آموزش مقاله نویسی

همه ما می دانیم که قوانینی برای جوانان وجود دارد که بیشتر آنها را زیر پا بگذارند. به همین دلیل است که سالانه بیش از 100 هزار دانش آموز ابتدایی و متوسطه در آمریکا اخراج می شوند. وضعیت در کالج‌ها و دانشگاه‌ها تقریباً یکسان است: شما بیشتر از آنچه فکر می‌کنید با خطر انصراف مواجه می‌شوید، به‌ویژه اگر تمایل دارید از قوانین مؤسسه آموزشی خود غفلت کنید.

برای جلوگیری از چنین عواقب غم انگیزی، در نهایت باید اشتباهاتی که می تواند منجر به آنها شود را بشناسید. راه های مختلفی برای اخراج طبق قوانین هر دانشگاه وجود دارد، اما بیایید رایج ترین آنها را در نظر بگیریم:

1. رفتار ظالمانه

این شکل بدی است که با استاد و یا سایر کارکنان دانشگاه بی ادبانه صحبت کنید. حتی اگر در یک خط بد هستید، عصبانیت خود را در بین تماشاگران بیرون نکنید. چنین رفتاری بی اعتنایی به همکلاسی ها و یک مدرس شماست، پس می توانید به خاطر آن تنبیه شوید.

ارتباط با دوستان مدرسه یا دانشگاه نیز مهم است. دانش آموزانی که به خود اجازه ترساندن یا توهین به افراد دیگر را بدهند بسته به شدت آسیب معنوی از تحصیل یا اخراج خواهند شد. هنگامی که در یک موقعیت پرتنش قرار گرفتید، فقط آن را با هم نگه دارید تا زمانی که افرادی که به شما توهین می کنند آرام شوند.

2. غیبت

این دلیل محبوب ترین دلیل فارغ التحصیل نشدن دانش آموزان است. دلایل غیبت متفاوت است، اما در اینجا به موارد اصلی اشاره می کنیم:

عدم علاقه و انگیزه برای مطالعه

دانش آموزان اغلب موظف به مطالعه رشته هایی هستند که دوست ندارند. این امر نه تنها برای مدارسی که دانش‌آموزان دروس را انتخاب نمی‌کنند، بلکه برای کالج‌ها و نیز دانشگاه‌ها معمول است. متقاضیان در زمینه های تخصصی که والدینشان به آنها توصیه کرده اند یا با هنجارهای اجتماعی سازگار است تسلط دارند. بنابراین، انتخاب شما باید فقط به خیالات و اولویت های شما بستگی داشته باشد، نه نظر دوست یا مادر.

غیبت از مدرسه: با کاهش غیبت، دلایل ترک تحصیل افزایش می یابد

استرس و ترس از حضور در کلاس

جوانان، به ویژه در مدارس، به دلیل شخصیت یا ظاهر غیرمعمولشان با تمسخر و آزار مواجه می شوند (همه ما منحصر به فرد هستیم، بنابراین هر کسی می تواند باشد). چگونه در اطراف قلدرهای خود رفتار کنیم؟ اعتماد به نفس داشته باشید، به نیرنگ ها توجه نکنید و آنها شما را تنها خواهند گذاشت.

مهارت های آموزشی ضعیف

اساتید همیشه در تدریس خوب نیستند. اگر از روش های آن ها ناراضی هستید، بهتر است به جای تهمت زدن، معلم یا کالج را عوض کنید.

تکالیف بیش از حد

این چیز به سختی قابل تغییر است. اما اگر واقعاً می خواهید دیپلم بگیرید، از آن عبور کنید و برای نتیجه تلاش کنید. هنگامی که هیچ راهی برای کنار آمدن با تمام این مقالات و مقالات ترم به موقع وجود ندارد، می توانید به یک سرویس نوشتن سفارشی مراجعه کنید. نویسندگان باتجربه یک تکلیف را برای شما انجام خواهند داد.

3. عملکرد پایین مدرسه

مراقب نمرات خود باشید: نمره های بد می توانند تحصیلات شما را به خطر بیندازند. گاهی اوقات مطالعه می تواند بسیار سخت به نظر برسد، بنابراین شرم آور نیست که از اشخاص ثالث مانند همکاران یا شرکت های خاص کمک بخواهید. برخی از دانشگاه ها به دانشجو فرصتی دوباره برای تصحیح نمرات در یک بازه زمانی مشخص قبل از اخراج می دهند.

4. سرقت ادبی، تقلب یا ارائه اطلاعات نادرست

هر گونه قوانین دانشگاه سرقت ادبی در مقالات دانشگاهی را ممنوع می کند. دانلود مقالات از وب و تحویل آنها به اساتید غیرقابل قبول است. در بهترین حالت نمره ضعیفی کسب خواهید کرد، اما در بدترین حالت، می توانید کنار گذاشته شوید. همین امر در مورد تقلب در امتحانات نیز صدق می کند: شما مجاز به استفاده از هیچ منبع اطلاعاتی غیر از دانش خود نیستید.

افرادی که مهارت های نوشتاری قوی دارند دستمزد بیشتری دریافت می کنند

قبل از اینکه استاد خود را فریب دهید، به این فکر کنید که اینجا چه می کنید. مدرکی که به دست می آورید اگر سرتان خالی باشد چیزی نیست. دانش و مهارت در زمینه تخصصی شما مهم ترین فاکتورها در هنگام درخواست شغل هستند، بنابراین بهتر است قبل از فارغ التحصیلی کمی تجربه کسب کنید. حتی اگر نمی توانید کارها را انجام دهید، یک نمونه کاغذ بخرید تا از آن به عنوان نمونه ای برای ساختن تکلیف نوشتاری خود استفاده کنید. این امر زمان تکمیل پروژه را کاهش می دهد.

5. حمل سلاح، مواد مخدر یا سایر اقلام ممنوعه

طبق تحقیقات موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر، 17 درصد از افراد 16 تا 17 ساله و 23 درصد افراد 18 تا 20 ساله در ماه گذشته برای مصرف مواد مخدر استفاده می کنند. این آمار تیره و تار نشان می دهد که خرید و فروش مواد مخدر ممکن است در بین یک چهارم دانش آموزان یک امر رایج باشد. بنابراین، این احتمال وجود دارد که کسی در مدتی کوتاه به شما چیزهای ممنوعه ارائه دهد. با چنین پیشنهادی در دانشگاه موافق نباشید. و البته به محل تحصیل خود اسلحه نیاورید. برای یک دانش آموز خوب است که اصلاً این چیزها را نداشته باشد.

6. فعالیت جنایی

این نه تنها دلیل احتمالی اخراج شماست، بلکه نوعی بزرگترین اشتباه زندگی شماست. در واقع ترک تحصیل بهترین چیزی است که بعد از چنین معامله ای برای شما اتفاق می افتد. این یک شکاف در مورد تمایل شما به انجام کاری غیرقانونی نیست، اما هر دانش آموز ممکن است به طور تصادفی دچار مشکل شود. برای جلوگیری از این امر، با افراد ناخوشایند قاطی نکنید، آنها می توانند شما و سایر افراد را برای جلوگیری از مجازات قاب بگیرند. حتی اگر اینطور نباشد، ممکن است به عنوان یک لوازم جانبی مسئول باشید.

7. فقدان مهارت های ارتباطی

18 درصد از ترک تحصیل می‌کنند که در برقراری ارتباط بین خود و سایر دانشجویان کارشناسی یا معلمان مشکل دارند. خوب، این تعجب آور نیست. زمانی که بدانید چگونه مذاکره کنید، می توانید تقریباً تمام مسائل ذکر شده در بالا را حل کنید. یک ارتباط‌گر خوب می‌تواند درخواست به تعویق انداختن یک مهلت، امتحان مجدد کند یا حتی استاد را متقاعد کند که به آنها نمره قبولی بدهد. چنین فردی در حل تعارضات نیز مهارت دارد و معمولاً با دوستان دانشگاهی رابطه خوبی دارد.

5 گام برای موفقیت در ارتباطات

همه حق دارند اشتباه کنند و اخراج حکم ابد نیست. علاوه بر این، مدرک کلیدی برای موفقیت نیست. بزرگ ترین افراد مانند بنجامین فرانکلین، آلبرت انیشتین و بیل گیتس تحصیل در دانشگاه ها را رها کردند و زندگی خود را وقف اهداف دیگری کردند. اگر رویایی دارید و تحصیلتان فقط مانع از انجام کارها می شود، با خیال راحت ترک کنید و مسیر خود را بدون انتظار اخراج در آغوش بگیرید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − ده =