مقالات کالج کسب و کار برای مدارک MiM و MBA را می توان به عنوان انواع آسانسور مشاهده کرد. شما گواهینامه های خود را با شخصی به اشتراک می گذارید که انتخاب او ممکن است لحظه ای تعیین کننده در زندگی شما باشد. شما باید به همان خوبی که ممکن است انتظار می رود انجام دهید تا چشم آنها را جلب کنید و تأثیر بگذارید.

کسانی که در هیئت مشاوره ورودی حضور دارند، استفاده زیادی برای نظرسنجی دارند. درخواست شما چگونه منحصر به فرد است و چه چیزی شما را از مخالفان خود متمایز می کند؟

افسران هیئت مشاوره ورودی مراقب ایده آل ترین پروفایل های متقاضی هستند. آنها باید درک کنند که چگونه می‌توانید به کلاس MBA خود نیز احترام بگذارید. نمایشگاه‌های شما می‌توانند نقشی اساسی در بیان اینکه چرا آنها باید بیشتر از تعداد زیادی از کاندیداهای مختلف به شما فکر کنند، به هیئت مشاوران ورودی تبدیل شود.

در این مقاله، ما چند نکته برای نمایشگاه MBA و مناطق کلیدی ارائه می دهیم که باید روی آنها تمرکز کنیم تا همه کاغذهای ساخته شده را جمع آوری کنیم. این نکات برای سایر دوره های مرتبط، به عنوان مثال، مدرک MiM به طور مشابه مهم است.

چگونه یک مقاله کاربردی Killer MBA بنویسیم؟

دستورالعمل های گام به گام برای نوشتن نمایشگاه های MBA

در اینجا 3 مرحله برای نوشتن مقالات عالی MBA وجود دارد:

  • زود شروع کنید و خود را با مهره ها و پیچ و مهره های کاغذ ترکیب کنید
  • اعلان های کاغذ را درک کنید
  • ارزیابی کنید و تناسب خود را با برنامه نشان دهید

1. زود شروع کنید و خود را با مهره ها و پیچ و مهره های کاغذ ترکیب کنید

نگارش نمایشگاه MBA باید یک فرآیند پیوسته و پویا باشد. در صورتی که آماده باشید به خودتان زمان کافی برای اصلاح و اصلاح نمایش‌های خود بدهید، تشویق می‌کند. بنابراین این یک فکر هوشمندانه است که زود شروع کنید.

به خودتان زمان کافی برای فکر کردن بدهید. افکار خود را هر زمان که مطرح می شوند، خط خطی کنید. قرار گرفتن در نگرش صحیح و انتخاب دوره ای که نوآوری، تمرکز و تمرکز در اوج است، شما را قادر می سازد بیشترین بازدهی را داشته باشید. مفهوم سازی در قلمروهای صریح نمایه خود می تواند شما را قادر سازد تا واقعیت هایی را که قبلاً به آنها فکر نمی کردید به نمایش بگذارید.

از گویش ظریفی که حسابی ایجاد نمی کند دوری کنید. از صنعت و زبان تخصصی دوری کنید.

وقتی افکار اساسی خود را روی کاغذ دارید، فرصتی ایده آل است که به آن ساختار بدهید. یک چیدمان تنظیم کنید.

بعد، مرتب کردن و برخورد با جریان می آید. معتبر باشید داستان شما باید بر اساس واقعیات باشد. انجام این کار شما را در موقعیت مطلوبی در میان جلسات قرار می دهد.

به داستان خود فرصت دهید تا اشتیاق، شور و انرژی شما را برای حضور در برنامه منعکس کند. اطمینان حاصل کنید که مقالات شما با رزومه و پیشنهادات شما هماهنگ است و علاوه بر این، فقط اضافی نیستند. مقالات شما باید ظرفیت پیوستن به لکه ها و تکمیل تصویر را داشته باشند.

فقط از نمایشگاه های مشابه برای مدارس متعدد استفاده نکنید. آنها را برای هر برنامه تغییر دهید. نحوه نوشتن مقالات صریح MBA کالج کسب و کار را بیابید.

از کپی برداری از نمونه مقالات قابل دسترسی در وب صرف نظر از اینکه چقدر قابل توجه به نظر می رسند خودداری کنید. این مقاله را بخوانید که چرا مقالات آزمون MBA برای شما کار نمی کند.

لغزش های اساسی در مقالات MBA

این نمایشگاه داوطلبان را به عنوان یک فرد معرفی می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه داوطلب در مقایسه با دیگران با نمرات آزمون و تجربه تخصصی قابل مقایسه است.

ما احساس می کنیم که همه نامزدها از این شات سوء استفاده نمی کنند. به نظر می رسد بسیاری نادیده می گیرند که مقاله ها فرصتی بی نظیر برای بازتاب هویت و برخوردهای مفید هستند. مقالات باید مانند نامزد به نظر برسند و باید توسط نامزد تهیه شوند. مدیران تأییدیه ها به دنبال پاسخ صریح به هیچ یک از سؤالات نیستند. هیچ مجموعه ای در سنگ وجود ندارد.

بسیاری از نامزدها از زبان صنعت خسته کننده، اصطلاحات تخصصی، لهجه مرتبط با پول یا صحبت های مدیران استفاده می کنند. از این دوری کن آن را اساسی و دقیق نگه دارید. بر چیزی که شما را منحصر به فرد می کند، استرس داشته باشید.

بسیاری از نامزدها برنامه ای پر از اشتباهات و اشتباهات نحوی ارائه می دهند.

مدیریت سرقت ادبی

خیلی موضوع مهمی نیست. در هر صورت، اگر کاغذها یا قسمت‌هایی از آن به نظر “تکثیر شده” می‌آیند، از برنامه‌ریزی مکان جعلی برای آشکار کردن غیراصالت احتمالی استفاده می‌کنیم.

نکات نوشتن مقاله

شما باید فرصتی را برای در نظر گرفتن برخی از سوالات اساسی کنار بگذارید. ویژگی ها و کاستی های کارشناسی شما چیست؟ چه چیزی ممکن است بخواهید با انجام MBA انجام دهید؟ بعد از فارغ التحصیلی خود را به کجا می بینید؟ داشتن طرح‌های واضح به شما این امکان را می‌دهد که تصویر قانع‌کننده‌ای از جایی که از کجا سرچشمه گرفته‌اید، به کجا می‌روید و چرا MBA برای رسیدن شما به آنجا اساسی است، جمع‌آوری کنید.

فرصت را برای تنظیم اوراق خود کنار بگذارید. شاید بتوانید با یک همراه خوب ملاقات کنید تا مفهوم سازی کنید و در مورد اینکه چرا برای یک مدرسه خاص درخواست می دهید و پاسخ شما به آدرس های نمایشگاه چه خواهد بود صحبت کنید.

چه چیزی را در مقالات جستجو می کنیم؟

اصالت بسیار مهم است و اگر یک نامزد بتواند فشار بیاورد چه چیزی آنها را منحصر به فرد می کند. ما به‌علاوه آن را به‌طور قطعی ارزیابی می‌کنیم که رقیب دلایل صریحی برای «مناسب بودن» خود برای مدرسه بیان کند.

هشدارها

نقض حق نسخه برداری – مقاله به طور کلی دوباره سفارش داده شده است.

اشتباهات متعدد و اشتباهات نحوی.

نامزد هنگام استفاده از مقاله مشابه برای چند برنامه از تغییر نام مدرسه غافل شد.

2. پیام های نمایش را درک کنید

مقالات درخواست کالج کسب و کار ممکن است فقط به یک مقاله طولانی یا مقالات کوتاه تر نیاز داشته باشند. هر مدرسه چینش مقالات خود را خواهد داشت، بنابراین برای درک مطلب تشویقی به طور کامل بخوانید. به هر مقاله فرصت جالب و تازه بودن بدهید. اطلاعات کافی برای پرداختن به سوال کاغذی ضروری را ارائه دهید.

به جای اینکه به سادگی مزایای خود را پست کنید، به تدریج غیرقابل انکار باشید و وارد نقاط مورد علاقه خود شوید. زمانی که ویژگی‌های غیرمعمول، ویژگی‌های الهام‌بخش یا اقتدار از خود نشان داده‌اید، برای کشف رویدادهای مختلف یا شرایط دردسرساز بیشتر تلاش کنید.

انجمن فوق برنامه خود را مشخص کنید، صرف نظر از اینکه شامل داوطلب شدن برای یک انجمن غیرانتفاعی یا جستجوی علایق جانبی یا ورزش یا درب باز است که در آن مقامی را به عهده گرفته اید یا مسئولیت ترتیب دادن هر مناسبتی را بر عهده گرفته اید.

سؤالات عادی ارائه شده توسط برنامه های MBA هدف خود را بخوانید. شما شباهت زیادی را در مدارس کشف خواهید کرد.

موضوعات/سوالات مقاله MBA: در اینجا چند نمونه از درخواست‌های مقاله وجود دارد که معمولاً پرسیده می‌شود – سؤال «چرا در حال حاضر MBA»، «چرا این مدرسه»، اهداف حرفه‌ای طولانی مدت و لحظه‌ای، نمایش ناامیدی شغلی. به همین ترتیب ممکن است یک سؤال توضیحی اختیاری را در بر گیرد. توضیح اختیاری باید فقط در صورت لزوم برای روشن کردن حفره‌های حرفه، وقفه‌های آموزشی، معدل پایین یا هر زاویه دیگری که مستلزم شفافیت برای adcom است، استفاده شود تا از رمزگشایی اشتباه خودداری شود. این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید که چه زمانی باید از مقالات اختیاری در برنامه های مدرسه استفاده کنید.

چند مدرسه مانند Vanderbilt Owen یک مقاله ویدیویی ضروری دارند، در حالی که در چند مدرسه، مقاله ویدیویی ممکن است اختیاری باشد. نکاتی را در مورد ماهرترین روش برای رسیدگی به سؤال کاغذ ویدیویی الهام بخشید.

3. ارزیابی کنید و تناسب خود را با برنامه نشان دهید

“انتخاب ایده آل برای یک برنامه MBA” چه چیزی را استنباط می کند؟

پس از خرج کردن بیش از 200000 دلار در این برنامه، اگر مواجهه MBA شما با یک شورشی اجتماعی یا درک اینکه مدرسه احتمالاً مدرسه درستی نیست که شما را قادر سازد به اهداف پس از MBA خود برسید، مرتبط باشد، کل تمرین انجام می شود. تبدیل به یک تمرین هیولایی در بیهودگی، پول نقد و سرزندگی است.

به همین دلیل است که شما همه کاوش‌هایی را که قبلاً لازم است، انجام دهید. آنچه را که افراد باید در مورد مدرسه بیان کنند را بخوانید، با کلاس فارغ التحصیل مدرسه ارتباط برقرار کنید تا بفهمید مدرسه چه چیزی را سر میز می آورد. در مورد ماهرترین روش بیشتر بخوانید تا بدانید که آیا برای یک برنامه MBA و مدرسه کسب و کار مناسب هستید یا خیر.

به عنوان مثال، مدرسه بازرگانی هاروارد در صفحه رسمی خود به این موضوع اشاره می کند که آنها توجه ویژه ای به ویژگی های همراه در یک رقیب قوی دارند – تمایل به ابتکار، تناسب اندام سیستماتیک و گرسنگی، که در شهروندی شبکه ایجاد می شود. در صورتی که قصد دارید برای دانشگاه هاروارد درخواست دهید، مهم است که نمونه‌های مختلف و برخوردهای آموزشی را در جایی که این ویژگی‌ها را نشان داده‌اید نشان دهید.

به هر دو صورت کار می کند. در حالی که متقاعد شده اید که مدرسه برای شما ایده آل است، مقالات شما باید نشان دهنده این باشد که شما متقاضی کاملی هستید که آنها به دنبال آن هستند.

مدرسه «مناسب» برای هر فردی که به پارامترهای مختلف از جمله مشخصات تحصیلی، مشخصات شغلی، نمره GMAT یا انجمن فوق برنامه وابسته است، متنوع خواهد بود. هر کسی نمی تواند به هاروارد یا استنفورد برسد! عقل سلیم داشته باشید و برای ایده آل ترین مدارسی که مطابقت خوبی پیدا می کنید و امکان مناسبی برای ورود به آن دارید، استفاده کنید.