازک، تغییر شکل پذیر و با کارایی بالا که می تواند در بدن حیوان تجزیه شده و زیستی جذب شود.
  44. دستگاه های SiC و GaN با خنک کننده برودتی
  45. کنترل برداری با کارایی بالا بدون سنسورهای جریان فاز AC برای درایوهای موتور القایی: شبیه سازی و اجرای بلادرنگ
  46. دیود مانع 4 کیلوولت AlGaN/GaN شاتکی روی بستر سیلیکونی با ساختار آند مهندسی شده
  47. کاهش هارمونیک توسط استراتژی تزریق مجدد ولتاژ در 12 پالس VSI برای کاربردهای توان بالا
  48. مبدل باک سه فاز با راندمان بالا برای شارژ سریع EV
  49. یک مدار مجتمع سفارشی برای فیلتر EMI فعال با قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری بالا
  50. پیاده سازی مبدل Dc-Dc بر اساس ترانسفورماتورهای پیزوالکتریک
  51. مبدل با چگالی توان بالا 1 مگاهرتز 3 کیلووات 400 V-48 V LLC برای دیتاسنترها با اتلاف هسته بهبود یافته و از دست دادن پایان
  52. مبدل DC-DC با بهره ولتاژ بالا سوئیچ تک فعال با استفاده از یک سلف غیر کوپل شده
  53. توپولوژی راه اندازی کمکی بهبود یافته برای ژنراتورهای پالس نانوثانیه با توان بالا بر اساس ترانزیستورهای بهمنی
  54. کریستال های لایه نازک دوپ شده با مساحت بزرگ پردازش شده با خلاء: رویکردی جدید برای الکترونیک آلی با کارایی بالا
  55. مقایسه عملکرد روش‌های PWM کاهش ولتاژ حالت مشترک از نظر شاخص مدولاسیون
  56. یک الگوریتم فیلتر جدید برای سیگنال موقعیت تفکیک کننده بر اساس حداقل مربعات بازگشتی و حلقه قفل فاز
  57. پیشرفت در نانوساختارها برای نانو ژنراتورهای تریبوالکتریک با کارایی بالا
  58. پیشرفت های اخیر در متامواد حرارتی و کاربردهای آینده آنها برای بسته بندی الکترونیکی
  59. بررسی و تحلیل اثرات انتخاب تعداد جفت قطب دنده مغناطیسی کواکسیال
  60. آخرین پیشرفت های کنترل پیش بینی مدل در درایوهای الکتریکی بخش اول: مفاهیم اساسی و استراتژی های پیشرفته
  61. الگوریتم های تشخیص قوس AC سری مبتنی بر یادگیری عمیق
  62. مدل سازی و کنترل متوسط ​​فرکانس پایین بهبود یافته و دقیق مبدل تقویت کننده اصلاح ضریب توان معمولی در حالت هدایت پیوسته
  63. یک درایو بدون حسگر ماشین سنکرون مغناطیسی دائمی بهبود یافته بر اساس حلقه فازی-PI فازی و لایه مرزی قابل تنظیم FOSMO

 

 

  1. کنترل مبدل برق مورد استفاده برای ایستگاه شارژ DC خودروهای الکتریکی با قابلیت متعادل سازی جریان های توزیع و جبران توان راکتیو
  2. منشأ فعالیت تکامل اکسیژن الکتروکاتالیستی فسفیدهای نیکل: اکسیداسیون الکتروشیمیایی درجا و دوپینگ کروم برای دستیابی به عملکرد بالا
  3. مدل کنترل گشتاور پیش بینی برای ماشین های القایی با اینورتر چند سطحی با استفاده از شبکه های مرتب سازی
  4. ژنراتور ترموالکتریک پوشیدنی با کارایی بالا با قابلیت های خود ترمیم، بازیافت و پیکربندی مجدد لگو
  5. تخمین هم‌زمان جریان بار و وضعیت شارژ برای باتری لیتیوم یون بدون سنسور جریان
  6. سیستم انتقال برق بی سیم تک فاز با مبدل لینک متناوب فرکانس بالا در ثانویه برای کاربردهای سه فاز
  7. مدل فشرده مبتنی بر داده از ماسفت قدرت کاربید سیلیکون شامل رفتار ربع سوم
  8. مروری پیشرفته بر توپولوژی ها و تکنیک های کنترل ترانسفورماتورهای حالت جامد برای شارژ سریع خودروهای الکتریکی
  9. نانو ژنراتور تریبوالکتریک Exo-shoe: به سمت برداشت کننده انرژی بیومکانیکی پوشیدنی با کارایی بالا
  10. مطالعه تجربی خصوصیات استاتیکی و دینامیکی دیودهای سدی شاتکی Ga2O3 با ختم ترکیبی
  11. کنترل گشتاور پیش‌بینی‌کننده مدل مبتنی بر چند بردار کم پیچیدگی برای PMSM با پیش‌انتخاب ولتاژ
  12. کنترل جریان پیش‌بینی دو بردار PMSM سیم‌پیچ با انتهای باز با کنترل هیسترزیس جریان با ترتیب صفر
  13. یک روش تطبیقی ​​برای کاهش جریان DC در مبدل های تصحیح ضریب توان قطب توتم
  14. مبدل DC-DC افزایش ولتاژ بالا تک سوئیچ بر اساس سلف جفت شده و خازن سوئیچ شده برای سیستم های انرژی تجدید پذیر
  15. مدولاسیون عرض پالس دیجیتال (DPWM) با استفاده از سنتز دیجیتالی مستقیم
  16. مبدل مبتنی بر SEPIC با فرکانس بالا DCM با دامنه ZVS گسترده
  17. یک شبکه شبه منبع Z با سوئیچ خازن تقویت‌شده جدید
  18. تجزیه و تحلیل عملکرد یک مبدل سه پورت برای شرایط پس از خطا در کاربردهای هوافضا
  19. ارزیابی زیرلایه‌های چندلایه تف جوشی شده کم فشار برای ماژول‌های توان سی سی با ولتاژ متوسط
  20. ارتقای قابلیت اطمینان الکترونیک قدرت
  21. مبدل DC/DC با بهره بالا با سوئیچینگ کامل نرم مبتنی بر سلف جفت سه سیم پیچ
  22. کنترل سریع مقاوم در برابر خطا برای بهبود عملکرد دینامیکی درایوهای موتور DC بدون جاروبک کنترل شده با سنسور هال
  23. مطالعه مبتنی بر سیگنال کوچک شارژر باتری AC/DC و DC/DC دو مرحله ای با استفاده از مدل باتری یک بار ثابت
  24. مدل بدون حسگر قوی-کنترل شار گشتاور پیش بینی کننده برای درایوهای موتور القایی با کارایی بالا
  25. یک مبدل بهره فوق‌العاده بزرگ ZVS برای کاربردهای سیستم‌های انرژی پایدار
  26. کنترل پیش‌بینی توان اکتیو/راکتیو جداشده اینورتر شبه منبع Z برای نسل‌های پراکنده
  27. میرایی فعال مقاومت مجازی با کنترل هارمونیک انتخابی VSCهای فیلتر شده با LCL
  28. عملکرد بالای نانو ژنراتورهای تریبوالکتریک چند لایه برای برداشت انرژی مکانیکی
  29. مدیریت تراکنش موقت انرژی در میان ریزشبکه‌های همسایه از طریق پیوند تبادل برق DC
  30. حداکثر توان به ازای کنترل جریان برای سیستم های پویا WPT
  31. بررسی تکنیک‌های متعادل‌سازی ولتاژ برای دستگاه‌های برقی با گیت عایق سری متصل
  32. روش تشخیص خطا سری DC برای سیستم های PV با استفاده از ساختار پردازش توان تفاضلی
  33. یک ساختار DC-DC دو ورودی با بهره ولتاژ بالا برای سیستم‌های انرژی هیبریدی پیشنهاد شده است
  34. کنترل توان انعطاف‌پذیر مبتنی بر SVPWM مجازی برای مبدل‌های DC-AC دو پورت DC در سیستم‌های هیبریدی با باتری PV
  35. اصول طراحی و ملاحظات بهینه سازی یک ترانسفورماتور فرکانس بالا در مبدل تشدید مبتنی بر GaN 1 مگاهرتز 2.8 کیلووات LLC با راندمان بیش از 99٪
  36. بهبود کیفیت برق با D-STATCOM با استفاده از PR ترکیبی و فیلتر-کنترل کننده شانه
  37. تشخیص عیب سنسور فعلی و کنترل تحمل خطا برای یکسو کننده تک فاز PWM بر اساس روش مبتنی بر مدل هیبریدی و مبتنی بر داده
  38. بهبود عملکرد کنترل پیش‌بینی مدل برای مبدل‌های چند سطحی مدولار با تنظیم خودکار مقدار فاکتور وزنی
  39. طراحی فیلتر EMI ورودی/خروجی برای مرحله اینورتر GaN موتور سه فاز با سرعت فوق العاده بالا
  40. بهینه سازی صفحات درجه بندی میدان الکتریکی در یک باس بار یکپارچه PCB برای یک ماژول قدرت 10 kv sic mosfet با چگالی بالا
  41. توپولوژی مبدل تقویت کننده پل خازن تک مرحله ای برای ادغام سری باتری های PV در ریزشبکه های DC تنظیم شده
  42. مقایسه تلفات توان بین دستگاه های سیلیکون کاربید و سیلیکون برای مبدل DC-DC ایزوله
  43. بررسی: سیستم ذخیره انرژی و مدارهای متعادل کننده برای کاربرد وسایل نقلیه الکتریکی
  44. پیل های سوختی کاغذی فرمت مستقیم انعطاف پذیر با عملکرد بالا و دوام عالی
  45. طراحی الکترومغناطیسی – حرارتی بهینه یک موتور القایی هفت فاز برای کاربردهای با سرعت متغیر با قدرت بالا
  46. بررسی جامع سیستم‌های پمپاژ آب خورشیدی، بادی و هیبریدی باد-PV – دیدگاه مهندسی برق
  47. اینورترهای موازی با استفاده از فیلتر PWM حالت مشترک DC با فیلتر PWM حالت دیفرانسیل AC
  48. GaN FinFET و دستگاه های تریگیت برای کاربردهای برق و RF: بررسی و دیدگاه
  49. ادغام شبکه توپولوژی اینورتر چند سطحی سوئیچ کاهش یافته تک فاز
  50. مبدل تک فاز AC-AC Z-source بر اساس ساختار گامای نامتقارن با جریان ورودی پیوسته و استراتژی کموتاسیون ایمن
  51. کنترل حرکت با کارایی بالا مرتبط با ایمنی بر اساس SoC چهار هسته ای
  52. کنترل ولتاژ DC-Link تعمیم یافته برای مبدل متصل به شبکه
  53. استراتژی کنترل گشتاور پیش‌بینی‌کننده برای درایو موتور القایی بدون حسگر مبتنی بر شار تطبیقی ​​سرعت در منطقه ضعیف شار
  54. رابط حرارتی انعطاف پذیر مبتنی بر آرسنید بور خود مونتاژ شده برای مدیریت حرارتی با کارایی بالا
  55. تجزیه و تحلیل و کنترل حالت هدایت بحرانی با فرکانس بالا ترانسفورماتور PV معکوس
  56. میرایی فعال در مبدل های برق متصل سری با ولتاژ خروجی پیوسته
  57. طراحی مبدل فلای بک فعال مبتنی بر گیره PCB تعبیه شده با ولتاژ ورودی گسترده با در نظر گرفتن تخریب نفوذپذیری
  58. اینورتر پله‌آپ تک مرحله‌ای با تعداد دستگاه‌های کاهش یافته
  59. مکانیسم های از دست دادن توان فرکانس بالا در نوارهای آمورف بسیار نازک
  60. یک ابرخازن حالت جامد با کارایی بالا، قابل تنظیم، پوشیدنی و تاشو که با چیدمان گروه‌های شبه خازنی و تکه‌های MXene روی پارچه فعال می‌شود.
  61. بهینه سازی چند لایه ای یک چرخ دنده سیاره ای مغناطیسی برای پیشرانه هیبریدی
  62. تجزیه و تحلیل امپدانس و طراحی سیستم IPT برای بهبود کارایی سیستم و کاهش ولتاژ خروجی یا نوسانات جریان
  63. روش‌شناسی طراحی شارژ بی‌سیم بدون همپوشانی موقعیت‌یابی آزاد برای وسایل الکترونیکی مصرفی بر اساس سیم‌پیچ‌های ضد موازی

 

 

  1. VV-MPTC وظیفه ای برای درایوهای موتور القایی اینورتر سه فاز هشت سوئیچ پس از خطا با کاهش نوسانات ولتاژ نقطه خنثی
  2. مبدل DC-DC با پله بالا دو ورودی جدید با کاهش استرس سوئیچ ها و جریان ورودی کم
  3. مدل معادل دو سیم پیچ برای یک سیستم انتقال برق بی سیم چهار سیم پیچ
  4. مطالعه موردی مقایسه ای رفتار نوسانی در سیستم های قدرت شناورهای دریایی با مبدل های توان بالا
  5. سنتز کربنیزاسیون پشت سر هم با کمک H2SO4 الکترود انعطاف پذیر نساجی PANI@ carbon@ برای ذخیره سازی انرژی پوشیدنی با کارایی بالا
  6. نانو ژنراتور تریبوالکتریک با کارایی بالا مبتنی بر نانوالیاف کامپوزیت نانوصفحات PVDF-گرافن الکتروریسی شده برای برداشت انرژی
  7. همگام سازی شبکه شارژرهای خودروی الکتریکی دو جهته با استفاده از حلقه قفل فاز مبتنی بر انتگرالگر تعمیم یافته مرتبه دوم
  8. یک برداشت کننده انرژی بادی هیبریدی تریبوالکتریک-الکترومغناطیسی با کارایی بالا بر اساس غلتک های مخروطی چرخشی با هدف کاربردهای اینترنت اشیاء در فضای باز
  9. بهبود عملکرد PLL های تک فاز تحت شرایط شبکه نامطلوب: یک رویکرد مبتنی بر فیلتر FIR
  10. طراحی و پیاده سازی دو DPWM هیبریدی فرکانس بالا با استفاده از بلوک های تاخیری بر روی FPGA
  11. نخ‌های انعطاف‌پذیر از نوع باتری با معماری چند جزئی برای ابرکاپتتری‌های پوشیدنی با کارایی بالا
  12. پیشرفت‌ها در دستگاه‌های انرژی کارآمد GaN و ماژول‌های قدرت برای کاربردهای خودروهای الکتریکی: بررسی
  13. میکرو مبدل دامنه افزایش ولتاژ فوق عریض برای ادغام ماژول های فتوولتائیک سیلیکونی و لایه نازک در ریزشبکه های DC
  14. بهبود قابلیت اطمینان در سیستم های محرک الکتریکی در هنگام خطای اتصال کوتاه IGBT
  15. ارزیابی استحکام برای سرکوب هارمونیک مبدل نوع LCL بر اساس استراتژی بازخورد جریان سمت مبدل تحت شبکه ضعیف و اعوجاج
  16. تنظیم رسوب روی بدون دندریت توسط گرافن عمودی دوپه شده با نیتروژن زینکوپیلیک سه بعدی برای باتری های یون روی انعطاف پذیر با کارایی بالا
  17. طراحی و اعتبارسنجی یک موتور سنکرون PM 39 شیار غیر متعارف با سیم‌پیچ‌های AC نامتقارن و نامتعادل
  18. یک پیکربندی آرایه TT برای بهبود عملکرد سیستم PV تحت PSC
  19. طراحی ماشین pm بدون شکاف برای معماری یکپارچه ژنراتور-یکسو کننده برای توربین‌های بادی خارج از ساحل
  20. خانواده مبدل های چندسطحی ماژولار هیبریدی با چگالی توان و کارایی بالاتر
  21. کنترل پیش بینی PWM جدید مناسب برای نسبت حامل پایین سیستم های محرک موتور سنکرون آهنربای دائم
  22. ترانزیستور لایه نازک مسی-قلع-گوگردی با کارایی بالا راه حل-فرآوری شده
  23. کاهش مشکلات کیفیت برق در ریزشبکه با استفاده از DVR مبتنی بر کنترلر PI تنظیم شده GA
  24. مدل پیش بینی با اجزای جریان بار هارمونیک برای fcs-mpc یک منبع تغذیه اضطراری
  25. تحقیق در مورد کنترل حرارتی فعال: وضعیت واقعی و روندهای آینده شماره ویژه به مناسبت 40 سال WEMPEC، 2021
  26. توپولوژی مبدل منحرف کننده انرژی با استفاده از زیر ماژول های یک طرفه جریان H-Bridge برای سیستم انتقال VSC-HVDC
  27. بهبود شبکه عصبی با استفاده از الگوریتم درخت سینوسی برای تنظیم موتور DC
  28. بستر آزمایشی ناوبری، تخمین و سنجش (NEST) برای اعتبارسنجی آزمایشگاهی الگوریتم‌ها
  29. ترانزیستورهای فرکانس رادیویی MoS2 دولایه CVD با کارایی بالا و میکسرهای گیگاهرتز برای نانوالکترونیک های انعطاف پذیر
  30. مدل شبیه سازی اینورتر PWM تک فاز با استفاده از MATLAB/Simulink
  31. شارژر روی برد تک مرحله ای EV با سازگاری شبکه تک فاز و سه فاز
  32. بهبود تنظیم ولتاژ باس DC در سیستم مبدل آبشاری توسط یک طرح کنترل جریان بار بدون سنسور جدید

 

 

  1. مبدل تشدید CLL با سلف تشدید جانبی ثانویه و مغناطیسی یکپارچه
  2. بهبود چشمگیر در خواص اصلاحی تماس های Pd Schottky روی β-Ga2O3 در طول عملیات در دمای بالا
  3. یک اسفنج پلیمری فلوئوردار با خاصیت فوق آبگریز برای برداشت انرژی بیومکانیکی با کارایی بالا
  4. روش کنترل حلقه دوگانه برای سیستم CPT تحت ناهماهنگی های کوپلینگ و تغییرات بار
  5. بررسی امنیت فیزیکی سایبری برای سیستم های فتوولتائیک
  6. یک روش اشتراک‌گذاری جریان برای مبدل LLC فرکانس بالا با تنظیم تغییر فاز انرژی جزئی
  7. یک اینورتر چند سطحی جدید: تلاشی برای کاهش مولفه های برق
  8. کاهش اعوجاج هارمونیک کل اینورتر سه فاز با استفاده از استراتژی سوئیچینگ متناوب
  9. مبدل تقویت کننده DC-DC درجه دوم با استپ بالا بر اساس سلف جفت با تک سوئیچ و جریان ورودی پیوسته
  10. دفترچه راهنمای آزمایشگاه برق الکترونیک
  11. اینورتر تک فاز مبتنی بر خازن پرنده سیزده سطحی با قابلیت خودبالانسینگ
  12. یکسو کننده های بسته بندی شده Ga2O3 Schottky با قابلیت جریان بیش از 60 آمپر
  13. انقلاب فناوری‌های شارژ خودروهای الکتریکی که توسط دستگاه‌های باند گپ گسترده تسریع شده است
  14. طراحی درایور گیت پیشرفته برای واحد یکسو کننده ژنراتور مبتنی بر SiC برای کاربردهای هوابرد
  15. طراحی سیستماتیک و بهینه سازی معماری های توزیع DC بزرگ با استفاده از آنیل شبیه سازی شده
  16. روش انتخاب طول کلمه برای مدل های مبدل قدرت HIL
  17. یک نمایه تلفات توان معادل سه پالس جدید برای تخمین حرارتی ساده شده
  18. یک مبدل DC به DC نرم سوئیچینگ با پله بالا غیر ایزوله با جریان ورودی مداوم و استرس ولتاژ سوئیچ پایین
  19. روش تنظیم ترکیبی فرکانس و پارامتر مبدل رزونانس جبران‌شده LCC-LCC با تنوع کوپلینگ گسترده برای شارژر بی‌سیم EV
  20. طراحی کنترل‌کننده آبشاری مرتبه کسری PI – مرتبه کسری PD از طریق الگوریتم جستجوی سنجاقک برای کنترل فرکانس بار پیشرفته سیستم‌های قدرت
  21. ژنراتور شکل موج دلخواه مبتنی بر مبدل چند سطحی مدولار که برای تست ولتاژ بالا استفاده می شود
  22. IEEE IAS/IES/PELS فصل مشترک کرالا میزبان مسابقه طراحی است
  23. ملاحظات عملی تکنیک‌های کنترل غیرخطی اعمال شده برای مبدل‌های توان استاتیک: یک بررسی و مطالعه تطبیقی
  24. یک روش جهانی برای منسوجات رسانا برای باتری های انعطاف پذیر با نرمی برتر
  25. مدار سوئیچینگ نرم اینورتر گیره دار نقطه خنثی فعال فرکانس بالا بر اساس دستگاه هیبریدی SiC/Si
  26. خودروهای الکتریکی و هیبریدی
  27. تجزیه و تحلیل پایداری و ارزیابی عملکرد یک مبدل چند منظوره
  28. مقایسه عملکرد چرخش نیرو دستگاه‌های قدرت سیلیکون و کاربید سیلیکون در بسته‌بندی ماژول‌های کمتر پایه در نوسان‌های دمایی مختلف
  29. تجزیه و تحلیل یک مبدل مرحله به بالا با کارایی بالا با عملیات ZVS
  30. روش محاسبه تلفات توان سلف تقویت کننده pfc تحلیلی در ccm
  31. مطالعه گذرا و حالت پایدار یک درایو IPMSM بدون سنسور سرعت با برآوردگر شار استاتور مبتنی بر یکپارچه‌ساز پیشرفته

 

 

 1. اینورتر چند منبع بهبود یافته برای سیستم های ذخیره انرژی هیبریدی در کاربرد خودروهای الکتریکی
 2. تصویربرداری کور خورشیدی بر اساس آرایه خطی آشکارساز نوری الماس پلی کریستالی 2 اینچی
 3. یک استراتژی SMC ترکیبی برای تنظیم کننده شنت سوئیچینگ متوالی
 4. روندها، چالش ها و فرصت های فناوری درایو الکتریکی برای خودروهای الکتریکی آینده
 5. عملکرد فیلتر EMI برای کاربردهای فتوولتائیک با در نظر گرفتن امپدانس های پایانی
 6. عضلات بیو مصنوعی با کارایی بالا با ولتاژ فوق العاده پایین بر اساس سلولز باکتریایی کربوکسیله شده عملکردی با پوشش پلی پیرول متقاطع یونی برای نرم…
 7. روش فیلتر دو مرحله ای تزریق پالس فرکانس بالا برای جبران خطای موقعیت موتور مغناطیس دائم خطی با در نظر گرفتن عدم تقارن پارامتر
 8. یک طرح بهینه سازی ظرفیت مبدل چندسطحی مدولار بر اساس اتصال فرکانس بالا لینک زیر ماژول ها
 9. یک مولد شکل موج دلخواه مبتنی بر مبدل چند سطحی با خازن پرنده هشت سطحی
 10. یک مدل تحلیلی کلی و بهینه سازی برای اندوکتانس های نشتی ترانسفورماتورهای فرکانس متوسط
 11. یک اینورتر چند سطحی 13 سطحی با خازن سوئیچ شده با یک منبع DC
 12. یک مبدل 380-12 ولت، 1 کیلووات، 1 مگاهرتز با استفاده از یک ترانسفورماتور مسطح فاز کوچک شده، کسری چرخشی
 13. استفاده از تجزیه حالت تجربی آنلاین و تبدیل موجک پیوسته برای هموارسازی توان در ریزشبکه ولتاژ پایین با ذخیره انرژی باتری…
 14. افزایش تولید بیوالکتریسیته در پیل های سوختی میکروبی توسط یک مجموعه الکترود غشایی مبتنی بر سلولز با کارایی بالا
 15. اینورتر تشدید کننده فرکانس بالا برای گرمایش القایی با استفاده از کنترل ADC با مبدل تقویتی چندسطحی تغذیه می شود
 16. طراحی عایق سلف مبدل ولتاژ متوسط ​​با در نظر گرفتن الزامات عایق شبکه
 17. مروری بر مدارهای رانندگی برای دستگاه های سوئیچینگ نیمه هادی با فاصله باند وسیع برای کاربردهای توان متوسط ​​به بالا
 18. فونون نوری قطبی قابل تنظیم گیت به پراکندگی پیزوالکتریک در چند لایه Bi2O2Se برای ترموالکتریک با کارایی بالا
 19. شبیه ساز فتوولتائیک پویا ساده و سریع بر اساس یک مدل سلول PV معادل فیزیکی
 20. تجزیه و تحلیل خودتعادل مولفه DC از نقطه خنثی در مبدل های سه سطحی با نقطه خنثی
 21. تمرین آزمایشگاه طراحی الکترونیک قدرت برای سال آخر کارشناسی ارشد. دانش آموزان
 22. مدل سازی استاتیک-دینامیک ولتاژ سلول یک الکترولیز PEM بر اساس پارامترهای تطبیقی: توسعه و اعتبار سنجی تجربی
 23. فناوری‌های پوشیدنی ابرخازن‌های نساجی با کارایی بالا را با ویژگی‌های انعطاف‌پذیر، قابل تنفس و پوشیدنی برای ذخیره‌سازی انرژی در آینده ممکن می‌سازد.
 24. بریکرهای DC مکانیکی و استراتژی هماهنگ مبتنی بر MMC هیبریدی برای عبور خطای DC MMC-HVDC
 25. یک مبدل PFC AC/DC با سوئیچینگ نرم بدون پل با مدار کمکی گیره فعال
 26. سنتز تک گلدانی نانومیله‌های 2 بعدی SnS2 با چگالی انرژی بالا و پایداری طولانی‌مدت برای ابرخازن هیبریدی با کارایی بالا
 27. مسیری برای زیرلایه مجازی GaAs نازک بر روی محور Si (001) با چگالی نابجایی رزوه ای بسیار کم
 28. کاهش اندوکتانس انگلی و مدیریت حرارتی در یک ماژول SiC نیم پل چندتراشه ای
 29. مبدل DC-DC گام به گام بالا مبتنی بر سلف دو سوئیچ برای کاربردهای انرژی تجدیدپذیر مبتنی بر فتوولتائیک
 30. مجموعه کنترل محدود مبتنی بر گرادیان تکراری، کنترل جریان پیش‌بینی‌کننده با چرخه‌های وظیفه بهینه‌سازی حداقل مربعات
 31. الگوریتم راه اندازی صنعتی شار گرا برای موتورهای القایی با راه اندازی نرم
 32. تکنیک حفاظت از اتصال کوتاه فوق سریع مبتنی بر چیدمان برای GaN HEMT های متصل موازی
 33. سیستم انتقال قدرت خازنی با شبکه تشدید دوگانه نوع T برای شارژ/تامین دستگاه های موبایل
 34. سوئیچینگ سیستم DVR سه فاز مبتنی بر مبدل مستقیم AC-AC با ساختار سلولی با استفاده از ولتاژ بین فاز
 35. طراحی یک مبدل پیشرو DC-DC ترانسفورماتور دوگانه فعال برای برنامه های میکرو شبکه DC با استفاده از LTSPICE
 36. کنترل سرعت قوی برای درایوهای موتور القایی با استفاده از کنترل STSM
 37. اینورتر فتوولتائیک بدون ترانسفورماتور تک فاز برای سیستم های متصل به شبکه – یک نمای کلی
 38. سیستم‌های IPT با تحمل ناهماهنگی بالا با پدهای برقی و دوبل D
 39. یک ساختار هیبریدی تشدید کننده خطی برای تقویت کننده قدرت در باند فرکانس رادیویی
 40. طراحی عایق ولتاژ بالا ترانسفورماتورهای PCB بدون هسته و مسطح برای منابع تغذیه چند مگاهرتز
 41. طراحی برآوردگر شار مدل ولتاژ قوی با جبران کننده بردار موازی برای درایو بدون حسگر موتورهای القایی
 42. کاربرد SVC و STATCOM برای سیستم قدرت یکپارچه بادی
 43. الگوریتم حداقل میانگین مربعات نرمال شده مبتنی بر تابع قطبی برای سیستم تبدیل انرژی باد با باتری
 44. کنترل حالت لغزشی مرتبه بالاتر مبدل باک-بوست غیر معکوس برای یک سیستم فتوولتائیک مبتنی بر پله عقب قوی
 45. الگوریتم حذف هارمونیک منتخب تطبیقی ​​بهبودیافته برای تصحیح خطای اندازه‌گیری جریان PMSM
 46. دیود سد GaN Schottky شبه عمودی تقریبا ایده آل با نسبت روشن/خاموش بالا 1010 و ولتاژ روشن بسیار کم از طریق آنیل پست آند
 47. مواد توپولوژیکی و مواد مهندسی شده توپولوژیکی: خواص، سنتز و کاربردها برای تبدیل و ذخیره انرژی
 48. استراتژی کنترل هماهنگ مبتنی بر UPFC و SMES برای پایداری فرکانس و ولتاژ همزمان یک سیستم برق به هم پیوسته
 49. تکنیک کنترل بازخورد-فید فوروارد با تجزیه و تحلیل ریاضی جامع برای مبدل سه سطحی dc-dc دو خروجی تک ورودی

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =