روانشناسی مستلزم مطالعه فرآیندهای ذهنی و رفتار است. در چند سال گذشته، تقاضا برای فارغ التحصیلان روانشناسی به دلیل افزایش تعداد افراد مبتلا به مشکلات روانی به طور مداوم در حال افزایش است.

به عنوان یک دانشجوی روانشناسی، می توانید یکی از بسیاری از زمینه های روانشناسی را به عنوان بخشی از   پروژه پایان نامه خود کشف کنید. شما می توانید در فیزیولوژی صنعتی، سلامت روان، روانشناسی رفتاری، روانشناسی شناختی، روانشناسی رشد، روانشناسی شخصیت، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی بیولوژیکی و روانشناسی روانی اجتماعی تخصص داشته باشید.

در حالی که گزینه‌های موضوعی زیادی برای دانشجویان روانشناسی وجود دارد، مطمئن شوید که یکی را انتخاب می‌کنید که در آن شکافی در ادبیات وجود دارد و کار بیشتری باید انجام شود.

برای کمک به شما در شروع طوفان فکری برای ایده های موضوع روانشناسی ، ما فهرستی از جدیدترین موضوعاتی را تهیه کرده ایم که می توان برای نوشتن پایان نامه روانشناسی خود از آنها استفاده کرد.

دکتری نویسندگان واجد شرایط تیم ما این موضوعات را توسعه داده اند، بنابراین می توانید به استفاده از این موضوعات برای تهیه پایان نامه خود اعتماد کنید .

همچنین ممکن است بخواهید  پایان نامه  خود را با درخواست یک پروپوزال پژوهشی مختصر از نویسندگان ما در مورد هر یک از این موضوعات آغاز کنید که شامل مقدمه ای بر مسئله، سؤال تحقیق، هدف و اهداف، مرور ادبیات و روش تحقیق پیشنهادی برای انجام است. . اگر برای شروع به کمک نیاز دارید به ما اطلاع دهید.

پایان نامه  نمونه ما را بررسی کنید  تا ایده ای در مورد نحوه ساختار پایان نامه خود داشته باشید.
می توانید راهنمای گام به گام نحوه نگارش پایان نامه خود را در اینجا مرور کنید.

فهرست کامل بهترین موضوعات پایان نامه 2020 ما را مرور کنید.

موضوعات تحقیقاتی روانشناسی کووید-19

هدف پژوهش:  این مطالعه تأثیرات ویروس کرونا را بر سلامت روان گروه‌های سنی مختلف نشان می‌دهد

هدف پژوهش:  فاصله گذاری اجتماعی افراد را منزوی کرده و بر سلامت روان آنها تأثیر گذاشته است. این مطالعه اقدامات مختلفی را برای غلبه بر استرس و سلامت روان افراد در طول کروناویروس برجسته خواهد کرد

هدف تحقیق:  این مطالعه به موقعیت های چالش برانگیز پیش روی کودکان و خانواده ها در طول قرنطینه به دلیل COVID-19 می پردازد. همچنین راه های مختلفی برای غلبه بر ترس از بیماری و مثبت ماندن مورد بحث قرار خواهد گرفت.

هدف تحقیق: این مطالعه بر اقدامات انجام شده توسط مدیریت بیمارستان، دولت و خانواده‌ها برای اطمینان از سلامت روانی بیماران، به‌ویژه بیماران COVID-19 متمرکز خواهد بود.
این مطالعه بر اقدامات انجام شده توسط مدیریت بیمارستان، دولت و خانواده ها برای اطمینان از سلامت روانی بیماران، به ویژه بیماران COVID-19 تمرکز خواهد کرد.

موضوعات پایان نامه روانشناسی برای سال 2022

هدف تحقیق:  در تشخیص و درمان سرطان، کودکان اغلب نمی دانند چه اتفاقی می افتد. بسیاری از آنها مشکلات روانی اجتماعی از جمله خشم، وحشت، افسردگی، اختلال در خواب، احساس گناه غیرقابل جبران و وحشت دارند. لذا این پژوهش به شناسایی و درمان مسائل روانشناختی کودک و اعضای خانواده اش می پردازد.

هدف پژوهش:  این پژوهش بر اساس آنالیز واکنش دستگاه های خون ساز به پرتوهای چشم پزشکی انجام شده است.

هدف پژوهش:  این تحقیق بر روی تأثیرات قلدری سایبری و قلدری فیزیکی و پیامدهای آن بر سلامت روان قربانی تمرکز خواهد داشت. مهم ترین بخش، اثرات متقابل آن بر محیط زیست و رفتار انسانی جامعه ما، به ویژه جوانان است.

هدف تحقیق: هدف  این پژوهش شناسایی این است که آیا پردازش پیش‌بینی‌کننده، نظریه‌ای برای آگاهی ادراکی است یا خیر؟

هدف تحقیق: هدف  این تحقیق بررسی اهمیت ارتباط در روابط و پیامدهای شکاف ارتباطی است.

هدف پژوهش: هدف  این پژوهش تمرکز بر اختلالات خوردن و شخصیت است

هدف پژوهش:  این پژوهش با هدف تجزیه و تحلیل روش های تدریس، سیستم های ارزشیابی و ارزشیابی دانش آموزان و تفاوت های یادگیری آنها انجام شده است

هدف پژوهش:  این پژوهش با هدف بررسی تأثیرات اجتماعی و روانی شبکه های مجازی انجام شده است

هدف پژوهش:  این پژوهش با هدف پرداختن به نقش رسانه ها و در تحریک پرخاشگری در بین مردم انجام شده است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *