آموزش مقاله نویسی در شیراز

با یک مقاله واقعاً پیچیده، 24 ساعت ممکن است کافی نباشد. با این حال، ممکن است این اتفاق بیفتد که کمتر از یک ساعت فرصت دارید تا یک کاغذ درجه یک بسازید. به عنوان مثال SAT های خود را در نظر بگیرید. در آنجا، باید در یک بازه زمانی 30 دقیقه ای قرار بگیرید. قبل از اینکه بتوانید به سرعت یک مقاله بنویسید، به آموزش متعهدانه یا یک برنامه مناسب نیاز دارید. اگر زمان کافی برای تمرین مهارت های سرعت نویسی خود نداشتید، نگران نباشید. زیرا کلید برنامه ریزی دقیق است.

چگونه انشا را سریع بنویسیم

بنابراین سریع ترین راه برای نوشتن یک مقاله چیست؟ در زیر اسرار چگونگی سریعتر نوشتن مقاله را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

من باید سریع یک مقاله بنویسم. آیا شما نکته ای دارید؟”

مجموعه ای از نکات سریع مقاله نویسی زیر شما را از انجام این کار به ظاهر دشوار راهنمایی می کند. آنها مراحل اصلی هستند که معمولاً هنگام نوشتن مقاله انجام می دهید. قبل از اینکه به آنها بپردازید، مایلیم به این نکته اشاره کنیم که مهمترین چیز در مورد مقاله سریع نویسی، برنامه ریزی دقیق، به خاطر سپردن زمان و پایبندی به نکته است.

1. برای زمان خود برنامه ریزی کنید

چقدر فرصت دارید تا کاغذ را آماده کنید؟ اگر 30 دقیقه وقت دارید، 10 دقیقه برای طرح کلی، 15 دقیقه برای نوشتن متن مقاله و 5 دقیقه برای بازبینی در نظر بگیرید. اگر یک ساعت فرصت دارید، زمان را بر اساس آن دوباره توزیع کنید. به یاد داشته باشید که باید حداقل ⅕ از زمان خود را برای ساختاربندی و حداقل ½ از زمان خود را صرف شکل دادن به بدنه کاغذ کنید. فراموش نکنید که بازبینی را در برنامه خود بگنجانید.

2. سوال انشا را با دقت بخوانید و به آن پاسخ دهید

این مرحله بسیار مهم است. اگر سوال را از ابتدا به طور مبهم درک کنید، زمانی که باید روی نوشتن تمرکز کنید مجبور خواهید شد به آن بازگردید. با یک پاسخ سریع در ذهن خود بیایید. به این ترتیب، شما این ایده را خواهید داشت که در مورد چه چیزی بنویسید. اگر در شروع مشکل دارید، طوفان فکری کنید: ابتدا هر چیزی که به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید و سپس بهترین را انتخاب کنید.

3. تحقیق به نقطه

اگر نیاز به تحقیق دارید، آن را انجام دهید. فقط به دنبال خاص ترین اطلاعات باشید. مفاهیم کلیدی را که قطعاً در مقاله خود استفاده خواهید کرد، جستجو کنید. به یاد داشته باشید که زمان زیادی برای کل مقاله ندارید، بنابراین در تحقیق خود مختصر و مختصر باشید.

4. 20 درصد از زمان خود را صرف طراحی کلی کنید

با ساده‌ترین کار شروع کنید: مقاله را به 5 پاراگراف (یک استاندارد)، شامل مقدمه و نتیجه‌گیری تقسیم کنید. هر یک از آنها باید حاوی یک نکته اصلی، شواهدی باشد که آن را تأیید می کند، جملات را خلاصه کند و به پاراگراف بعدی منتقل شود. بیانیه پایان نامه خود را در مقدمه بنویسید. مطمئن شوید که جمله کلیدی هر پاراگراف با بیانیه پایان نامه مرتبط است. در این مرحله تنها چیزی که نیاز دارید پیش نویس است. بعداً جملات خود را نهایی خواهید کرد.

 

5. جملات کلیدی را برای هر پاراگراف بنویسید (قبل از اینکه بقیه را بنویسید)

وقتی طرح کلی را انجام دادید، آنها را تهیه کرده اید. این بار مطمئن شوید که جملات شما قوی، دقیق و بدون نیاز به ویرایش بیشتر است. به طور معمول، شما بیشتر از چند دقیقه نیاز نخواهید داشت.

6. مقدمه و نتیجه گیری را محکم کنید

شما قبلاً بیانیه پایان نامه خود را در مقدمه دارید. بنابراین، یک قلاب قبل از آن بنویسید – یک نقل قول، یک حکایت مرتبط در یک یا دو جمله، یا برخی اطلاعات آماری مرتبط با موضوع. همچنین، در پایان مقدمه به متن مقاله خود انتقال دهید. در پایان، بیانیه پایان نامه را مجدداً خلاصه کنید و آن را به شواهدی که در پاراگراف های بدنه ارائه می کنید پیوند دهید. یک جمله قاطع بنویسید که اطلاعات موجود در مقاله شما را در زمینه وسیع تری قرار دهد.

7. حدود 40 درصد از زمان خود را صرف نوشتن بقیه کنید

در اینجا، اظهارات حمایتی خود را می نویسید یا شواهدی برای نکات کلیدی خود ارائه می دهید. شما هر پاراگراف را معرفی و خلاصه می کنید و قسمت های مقاله را به درستی به هم متصل می کنید. این قسمت اصلی نوشته شماست که برای آن تا 40 درصد از زمان خود را می طلبید. نیازی به هزینه بیشتر نیست.

8. بازبینی را فراموش نکنید (5-10 دقیقه)

این مرحله ضروری است، بنابراین مطمئن شوید که برای آن زمان گذاشته اید. در طول بازنگری، به ساختار کلی، بیانیه پایان نامه و جملات کلیدی در هر پاراگراف توجه کنید. سپس بررسی کنید که آیا همه چیز در متن شما به طور منطقی متصل است یا خیر. پس از آن، ببینید که هیچ اشتباه یا غلط املایی ندارید. وویلا! مقاله شما آماده ارسال است.

ما برخی از ترفندهای خود را در مورد چگونگی نوشتن سریع یک مقاله خوب با شما به اشتراک گذاشته ایم . آنها شامل مراحل با دقت برنامه ریزی شده هستند. به محدودیت های زمانی خود پایبند باشید. و تحقیق، نگارش و بازنگری خود را کاملاً به نقطه مورد نظر نگه دارید. هر تغییری به غیر از اراده شما فقط باعث می شود وقت خود را تلف کنید. در پایان، اگر می‌دانید چگونه در یک ساعت یا کمتر مقاله بنویسید، نه تنها در طول آزمون SAT با این کار کنار می‌آیید، بلکه می‌توانید در طول تحصیل خود در زمان با ارزش خود نیز صرفه‌جویی کنید. دانشکده.

مقالات

آشنازداییآموزشآموزش GIS در شیرازآموزش مقاله نویسیآموزش مقاله نویسی در شیرازآموزشگاه GISآموزشگاه مقاله نویسی در شیرازاثر بخشارتباط بصریارتباطاتارزش زیباشناسیاستاندارداشکال هندسیاصول مقاله نویسیانسان معاصرانیمیشناهمیت مقاله نویسیایده پردازی در مقاله نویسیبرقراری ارتباطبرندبرندسازیبسته بندی – بیلبوردبصریبهترین کلاس مقاله نویسیپژوهشگران موسسهپوسترپیامتاثیر – سریع و قابل انتقالتاثیرگذارتایپتایپوگرافیتبلیغات مقاله نویسیتجارت در مقاله نویسیتحلیلتدریس خصوصی مقاله نویسی در شیرازترکیبتصویر سازیتصویر سازی کتاب کودکتغییر ذهنیتقارنتکنیکتناسبتیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زادهثبت نام آموزش مقاله نویسیجذابیتچاپچاپ و نشرحجمحسخلاقخلاقیت در مقاله نویسیدرک مخاطبدوره مقاله نویسیدوره مقاله نویسی در شیرازدیجیتال پنتدیزاینرسانه هارنگرویکرد ها – دغدغه هازاویه دیدزاویه های مختلفزنسبک – شیوه مقاله نویسی– المانسعید جوی زادهسفارش مقاله نویسیشخصیت پردازیشناخت ساختار مقاله نویسیشیرازطراحیطراحی ذهنیطراحی شخصیتطراحی های ذهنیطراحی هوشمندانهعلامتعناصر بصریعناصر دیداریفتوشاپ – ایلاستریتورفرمفضا – مثبت منفیفضا تصویرفکر تصویریفونتقالب مقاله نویسیکارکترکتاب مقاله نویسیکلاس مقاله نویسیکلاس مقاله نویسی در شیرازکمپین تبلیغاتکیفبت – تصویرگرافیک دیزاینگرافیک موشن – فتوشاپمتضادمحتوامخاطبمدرس مقاله نویسیمدرنمشتری مقاله نویسیمفهوم – ذهنمفهوم سازیمقاله نویسیمقاله نویسی چیستمقاله نویسی در تهرانمکان نصبمنحصر به فردبودن ایده – فرم – محتوا و پیامموسسه آموزشی جی ای اسموسسه آموزشی مقاله نویسیموسسه آموزشی مقاله نویسی در شیرازموسسه چشم اندازمینیمالیستینازنین پولادینشانه هانقشنقش کلیدینگاتیو – پازتیونمادنوشتن یک مقالههمه کارهای یک مقالههنر های تجسمی

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =