نحوه نوشتن یک بررسی مقاله: راهنمای با مثال

هنگامی که اکثر دانش‌آموزان در ایالات متحده با تکلیفی برای نوشتن مرور یک مقاله مواجه می‌شوند، دلایل متعددی وجود دارد که باعث می‌شود فوراً چالش‌برانگیز و استرس‌زا شود. اگر این در مورد شماست و در حال حاضر با این سوال روبرو هستید که “آیا کسی می تواند تکلیف من را آنلاین انجام دهد “، سرویس مقاله نویسی ما انتخاب شماست. سؤالات متعددی وجود دارد که نیازمند پاسخ هایی مانند عدم دانستن اینکه آیا مرور خلاصه است یا نقد یا چه عناصر مهمی باید در ساختار مقاله گنجانده شود، وجود دارد.در این راهنما، نحوه نوشتن یک بررسی مقاله را با کمک مثال‌های واقعی، قوانین ساختاری اولیه، انواع بررسی‌ها و نکات کلی نوشتن یاد می‌گیریم. به یاد داشته باشید که با استفاده از دانش آموخته شده از راهنما، همیشه می توانید یک نویسنده متخصص بررسی مقاله را بر اساس الزامات، موضوع و مهلت های خاص انتخاب کنید. اجازه دهید قبل از اینکه ادامه دهیم، ابتدا یاد بگیریم که تکلیف مرور مقاله چیست!

تعریف بررسی مقاله

اول از همه، ما عجله داریم که به سؤالات معروف بسیاری از دانشجویان درباره چیستی نقد مقاله پاسخ دهیم: خلاصه یا نقد. دانش آموز باید خلاصه ای از مطالب را ارائه دهد و آنچه نوشته شده را ارزیابی کند. به عنوان یک قاعده، اکثر اساتید دانشگاه می خواهند با تحقیقات انجام شده توسط یک متخصص در زمینه خاص کار کنند، بنابراین معمولاً بیش از حد کافی استدلال یا اصطلاحات علمی برای تجزیه و تحلیل وجود دارد.

آنچه که مرور را از دیگر انواع مقاله متمایز می کند، نحوه چیدمان خلاصه به گونه ای است که به بخش ارزیابی مرتبط شود. از موضوع اصلی، استدلال ها گرفته تا ایرادات انتقادی و درخواست برای تحقیقات بیشتر، باید وجود داشته باشد. این دقیقاً همان چیزی است که آن را به یک بررسی مقاله تبدیل می کند – تجزیه و تحلیل و نظر خلاصه شده، بر اساس نقاط قوت و ضعف موجود.

همه این انواع مختلف نظرات

یک بخش دشوار برای اکثر دانشجویان کالج در همه این انواع است، منابع بی شماری که اطلاعات از آنها گرفته شده است. اگر قبلاً توسط استاد کالج شما منصوب نشده باشد، باید یک منبع خوب را انتخاب کند که قابل اعتماد و قابل اعتماد باشد. قانون کلی در مورد چگونگی انتخاب مقاله برای بررسی، جستجوی آنها در پایگاه های داده خاص و کتابخانه های محلی (یا آنلاین) در مورد موضوع است.

به جز مواردی که به طور خاص مورد نیاز است، گرفتن هر چیزی از روزنامه ها یا وب سایت ها توصیه نمی شود، زیرا همیشه نمی توان شواهد خوب یا چندین منبع دیگر را که از یک بیانیه یا یک نظر حمایت می کنند، یافت. آثاری که از منابع دانشگاهی می‌آیند، پایگاه‌های اطلاعاتی معمولاً ساختار مشخصی دارند که وظایف تحلیلی را آسان‌تر و کامل‌تر می‌کند.

البته اگر اجازه داده شود، روزنامه‌ها می‌توانند انتخاب خوبی باشند، اما چنین بررسی‌هایی نیاز به تحقیقات بیشتر و ساختار کمی متفاوت دارد. اجازه دهید تفاوت های عمده ای را در نحوه نوشتن مرور مقاله مجله در مقایسه با مقالات تحقیقاتی و منابع علمی بررسی کنیم.

 • منابع مجله در این صورت، باید جنبه های قوی و ضعیف استدلال های نویسنده را ارزیابی کرد. وظیفه نشان دادن تحلیل شخصی است که با حقایق ارائه شده در مقاله همراه با تفسیر ارزش و اعتبار آن پشتیبانی می شود.
 • مقاله پژوهشی . وجود روش(های) تحقیق ارزیابی و تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات آماری مورد استفاده نویسنده برای حمایت از استدلال های اصلی و همچنین مفروضات.
 • منبع علمی یک تفاوت کلیدی در اینجا در مقدار بیشتر اطلاعات استفاده شده و اطلاعات پس زمینه در تحقیقات قبل از یک مقاله واقعی است. تحلیل کمتر از یک نقد انجام می شود، اما بیشتر شبیه توضیح نظریه های نویسنده است. در این نوع مرور، نویسنده مجاز است تحقیقات نویسنده را با روش های دیگر مقایسه کند، مشخص کند که اثر نویسنده فاقد یا نامشخص است. چنین نوشتاری از اصطلاحات پیچیده استفاده می کند و اغلب مخاطبان خاصی را هدف قرار می دهد.
 • روزنامه. باید نویسنده و روزنامه ای را که در آن اثر اصلی منتشر شده است معرفی کرد. در صورت لزوم، معرفی موضوع برای مخاطبان عام مهم است. توضیح دهید که چرا آن ارزشمند است و چه چیزی در آن گنجانده شده است، چقدر مغرضانه است، اظهارات نویسنده چقدر قوی/ضعیف/معتبر است. باید شامل تراز 40/60 خلاصه با نقد باشد.

10 نکته برای نوشتن

به خوبی شناخته شده است که کارهای نوشتن می تواند بسیار چالش برانگیز و وقت گیر باشد. برای اینکه درد و رنج شما کمتر احساس شود، در اینجا 10 نکته وجود دارد که نویسندگان متخصص ما برای چنین تکالیفی از آنها استفاده می کنند. مهم نیست که بدانید چگونه یک نقد فیلم بنویسید یا مقاله منتشر شده در زمینه روانشناسی را تجزیه و تحلیل کنید، مطمئن شوید که چک لیست تحلیل نویسنده ما را بررسی کنید:

 • با خواندن یک مقاله، در مورد موضوع تحقیق کنید به سایر نشریات مشابه نگاهی بیندازید، بنابراین با انجام ارزیابی، نظر شما کمتر مغرضانه است.
 • اصطلاحات و تعاریف ناشناخته را که واضح نیستند بررسی کنید. اگر با مخاطبان عمومی صحبت می کنید، یک واژه نامه برای خود بسازید، اصطلاحات ناشناخته را به طور خلاصه توضیح دهید.
 • تحقیق در مورد سابقه، تحصیلات، اعتبار نویسنده . این اطلاعات همیشه در ابتدای مقاله گنجانده می شود.
 • یک مقاله را بیش از یک بار بخوانید که در آن ابتدا خلاصه آن را بررسی کنید ، سپس آن را به عنوان یک متخصص انتقادی بخوانید.
 • جملات مهم، استدلال ها، بیانیه(های) پایان نامه را برجسته کنید. از این اطلاعات برای نقل قول مستقیم، نکات قوی یا ضعیف نویسنده استفاده کنید.
 • یک طرح کلی ایجاد کنید.
 • مستقیماً از منبع بازبینی شده نقل قول نکنید ، اما در صورت لزوم، نقل قول ها را به مقدار کم وارد کنید. همیشه هنگام اظهار نظر از سوم شخص استفاده کنید.
 • فهرستی از دلایل فهرست شده ارائه شده توسط نویسنده تهیه کنید و ذکر کنید که چگونه می توان آنها را بهبود بخشید. چه اطلاعاتی باید دقیق تر ارائه شود؟
 • اگر انتظارات شما برآورده شده است ذکر کنید.
 • در پاراگراف نتیجه گیری برای تحقیقات آینده پیشنهادهایی ارائه دهید .

ویژگی های قالب بررسی مقاله

با توجه به تجربه ما، اکثر اساتید کالج در ایالات متحده در مورد نحوه قالب بندی قوانین در مورد نحوه بررسی یک مقاله بسیار حساس هستند. در راهنمای خود، الزامات اساسی برای فرمت‌های MLA و APA را بررسی خواهیم کرد.

فرمت MLA

در زیر هدر معمول MLA با اطلاعات خود، عنوان خوبی ارائه دهید که ایده اصلی یک بررسی را منعکس کند. این عنوان می تواند از نوع اظهاری، بازتابی، توصیفی یا حتی پرسشی باشد. در مرحله بعد نویسنده مقاله را معرفی کنید، محل و زمان انتشار آن را مشخص کنید. مانند “مقاله XYZ توسط جان هلمز، متخصص شیمی بریتانیا در سال 2005 نوشته شد و در مجله شیمی مولکولی، جلد 2 منتشر شد.” اگر از قبل تز واضحی ارائه نشده است، آن را تعیین کنید.

مقدمه معمولاً 15 تا 25 درصد از یک مقاله است. در پاراگراف بدنه بعدی، یک مقاله را خلاصه کنید. روش‌های تحقیق، آمار، ایده‌های نویسنده را در صورت شفاف بودن درج کنید. در پاراگراف بدن بعدی نقد بنویسید. دانستن قوانین در مورد نحوه نوشتن نقد مقاله، این کار را آسان تر می کند. در پاراگراف نتیجه گیری، افکار خود را خلاصه کنید و یک برداشت کلی را بیان کنید. با در نظر گرفتن حدود 10% مرور، لزوم انجام تحقیقات بیشتر را ذکر کنید، بیان کنید که چه کمبودهایی دارد، چگونه می توان آن را بهبود بخشید و جالب تر کرد.

در نهایت، در سبک MLA، از فرمت مرجع استاندارد و صفحه Works Cited استفاده کنید (نمونه ما را ببینید).

فرمت APA

تفاوت های اصلی در قالب APA عبارتند از:

 • چکیده حدود 200-300 کلمه شامل خلاصه مرور به همراه نتیجه گیری مطالعه است.
 • هیچ مرجعی به صورت چکیده ذکر نشده است.
 • چکیده شامل 4-6 کلمه کلیدی در مورد موضوع است.
 • Running head شامل عنوان مقاله است که به 40 کاراکتر یا کمتر کوتاه شده است.
 • هیچ مرجعی به طور خلاصه ذکر نشده است. بخش خلاصه باید حدود 800 کلمه باشد، مگر اینکه دستور دیگری داده شود.
 • در APA استناد کامل یک مقاله تحت عنوان قرار می گیرد. هیچ خطی بین نقل قول و جمله اول رد نمی شود.
 • قالب APA به اطلاعات بیشتری درباره نویسنده، از جمله اعتبارنامه کامل نیاز دارد.

اگر مجبور به استفاده از هر قالب دیگری هستید، ممکن است قوانین خاصی اعمال شود. مانند دانستن نحوه نوشتن قوانین قصد نامه، بررسی مقاله باید به همان اندازه که در قالب بندی مشخصات و اعتبار نویسنده، ارزش اصلی نظر یا اطلاعات ارائه شده، واضح باشد. اجازه دهید با یک مثال واقعی بررسی مقاله ادامه دهیم.

نمونه بررسی مقاله منحصر به فرد

رایانش ابری نوشداروی رمزگشایی شد

تیموتی مورو، مهندس راه حل های امنیتی بخش CERT، در مقاله خود با عنوان “12 خطر، تهدید و آسیب پذیری در حرکت به ابر” که در 5 مارس 2018 در وبلاگ SEI (موسسه مهندسی نرم افزار) منتشر شد، از امنیت و چالش های ابر صحبت می کند. افسانه هایی در مورد حرکت فوری به محاسبات ابری

با شروع از تعریف مدل محاسبات ابری که توسط NIST ارائه شده است، مورو اشاره می کند که خطرات مربوط به مهاجرت ابری همیشه در حال تکامل هستند زیرا فناوری هنوز جدید است اما به اندازه کافی آزمایش نشده است. نکته استدلالی اصلی مقاله مسئولیت مصرف کنندگان است که “یک عامل اصلی حوادث امنیتی در سیستم مبتنی بر ابر” (مورو) است.

قوی ترین نقطه تحقیق، مسئولیت های CSP و رفتار مصرف کننده است که با مدل روابط مرکز داده متفاوت است. از APIهای مدیریت دسترسی به اینترنت گرفته تا حذف ناقص داده ها یا خطرات اعتبارنامه های سرقت شده، نویسنده استدلال های قوی آموزنده ای ارائه می دهد که باید تحلیلگران امنیت شبکه را مجبور به مطالعه محاسبات ابری در عمق بیشتری کند.

آنچه یک مقاله را در مقایسه با تحقیقات مشابه انجام شده منحصر به فرد می کند، انتخاب خوبی از منابع اضافی، از جمله بهترین روش ها برای امنیت ابری است، اگر قبلاً اجرا شده باشد. علاوه بر این، من همچنین اطلاعات بیشتری را در مورد دلایل بازاریابی که در پشت تصمیمات رایانش ابری قرار می‌گیرند درج می‌کنم تا توضیح دهم چرا مسئولیت همیشه در چارچوب دیدگاه سود مالی شرکای تجاری، روابط بازار قرار می‌گیرد.

تکالیف نوشتاری پیچیده را به موقع انجام دهید

از آنجایی که نوشتن یک بررسی مقاله همیشه مستلزم مطالعه و تحقیق است، تحویل به موقع مقالات را بسیار دشوار می کند، به خصوص با اجرای چندین کار نوشتن به طور همزمان. در هوش پژوهشی، ما برای هر موضوع و سطح پیچیدگی، کمک مقاله نویسی را ارائه می دهیم. مطمئن نیستید که چگونه یک بررسی مقاله انجام دهید یا نمی توانید موضوع قوی پیدا کنید؟ هوش پژوهشی می داند که چگونه آن را به موقع کامل کند!

با این حال، شخص باید از آنچه دریافت می کند مطمئن باشد. در اینجا مزایای ما وجود دارد:

 • نویسنده حرفه ای بر اساس اعتبار، تعداد مقالات تکمیل شده، شایستگی در موضوع خاص انتخاب می شود.
 • پشتیبانی آنلاین 24/7.
 • کار مستقیم و کاملاً شفاف با نویسنده تعیین شده.
 • کلیه مقالات تصحیح شده و فاقد سرقت ادبی می باشند.
 • از نمونه های قالب گرفته تا دستورالعمل های مربوط به هر موضوعی.
 • بازبینی رایگان نامحدود.
 • شما فقط زمانی پرداخت می کنید که از نتیجه نهایی رضایت کامل داشته باشید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *