موضوع پایان نامه بازاریابی

تعداد تکالیف مقاله نویسی در دانشگاه شما بیشتر از آن چیزی است که بتوانید حساب کنید. استادان به دانش‌آموزان تکالیف زیادی می‌دهند و تست‌های نوشتاری را ناگهانی ترتیب می‌دهند. اگر نمی توانید به این سرعت خشمگین عادت کنید، هنگام یادگیری نحوه نوشتن سریع مقاله احساس بسیار بهتری خواهید داشت .

انشا سریع

چنین مشکلی معمولاً برای دانشجویان سال اول ذاتی است که عادت داشتند روند نوشتن را برای چند روز طولانی تر کنند و فقط زمانی که الهام گرفته شود روی آن می نشستند. آنها مقاله را از ابتدا تا انتها بدون ترسیم یا سیستم‌بندی اطلاعات می‌نویسند. بیایید تصور کنیم: شما به تازگی تصمیم گرفته اید یک خانه بسازید. شما ایده ای جزئی از پروژه دارید، اما هیچ طرح اولیه، هیچ مواد و هیچ کارمندی وجود ندارد که به شما در کار کمک کند. آیا در ابتدا شروع به اجرای این طرح خواهید کرد یا آماده می شوید؟ این رویکرد دقیقاً در هنگام نوشتن مقاله به این شکل است.

آیا به سرعت انجام می شود؟

زمانی که 10 یا 20 دقیقه برای نوشتن یک کپی تقریبی از مقاله صرف می کنید، ساعت ها صرفه جویی می کنید. یک پیش نویس یا طرح تفصیلی 80 درصد از ایده های شما را تشکیل می دهد. 20% دیگر توضیحات و توضیح بیشتر موضوع است. به همین دلیل است که فرآیند خلاقیت شما مانند یک قطار راه آهن حرکت می کند: هیچ مانعی در راه رسیدن به نتیجه وجود ندارد.

طوفان فکری و برنامه ریزی

موضوعی را که خودتان انتخاب کرده‌اید یا خودتان انتخاب کرده‌اید را درک کنید. به تمام افکاری که به ذهنتان می رسد توجه داشته باشید، مهم نیست چقدر خوب هستند. ساختار تصویری مقاله خود را ترسیم کنید. همچنین، می‌توانید نمونه‌های مشابهی را از پایگاه‌داده‌های مقالات از پیش نوشته شده مرور کنید و ایده‌هایی را از آنجا جمع‌آوری کنید. پس از گردآوری لیستی از یادداشت ها، به سیستم سازی آن بروید.

با استفاده از تمام یادداشت‌هایی که روی کاغذ گذاشته‌اید، مقاله خود را طرح‌ریزی کنید. یک پیش نویس خوب در آینده در زمان زیادی صرفه جویی می کند. چگونه یک طرح بنویسیم؟ در اینجا چند نکته برای شما وجود دارد:

  • به ساختار سنتی مقاله “مقدمه – بدنه اصلی – نتیجه گیری” پایبند باشید.
  • یک قلاب برای مقدمه و بیانیه کاغذی طراحی کنید.
  • فهرست ایده‌های خود را ساده کنید: آن‌هایی که شایسته نیستند را رد کنید و استدلال‌های باقی‌مانده را بر اساس اهمیتشان به ترتیب نزولی قرار دهید.

می توانید از یک روش عالی دیگر برای نوشتن استفاده کنید. شما عنوان، مقدمه و نتیجه را پشت سر بگذارید و بقیه مقاله را بنویسید. پایان و آغاز سخت ترین قسمت برای هر قطعه است. بنابراین، نوشتن آن‌ها بر اساس استدلال‌هایی که در بخش اصلی تکلیف پوشش داده‌اید، بسیار آسان‌تر خواهد بود.

از مقاله نمونه به عنوان منبع اطلاعات استفاده کنید

یک توصیه مفید دیگر این است که می توانید یک مقاله نمونه را از یک سرویس نویسندگی سفارش دهید و آنها پروژه را مطابق با نیازهای شما به سرعت انجام می دهند. قطعه کار در مورد موضوع شما به شما کمک می کند تا یک مقاله را سریع بنویسید زیرا نیازی به چنین تحقیق کاملی نیست. حتی طرح کلی مورد نیاز نیست. شما می توانید به سادگی ساختار را دنبال کنید، از برخی ایده ها استفاده کنید و همچنین به منابع ذکر شده در مقاله نمونه مراجعه کنید.

چگونه در محل مقاله بنویسیم؟

اغلب به دانش‌آموزان محول می‌شود که در محل مقاله بنویسند. در بیشتر موارد، در طول امتحان اتفاق می افتد. مطمئناً، این کار سخت‌تر است زیرا یک عامل عاطفی در آن گنجانده شده است، اما با این وجود، اگر تلاش‌های مهمی انجام داده باشید و برای آن آماده شده باشید، هیچ چیز غیرممکنی وجود ندارد. خودتان را آرام نگه دارید و فقط به خود بگویید که امتحان «پایان دنیا» نیست. برای آرام کردن شما، به خاطر داشته باشید که ارزیابی مقاله در محل معمولاً وفادارتر از آن چیزی است که در خانه می سازید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =