هنگامی که وظیفه دارید یک مقاله واکنش بنویسید، بسیار مهم است که از خود سوالی در مورد اینکه یک بخش خاص از اطلاعات چه احساسی در شما ایجاد می کند، بپرسید. صرف نظر از اینکه باید یک مقاله واکنش بر اساس یک مقاله خاص یا یک فیلم کامل ارائه دهید، ترفند این است که تجزیه و تحلیل را در جایی که واکنش نشان می دهید پیاده سازی کنید و توضیح دهید که چه عواملی باعث شده است روی بخش های خاصی تمرکز کنید. نحوه نوشتن راهنمای مقاله واکنش ما به شما کمک می کند ساختار و جنبه هایی را درک کنید که به شما کمک می کند تا یک تکلیف واکنش عالی داشته باشید، بنابراین سؤال دشواری در مورد نحوه نوشتن مقاله کالج من در مقابل شما نخواهید داشت. و در استفاده از سرویس مقاله نویسی ما که هرگز از بهبود عملکرد خود دست نمی کشد، دریغ نکنید

کاغذ واکنش چیست؟ عوامل مهمی که باید در نظر گرفته شود

به زبان ساده، هر مقاله واکنش موفقی هدف و تعریف روشنی دارد. شما باید نظر شخصی خود را بیان کنید و نشان دهید که مقاله یا هر نوع محتوای دیگری را درک کرده اید. توضیح دهید که مقاله برای شما چه معنایی دارد تا آن را برای مخاطبان هدف خود در دسترس قرار دهید. به یک معنا، شما باید قبل از نوشتن مقاله واکنش و یادداشت ایده های اصلی نویسنده، مطالب را از قبل مطالعه کنید تا مهارت های تحلیلی خود را هنگام نوشتن در مورد آن بیان کنید. البته، شما نیازی به ارائه خلاصه ندارید، زیرا باید به خوانندگانی مراجعه کند که ممکن است قبلاً مقاله اصلی را خوانده باشند. بنابراین، شما باید از افکار و تجربه حرفه ای خود (در صورت وجود!) برای کمک به نوشتن خود استفاده کنید.

اول از همه، اجازه دهید فهرستی از بایدها و نبایدها را بیاموزیم که به شما کمک می کند تا در هنگام برخورد با کاغذ واکنش، یک چک لیست تهیه کنید:

نحوه نوشتن مقاله واکنش

به یاد داشته باشید که بر خلاف یک مقاله خلاصه کلاسیک، باید کار خود را بر اساس افکار شخصی خود در مورد موضوع قرار دهید و در مورد مواردی که در متن اصلی ذکر شده است بحث کنید. استاد دانشگاه شما باید ببیند که چقدر متن یا یک فیلم را درک کرده اید. مهارت های تحلیلی و تفکر استراتژیک خود را در حین نوشتن مقدمه و مهمتر از همه قسمت پایانی که در آن مطالب را خلاصه می کنید نشان دهید. اگر نتیجه گیری جنبه قوی شما نیست، فقط یک ویراستار مقاله حرفه ای را استخدام کنید تا کار شما را اصلاح کند.

قالب و ساختار مقالات واکنش

مهمترین جنبه نحوه نوشتن مقاله واکنش، درک طرح کلی یا ساختار است. باید حاوی بیت های خاصی باشد که به استاد دانشگاه شما کمک می کند تا متوجه شود که تکالیف خود را به درستی انجام داده اید. با خواندن راهنمای ما همراه با مثال، خواهید فهمید که چگونه یک مقاله واکنش را شروع کنید و افکار خود را بدون پیچیده کردن بیش از حد آنها ساختار دهید.

 • مقدمه . معرفی مقاله واکنش شما باید قلابی داشته باشد که خوانندگان شما را علاقمند و الهام بخش نگه دارد. اگر در مورد جنگل های آمازون می نویسید، آمار ارائه دهید یا با یک واقعیت غیرعادی شروع کنید. در مرحله بعد، باید نویسنده و مقاله مورد نظر را به اختصار توضیح دهید. ایده های اصلی (مشکلات) را که قصد دارید در مورد آنها بحث کنید ادامه دهید. در مورد متن اصلی و اهمیت روشی که شما را برای واکنش الهام گرفته است صحبت کنید.
 • بیانیه پایان نامه . این باید یک نکته مهم باشد که به وضوح بر اساس آنچه خوانده اید باشد. نباید بی جا باشد زیرا در پاراگراف های بدن خود به آن اشاره خواهید کرد. به عنوان مثال، اگر در مورد استرس در میان پرسنل پرستاری اورژانس صحبت می کنید، خوب است که چیزی شبیه به این نمونه کاغذ واکنش بنویسید:

  نویسنده بیان می‌کند که در بین بخش‌های پرستاری اورژانس فرهنگ روانی وجود ندارد، که به نظر من درست نیست. آنها فرهنگ درونی، زبان بدن دارند و به سختی فرصتی برای ایجاد جنبه های قابل مشاهده از روانشناسی ارتباطی روشن دارند.

  با انجام این کار، شما قادر خواهید بود اظهاراتی را بیان کنید که نشان دهنده واکنش شما باشد.

 • پاراگراف های بدن صحبت برای این بخش از مقاله واکنش، جایی است که همه چیز معمولاً چالش برانگیز می شود. اینجاست که شروع به توضیح پایان نامه خود می کنید و شواهد خوبی را با نقل قول ها ارائه می دهید. به یاد داشته باشید که آنها نباید اکثریت کار شما را بگیرند، زیرا این واکنش شماست، نه یکی از نویسنده ها. این بخش امکان اضافه کردن آمار خارجی یا اطلاعات مربوط به کتابی را که ممکن است از جای دیگری به دست آورده باشید را فراهم می کند. با خیال راحت تحلیل کنید.
 • نتیجه گیری این بخش باید مختصر باشد و همیشه در حدی باشد که با جمع بندی مجدد مطالب، ایده(های) اصلی نویسنده را با پایان نامه خود مرتبط کنید. شما می توانید مستقیماً با مخاطبان هدف خود صحبت کنید و با تکمیل مقاله واکنش خود آنچه را که آموخته اید توضیح دهید. اگر می توانید چیزی در این زمینه توصیه کنید، این کار را در اینجا انجام دهید.
 • فهرست استنادها و منابع به خاطر داشته باشید که برای جلوگیری از هرگونه خطر سرقت ادبی، از هر فکری که متعلق به شما نیست، با منابع و مراجع قابل اعتماد پشتیبانی کنید.

به یاد داشته باشید که بر روی جزئیات تمرکز کنید و نکات جالبی را ارائه دهید که می توانید در بین خطوط آن را بخوانید. پایان نامه خود را برای نشان دادن دیدگاه خود در مورد یک رویداد یا یک موضوع مشخص کنید. این به شما کمک می کند تا از هر جمله ای که گفته اید پشتیبان بگیرید.

چگونه یک مقاله واکنش به مقاله بنویسیم؟

مهمترین چیز این است که درک کنیم که یک مقاله واکنش یک مقاله خلاصه یا یک نقد نیست شما مجبور نیستید بر روی قسمت های بد یا خوب مقاله به خودی خود تمرکز کنید. حتی اگر یافتن هر جنبه حیاتی به شما کمک کند، باید تجزیه و تحلیل شما باشد که نشان می دهد چگونه مقاله را دقیقا می بینید و درک می کنید. می‌توانید به تجربه، مهارت‌های حرفه‌ای یا هر چیزی که در طول دوره مطالعه کرده‌اید روی بیاورید تا ببینید مقاله چه احساسی در شما ایجاد کرده است.

یکی دیگر از جنبه‌های مهم در یادگیری نحوه تهیه مقاله واکنش این است که بفهمیم نویسنده سعی کرده چه چیزی را توضیح دهد یا به مخاطبش بگوید. همین امر در مورد فیلم نیز صدق می کند، زیرا شما باید استدلال اصلی را درک کنید، که وقتی با یک مقاله سروکار دارید انجام آن بسیار ساده تر است. به یاد داشته باشید که هنگام ارزیابی متن، آن را بیش از یک بار بخوانید. اگر مقاله دارای اطلاعات آماری است، به دلیل اهمیت آن فکر کنید و از خود بپرسید که آیا به شما کمک کرده است یا خیر. در اینجا چند بخش وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 • محتوای مقاله . شما باید با توضیح موضوع برای خوانندگان خود به صورت کلی شروع کنید یا در صورت اهمیت از جزئیات استفاده کنید. مخاطب شما باید بتواند موضوع را بفهمد اگر به نحوه و چرایی ارائه نظر شما اختصاص دارد.
 • اهمیت . شما باید اهمیت واکنش خود را توضیح دهید زیرا انتخاب خود را برای یک جنبه خاص تأیید می کنید. همچنین می توانید توضیح دهید که چقدر برای جامعه علمی یا جامعه به طور کلی اهمیت دارد.
 • بیانیه پایان نامه شما باید نکته اصلی شما را با توضیح مختصری در مورد اینکه چرا مقاله این احساس را در شما ایجاد کرده است داشته باشد. باید تحریک کننده و بحث برانگیز باشد تا مخاطب شما را با انگیزه نگه دارد.
 • روی جزئیات تمرکز کنید. شما باید از هر ایده با نقل قول حمایت کنید یا ایده های مشابهی ارائه دهید، زیرا اگر به حمایت از ایده پایان نامه شما کمک می کند، می توانید مقاله خود را با کار مشابه دیگری مقایسه کنید.

یک بار دیگر، فراموش نکنید که هر پاراگراف واکنش در مقاله خود را تصحیح کنید و اطمینان حاصل کنید که هر منبعی که در نوشته خود ذکر کرده اید در صفحه منابع / کتابشناسی نیز گنجانده شده است. حتی اگر به تازگی به نمونه ای از کتاب ارجاع داده اید، باید برای قابل اعتماد کردن مقاله واکنش شما وجود داشته باشد.

نکاتی برای نوشتن یک مقاله واکنش عالی

همانطور که یاد می گیرید چگونه یک مقاله واکنش بنویسید، اگر این نکات ساده را دنبال کنید، همه چیز آسان تر می شود:

 1. درک آنچه باید انجام دهید! به یاد داشته باشید که هر تکلیف مقاله واکنش کالج دارای الگوی یکسانی نیست. برخی ممکن است به شما اجازه دهند تصمیم بگیرید که چگونه مقاله خود را بنویسید، اما همیشه اینطور نیست! گاهی اوقات شما باید با یک سوال خاص روبرو شوید که در آن استاد می خواهد نظر شما را در مورد یک نکته از قبل مشخص شده نویسنده بداند. بنابراین، اگر یک الگوی نوشتاری ندارید، همیشه دستورالعمل های خود را دو بار بررسی کنید!
 2. هنگام خواندن یادداشت بردارید! خواندن مقاله یا تماشای فیلمی که خوب می شناسید هرگز کافی نیست. باید یادداشت برداری کنید یا بازه های زمانی را یادداشت کنید. اگر چیزی باعث خوشحالی شما می شود یا چیزی را توضیح می دهد، آن را یادداشت کنید و ذکر کنید. این به شما کمک می کند تا مقاله واکنش خود را با جملات موضوعی برای پاراگراف های بدن ارائه دهید.
 3. یک طرح کلی ایجاد کنید. هنگامی که تمام یادداشت های خود را در دست دارید، یک طرح کلی کاغذ واکنش ایجاد کنید تا به خودتان کمک کنید در یک ساختار واضح باقی بمانید و با تعداد کلمات مطابقت داشته باشید.
 4. از تفکر انتقادی استفاده کنید! همانطور که خودتان در مورد اینکه مقاله چه احساسی در شما ایجاد می کند، آیا با نویسنده موافق هستید یا مخالف، سؤال می کند و ببینید آیا می توانید با نظر نویسنده ارتباط برقرار کنید. در مورد بخش نتیجه گیری، از خود بپرسید که چگونه مقاله دیدگاه شما را تغییر داده است و چه فرضیاتی به دست آورده اید.
 5. روی کار تحلیلی تمرکز کنید! رایج‌ترین اشتباهی که دانشجویان هنگام نوشتن مقاله واکنش مرتکب می‌شوند، صحبت درباره واقعیت‌ها به جای ارائه تحلیل همراه با نظر است. استاد دانشگاه شما از قبل می داند که مقاله در مورد چیست یا داستان فیلم شامل چه چیزی است! خلاق باشید و واکنش خود را نشان دهید.

فهرست موضوعات مقاله واکنش رقابتی

به عنوان فصل دیگری از راهنمای مقاله واکنش ما، به شما کمک می کنیم تا در مورد موضوعات مختلف مقاله تحقیقاتی و موضوعات کلی طوفان فکری کنید، همانطور که در مورد درخواست موجود خود فکر می کنید یا می خواهید چیزی بیابید که به شما در دستیابی به موفقیت کمک کند.

 • آیا گیاهخواری برای کودکان مفید است؟
 • شبکه های اجتماعی به روش های ارتباط فیزیکی آسیب می زند.
 • چگونه می توان امتحانات را شخصی تر کرد؟
 • آیا می توان به طور دیگری به جمعیت بیش از حد برخورد کرد؟
 • خطرات مواد غذایی GMO
 • آیا بازی های ویدیویی بر جوانان تأثیر منفی می گذارد؟
 • آیا برنامه های تلویزیونی می توانند به افراد متوسط ​​در مورد ایمنی پزشکی آموزش دهند؟
 • آیا خشونت کودکان با صحبت کردن به تنهایی قابل کنترل است؟
 • آیا استفاده از کرایوژنیک اخلاقی است؟
 • سیستم بیت کوین آینده ای ندارد.

به یاد داشته باشید که اینها فقط ایده های کلی کاغذ واکنش هستند که به شما کمک می کند خلاقیت خود را جریان دهید!

کارشناسان researchintell می دانند چگونه افکار شما را شکل دهند!کاملاً طبیعی است که نوشتن واکنش خود را چالش برانگیز بدانید حتی اگر آن را در درون خود بدانید. فقط ایده های اساسی خود را به روشی که می توانید با نویسندگان مقاله ما به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید . صرف نظر از اینکه برای نوشتن طرح کلی مقاله تحقیقاتی یا ارائه یک بیانیه پایان نامه عالی به کمک نیاز دارید، ما می دانیم که چگونه کمک اصلی و به موقع ارائه دهیم. فقط سفارش خود را با researchintell ثبت کنید و هرگز نگران رعایت مهلت‌ها یا اصلاح قوانین قالب‌بندی برای مقاله واکنش یا هر کار دانشگاهی دیگر نباشید!

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یک =